Opinie o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORTUNA zakład bukmacherski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORTUNA zakład bukmacherski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Krysia

Pracowałam w Fortunie, wieki temu niemal, bo wtedy jeszcze funkcjonowali jako Profesjonał. Dobrze wspominam tę pracę, a najlepiej klientów. Pozdrawiam obecnych pracowników Fortuny, życzę miłego dzionka - Kryśka ;)

perlik
@Krysia

hehee brzmi jak konfesjonał :D taka była wcześniej nazwa? pracuje a nie wiem takich rzeczy ;p

Krysia
@perlik

Tak, do 2006 roku działała po tą nazwą :)

perlik
@Krysia

a no to mam prawo nie wiedzieć, bo przyszedłem troche później ;D dzięki

@Krysia

nie Profesjonał !!!! ale PROFESJONAL i w 2007 roku jeszcze ta nazwa obowiązywała bo przyjmowałam sie do pracy.Pozdrawiam

atom
@Kasia

a to może się tam literówka po prostu wkradła, nie ma potrzeby krzyczeć

ladybug
@Kasia

ciekawe czytałam na wikipedii i tam też było, że to był profesjonał

atom
@ladybug

czyli jednak sprzeczność informacji :D

Monia
@atom

Info z jakiejś stronki: "Fortuna to najstarszy bukmacher w Polsce, który do 2006 roku działał pod nazwą “profesjonal”. Firma została założona w 1996 roku i na początku oferowała zakłady bukmacherskie tylko i wyłącznie w lokalach naziemnych pod nazwą “Profesjonał sp. z.o.o.”." Tak dla rozwiania wątpliwości :)

kej
@Monia

ale się dyskusja wywiązała z powodu dawnej nazwy, której się nie używa, bo jest nowa, obecna i rozpoznawalna.. szok

Przemysław
@kej

Wiecie może, co było powodem tego, że firma zdecydowała się w tamtym okresie na zmianę nazwy? Nie jest to bardzo znacząca zmiana, dlatego też zastanawia mnie, co miała wnieść w sytuację tej firmy na rynku. Może ktoś umie odpowiedzieć?

Parole
@Przemysław

Nie mam pojęcia. Słowo Fortuna kojarzy się dość dobrze, chyba zwłaszcza w takim biznesie, plus nazwa taka bardziej międzynarodowa...nie wiem, to tylko takie domysły

Daniel
@Parole

może ktoś przejął firme czy coś i wymyślil sobie nową nazwę, nie pisali o tym? ;p zresztą co za różnica, dla mnie żadna

kej
@Daniel

myślę, że dla większości to jest żadna różnica :D tak se po prostu pogadali

wella

a czy na stanowiskach kasjerów pracują też faceci czy to obstawa jest raczej typowo kobieca?

Brina
@wella

Więcej kasjerek, ale to nie znaczy, że mężczyźni są zdyskwalifikowani ze stanowiska

@wella

Czemu cie to interesuje? Ma to znaczenie dla ciebie jako potencjalnego pracownika czy pytasz w innym celu?

wella

pytam z ciekawości jakie są zespoły po prostu :) osobiście wolę pracować w mieszanych składach, bo wtedy jakoś tak łatwiej się wszyscy dogadują, ale kobiece środowisko też mi odpowiada

Lex

A ty co, strażnik forum Fortuny? Do każdego wpisu masz jakieś "ale". Nie Tobie oceniać, jaka informacja jest komu potrzebna.

@Lex

dzięki za poparcie, też uznałam że atak był bezsensowny, ale może miał zły dzień ;p

Lex
@wella

Chyba kazdy dzień musi być zły, bo to nie pierwsza taka sytuacja.

@Lex

Nie każda informacja jest dla osób z zewnątrz. Takie informacje można pozyskać na rozmowie kwalifikacyjnej np o zabezpieczeniach. Nie jestem strażnikiem fortuny ale pracownikiem i zależy mi na dobrym wizerunku mojego miejsca pracy. Nie życzę sobie aby na forum wypisywać o sprawach wewnętrznych firmy, bo te informacje dotyczącą też mnie. Wypada zachować odrobinę kultury i poszanowania współpracowników.

