Opinie o Zakład Produkcji Odzieży Żanna Jolanta Szczerbaty Dom Opieki Dolina Słupi Jolanta Szczerbaty w Kobylnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Produkcji Odzieży Żanna Jolanta Szczerbaty Dom Opieki Dolina Słupi Jolanta Szczerbaty. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Produkcji Odzieży Żanna Jolanta Szczerbaty Dom Opieki Dolina Słupi Jolanta Szczerbaty na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcji Odzieży Żanna Jolanta Szczerbaty Dom Opieki Dolina Słupi Jolanta Szczerbaty w Kobylnica

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Ogrodnik w firmie Zakład Produkcji Odzieży Żanna Jolanta Szczerbaty Dom Opieki Dolina Słupi Jolanta Szczerbaty. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

jacekp61 Nowy wpis

Przestrzegam wszystkich aby nie oddawali swoich bliskich do tego przybytku. Całkowity brak opieki medycznej, moja mama po teleporadzie lekarskiej (taką uzyskałem informację od właścicielki) była pozbawiona jakiejkolwiek opieki pielęgniarskiej....nie pozwolono nam odwiedzić chorej matki...po sześciu dniach wezwano karetkę pogotowia i po trzech godzinach zmarła na oddziale SOR z rozległym zapaleniem płuc - po prostu się udusiła. Sprawę zgłaszam do wyjaśnienia organom ścigania. W obiekcie nie ma żadnej wykwalifikowanej opiekunki medycznej. Do tego arogancja właścicielki...nie raczyła nawet spotkać się z nami i wyjaśnić to co się stało. Nie polecam nikomu tego "domu" i przestrzegam wszystkich aby się zastanowili zanim zdecydują się na taki krok.

Jakub Nowy wpis
@jacekp61

Współczuję ci. To opiekunki nie maja przeszkolenia medycznego? Wiesz ile ich tam w ogóle pracuje? Wystarczająco na ilość podopiecznych? Bo jak jest tylko kilka to może dlatego nie ogarniają wszystkiego.

jacekp61 Nowy wpis
@Jakub

Nie, nie jest to personel wykwalifikowany pod względem medycznym. I to jest właśnie przyczyna niewłaściwej opieki w razie zachorowania podopiecznego....a tzw. "teleporada" to są kpiny wymyślone na użytek tzw. pandemii. Dziękuję za wyrazy współczucia....pozdrawiam.

Arleta

Masakra zakład 14 osób zmarło na covid opiekunki pracują cała dobę szefowa z kierownikiem mają w (usunięte przez administratora) wszystko tylko kasa a na kuchni porażka

Mm
@Arleta

Z uzyskanych informacji wiem, że zmarło nawet 18 osób. Nie polecam tego miejsca.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcji Odzieży Żanna Jolanta Szczerbaty Dom Opieki Dolina Słupi Jolanta Szczerbaty - Kobylnica

• Jak się pracuje w Zakład Produkcji Odzieży Żanna Jolanta Szczerbaty Dom Opieki Dolina Słupi Jolanta Szczerbaty?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcji Odzieży Żanna Jolanta Szczerbaty Dom Opieki Dolina Słupi Jolanta Szczerbaty tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcji Odzieży Żanna Jolanta Szczerbaty Dom Opieki Dolina Słupi Jolanta Szczerbaty?

• Młyńska 20
    76-251 Kobylnica