Opinie o Egpp (Business Management) w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BUSINESS MANAGEMENT. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BUSINESS MANAGEMENT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUSINESS MANAGEMENT w Kraków

Waldik

Godziny pracy elastyczne, super. Można sie dogadać :)

Olaf

Znajomy tu pracuje i mnie wciągnął ;) Pracuje się dobrze, zarobki w porządku.

Miłek

Polecam pracę w firmie. Atmosfera przyjazna, praca ciekawa i z perspektywami.

Ewelina

Tak, firma wprowadza cały czas jakieś nowe projekty. Firma z perspektywami.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Patryk

Zatrudniłem się w firmie niedawno, ale widzę, że warto bo firma rozwojowa. Na pewno będę chciał popracować tu dłużej.

Aktualność
Serdecznie zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie
Darek

Jak z językami? Są jakieś wymagane ?

Piotrek
@Darek

Nie, nie są wymagane. Wystarczy nasz rodzimy ;)

Antek

Polecam pracę w firmie. Atmosfera przyjazna, praca ciekawa.

Anika

Firma rozwojowa, cały czas jakieś nowe projekty. Można zobaczyć np. tu: https://www.youtube.com/channel/UCnKAlwFyfSEokZRK4bF7oRA/?guided_help_flow=5. Polecam firmę.

Sebastiano

Na jakiego maila składacie podanie o pracę, bo wysłałem na tego co jest podane w ogłoszeniu w przerwie świątecznej i nikt się do mnie jeszcze nie odezwał.

odp
@Sebastiano

bok@businessmanagement.pl

majkejlo
@odp

ja też na ten

kaleski

Witam. Interesuję mnie praca w firmie jako telemarketer. Proszę o informacji od pracowników byłych lub obecnych.

koral
@kaleski

Zanim zadajecie pytania, to przeglądajcie czasem komentarze, bo naprawdę bardzo często ludzie piszą dużo przydatnych info o pracy

@kaleski

Pracowałem w te wakacje, było całkiem w porządku, gdyby nie dość ciężki plan na uczelni to pewnie bym został na pół etatu

jeremi
@Andrzej

A pracowałes w wakcje na caly etat czy wlasnie na pol?

@jeremi

Na cały, bo nie miałem wtedy zajęć na uczelni :)

katerniak

Witam wszystkich serdecznie. Czy ktoś tutaj jest na tyle zorientowany odnośnie wymagań jakie trzeba spełnić, aby złożyć cv :)? Z góry dziękuję za informację oraz pozdrawiam :)

anatolka
@katerniak

A na jakie stanowisko szukasz? Bo w tej zakładce aktualności jest tam oferta pracy i jest tam napisane co i jak :)

lidia
@anatolka

a nie wiesz czy jest dalej aktualne to ogłoszenie :)?

Gilka
@lidia

Jest aktualne :) Składałam tydzień temu CV i dzisiaj się odezwali z zaproszeniem na rozmowę :)

Mirex

Zarobki w firmie całkiem niezłe, za sprzedaż dodatkowo też premie i miesięczne i tygodniowe. Grafik można sobie ustalić w takich godzinach jakie każdemu pasuje. Ogólnie, jest ok.

???
@Mirex

a w jakich godzinach praca???

kucyk
@???

standardowo 8-16 :) chyba, że ktoś pracuje na pół etatu, wtedy albo 8-12 albo 12-16

kroliczek
@kucyk

Czyli rozumiem, że w firma jest nieczynna w innych godzinach, skoro praca 8-16? a jak z weekendami i nadgodzinami?

mati

Hej! czy ktos ma jakies info ogolnie o firmie business management oraz portalu egpp.pl ?

Oleg
@mati

Ja natrafiłem ostatnio na portal egpp.pl i myślę, że jest to też bardzo ciekawa opcja pomocy on-line dla przedsiębiorców. Sporo możliwości i funkcji. Na pewno warto zajrzeć.

Jerzy
@mati

Natknąłem się ostatnio na portal egpp.pl uważam, że jest to też bardzo fachowy serwis z wieloma możliwościami. Widać, że firma się rozwija. Można go polecić.