Jadzia

Przestań pouczać innych, nie usiłuj uczyć "kultury". Nie interesuje nas to czego ty sobie życzysz. Wydaje ci się, że możesz pouczać innych? Skończ swoje bezsensowne komentarze.

wella

pytanie o płeć pracowników w celu zorientowania się w sytuacji jak to wygląda, by wiedzieć czy ta praca do mnie przemawia czy też nie, kwitujesz słowami iż takie czyny nie mają kultury i poszanowania dla pracowników firmy? Nawet nie wiem jak mam to skomentować, ale ewidentnie Ci się nudzi w życiu jak już nie masz się do czego przyczepić. Skoro tak chcesz bronić firmy, to powinieneś raczej zachęcić potencjalnych kandydatów do pracy, a swoim zachowaniem tylko ich odstraszysz ;p

Cara

Generalnie podejście masz jak najbardziej słuszne i moim zdaniem mega się takie ceni, tylko wykonanie momentami wydaje się być zbyt atakujące wobec innych osób, które o coś tutaj pytają. Takie jest moje zdanie :) Ale z ostatnim zdaniem zgadzam się w 100%.

Jagoda

I kto tu mówi o kulturze.?Żenada. Chcesz tu wyprowadzać jakąś cenzurę? Kogo może interesować czego ty sobie życzysz. Beznadzieja.

@Jagoda

na szczęście wychodzi na to, że nikogo to nie interesuje :) pozdrawiam

@Brina

zmiana nazewnictwa stanowiska pracują doradcy klienta!!!!!!nie kasjerzy

radek

ciekawe kiedy taka znacząca zmiana się dokonała, że pani Kasia tak tego pilnuje :D

Brina
@radek

Nieważne, poprawiła mnie i tyle. Prawda jest taka, że ta obecna nazwa jest dużo bardziej adekwatna

Jakie umiejętności powinien posiadać pracownik FORTUNA?

niki

to wszystko zależy od tego na jakie stanowisko, bo różne umiejętności są wymagane. Np. do biura to powinna być pełna organizacja pracy, samodzielność, zaradność. a do punktow no to na pewno trzeba byc bardzo komunikatywnym, przyjaznym no takim ogolnie do ludzi, bo z ludzmi sie pracuje, wiec tez uwazam ze trzeba miec to "coś".

pablo
@niki

noo co do punktów to ogólnie jak każda praca z ludźmi rządzi się swoimi prawami i swoje wymaga, trzeba mieć w sobie dużo stanowczości i łagodnosci zarazem oraz tonę cierpliwosci :D to jest taka praca, że w jeden dzień się ją kocha, a inny nienawidzi, zależy jak sie trafi ;D pozdro

niki
@pablo

masz 100 % racji i podejrzewam, że przyzna ją każdy kto kiedykolwiek pracował w jakiejś branży związanej z ludźmi

Kamila
@niki

oj już bez przesady z tą trudnością w pracy z ludźmi. Ja kiedyś odeszłam od tej pracy, znalazłam inną, ale szybko zaczęło mi brakować tego kontaktu z klientem, bo jednak zawsze to coś ciekawego powie, zapyta co slychać, opowie historyjki. Naprawdę praca potrafi być fajna ;)

Quan
@Kamila

No tak, ale chodzi o to, że nie jest zerojedynkowo super, bo czasami są uporczywi klienci, albo marudy i no jednak często ich nastrój się udziela pracownikowi. Nie mówię, że to jest zła praca, ale trzeba być przygotowanym, że nie zawsze jest kolorowo, a klient wita nas z uśmiechem od samych drzwi , bo czasami bywa zupełnie inaczej ;)

Kamila
@Quan

a no wiadomo, nie powiedziałam ze zawsze jest super, przyjemnie i kolorowo. Ale nie jest aż tak trudno jeśli ktoś ma do tego dryg ;)

Quan
@Kamila

Dokładnie :)

Czy FORTUNA zakład bukmacherski organizuje staże dla studentów?

TuttiFrutti

Tak, organizuje, są staże, w marketingu na przykład

bardi
@TuttiFrutti

ale na razie widzę oferte tylko do Cieszyna

TuttiFrutti
@bardi

Bo tylko tam będą. Staże to w biurze są, a biuro jest w Cieszynie.

Kasjer

Rozmowa przebiegla pomyslnie dla mnie :)

trzy swoje wady i zalety

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
logo firmy Pracownik utrzymania czystości
Świdnica
Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Hugo

Od jakiegoś czasu śledzę ogłoszenia i są owszem ale do punktów sprzedaży, a ja bym wolał do biura, gdzie szukać ofert, na jakich stronach?

@Hugo

Raczej tam gdzie i do punktów, czyli na stronie głównej, na pracuj, czasem coś się pojawia i do biura, ale rzadko, bo chyba nie ma jakiejś rotacji, na to wygląda

@Tuna

Ja bym się wybrała np do jakiegoś punktu i podpytywała tam o jakiś bezpośredni kontakt. Oni powinni coś wiedzieć i znać odpowiednią osobę, a to znacznie ułatwi sprawę i pokaże zaangażowanie przyszłego pracownika ;)

@Bona

Nie wiem czy jest sens zawracać głowę dziewczynom z punktów z takimi rzeczami, jak już do bezpośrednio do biuro uderzyć, lub zadzwonić

Hugo
@Tuna

Nie no, raczej nie zamierzałbym chodzić po punktach, wolałem rozeznać się najpierw w internecie.