Krystek
@mati

Z tego co się orientuję Business Management to firma rozwojowa, więc na pewno warto się tu zatrudnić. Na egpp.pl też zaglądałem i widzę, że fajny portal biznesowy. Myślę, że też będzie na to sporo chętnych, bo się opłaca. Oba serwisy w bardzo fajnej cenie.

Kojot
@mati

egpp.pl to portal, który oferuje firma- co chcesz więcej wiedzieć na ten temat :)?

$$

ile za godzinę na reke?

kali
@$$

w ogłoszeniu na stanowisko telemarketera jest napisane, że do 18 zl na godzinę

grace

Witam. Pracuję w firmie Business Management od 6 lat. Uważam, że firma jest dość mocno otwarta na pracownika. Robią wszystko, żeby go zatrzymać, jeśli ktoś ma potrzebę przejścia na pół etatu, czy ktoś chce pogodzić studia z praca to nie ma żadnego problemu ze wszytkim można spokojnie się dogadać. Atmosfera jest ogólnie przyjazna, ani razu nie miałam żadnych nieprzyjemności, "konfliktów" z przełożonymi bądź innymi pracownikami. Firma dba o pracowników, wypłata na czas, dość dobre premie, czasem szkolenia.

Jack
@grace

Zgadzam się z opinią "grace" co do firmy. Ja też pracuję od jakiegoś czasu, nie tak długo jak grace, ale przyznam, że również mam podobną opinię o firmie, myślę, że jak większość osób tu pracujących. Oby w większości firm panowała właśnie taka atmosfera jak tu :)

Maciek

Business Management to firma w której na pewno warto się zatrudnić z różnych względów, czy to pod kątem zarobków, czy też możliwości rozwoju. Ja spróbowałem i nie żałuję.

Nicka

Ja zatrudniłam się miesiąc temu i jestem bardzo zadowolona. Luźna atmosfera, pomoc na każdym kroku i pierwsza wypłata też całkiem niezła. Mam nadzieję, że dalej też tak będzie, bo chciałabym tu popracować dłużej :)

sarna
@Nicka

Ooo własnie widzę, że pare osób pisało, że jest całkiem fajna ta atmosfera nie jak w korporacji, a to duży plus dla osób, które nie lubia i nie chcą pracować w ciagłym stresie i wyścigu szczurów... Sama pracowałam w dość dużej korpo w Katowicach, potem oddział w Krakowie, ale psychicznie już czasem ciężko wytrzymać, może złoże w takim razie tutaj cv :)

Leszek
@Nicka

Do wypłaty są przewidziane premie? Daj znać ile w firmie trwa okres próbny. Dzięki za odpowiedź.

frankie
@Leszek

Tak są premie i to można wyrobić nawet całkiem fajne, a 3 miesiące trwa okres próbny

Kamilka

Jako obecny pracownik mogę potwierdzić zdecydowanie, że zjawisko wyścigu szczurów w tej firmie nie występuje. Jest wręcz odwrotnie :)

szczurek
@Kamilka

ooo super czyli nie korpo! Tego szukałam :D A jak wiekowo ludzie :)?

Jarosław

Ja wysłałem dziś do firmy CV. Jest dużo pozytywnych opinii osób które pracują, lub pracowało. To mnie przekonało, żeby aplikować. Mam nadzieję, że nie będę musiał długo czekać na odpowiedź i mam nadzieję, że też mi się uda, tak jak innym zadowolonym. :)

?
@Jarosław

Hej :) widzę, że składaliśmy CV w tym samym Czasie :D pewnie na rozmowę będą nas brali w jednym dniu, dostałeś już jakieś info od nich ?

Jarosław
@?

Jeszcze czekam na odpowiedź :) Weekend był więc pewnie trochę pracy mają, ale zapewne dostaniemy odpowiedź za parę dni :)

?
@Jarosław

Hej! Odezwali się już do Ciebie :)? Do mnie tak, w poniedziałek mam przyjść na rozmowę :)

Zostaw merytoryczną opinię o BUSINESS MANAGEMENT - Kraków

• Jak się pracuje w BUSINESS MANAGEMENT?

Zobacz opinie na temat firmy BUSINESS MANAGEMENT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUSINESS MANAGEMENT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUSINESS MANAGEMENT?

Kandydaci do pracy w BUSINESS MANAGEMENT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUSINESS MANAGEMENT
3.6/5 Na podstawie 607 ocen.

BUSINESS MANAGEMENT