@Hugo

to była tylko luźna propozycja rozwiązania sytuacji

@Tuna

Z powodów wewnętrznych firmy nie będę pisać dlaczego, ale jest sens pogadać z pracownikami w punkcie na temat wolnych wakatow. Pracownicy chętnie poleca taka osobę menagerowi. Jeśli oczywiście uznają że ta osoba na potencjalnego pracownika się nadaje. Pracownicy punktów dysponują aktualną informacją do jakiego punktu firma poszukuje ludzi. Nie jest to żadna tajemnica. Wręcz przeciwnie.

Tuna

O widzisz, to zbyt pochopnie oceniłem sytuację. Dzięki za poprawienie mnie, w takim razie nie słuchajcie mojej rady z kapelusza ;)

Bona

czyli jednak miałam racje.. a raczej nikogo w błąd nie wprowadzałam. zatem ochotnicy - próbujcie :)

@Bona

Bezsens...

@Ania

bezsens bo co? Jeżeli komuś wybitnie zależy na zatrudnieniu się w danej firmie to robi wszystko co może to ułatwić. Przecież chyba logicznym jest, ze osoby pracujące w poszczególnych punktach znają mniej lub bardziej strukturę firmy, a zatem są w stanie coś powiedzieć, przekierować, dać kontakt. Czy to nie jest oczywiste? Jeżeli ktoś szuka pracy np. w sklepie w galerii to nie szuka po internecie kontaktu do siedziby firmy, tylko idzie do sklepu i pyta na miejscu czy może coś wolnego by się znalazło - uważam, że jest to całkowicie normalne i SENSOWNE. Pozdrawiam

Ona

zostawialam ostatnio w biurze kontakt do siebie i cv.. wiecie jak długo czeka się na kontakt?

hammam
@Ona

Oj ciężko ciężko powiedzieć...

Danka
@Ona

ale wiesz, że szukali kogos, czy po prostu zostawilaś w razie czego na przyszłość.. bo to w sumie dość kluczowe

Vegeto
@Danka

biorąc po uwagę brak ogłoszeń, to pewnie druga opcja

Tymon

Jaka macie atmosferę w pracy? Mam zamiar aplikować i słyszałem dobre opinie o firmie.

gimmi
@Tymon

Pewnie zależy od punktu, ale ogólnei źle nie mamy

Pone
@gimmi

Aż sprawdziłam z ciekawości i nic nie ma na stronie żeby szukali, zdziwiłam się bo nic o tym nie słyszałam

gimmi
@Pone

No do Świdnicy nie szukają, ale przychodzą tu też osoby z innych punktów, bo to największy z profili Fortuny z największymi zasięgami, a do jakichś punktów na pewno szukają

fanfaro
@Tymon

do którego oddziału chcesz aplikować?

all
@fanfaro

Cisza...chyba zmienił zdanie.

zosia

fatalna....

Bronia
@Tymon

Złą. Jak się nie dogadasz że swoim zmiennikiem, to bardzo złą...

hulaka
@Bronia

To się dogaduj ze zmiennikami. Tadaa, oto moja rada ;p

Destine
@hulaka

No niesamowite, sam to wymyśliłeś? :D

hulaka

Nie wiem, u mnie problemu nie było. Ale to żart był jak coś :P

Hela

Na jakie regiony są teraz rekrutacje??

Nic
@Hela

sprawdz na stronie w zakladce praca...

bobik

trzeba mieć jakieś specjalne wymagania na doradce klienta?

Noah
@bobik

Umiejętności interpersonalne zrobią robotę. To jest najważniejsze tak naprawdę a poza tym obsługa kasy fiskalnej i komputera

Maja
@Noah

Noah, a może napiszesz coś na temat procesu rekrutacji? Jestem ciekawa jak przebiega rozmowa rekrutacyjna. Jakie pytania są zadawane? Jaka była atmosfera na Twojej rozmowie?

Noah
@Maja

Bardzo standardowa rozmowa, ale nie pamiętam jej dokładnie, nic mnie nie zaskoczyło w każdym razie, takie ogólne pytania. A atmosfera raczej okej, nie było całkowicie luźno, ale też nie było większej spiny.

wolo
@bobik

No pomyśl jak wygląda to stanowisko - niczego wybitnie specjalnego od ciebie wymagać nie będą.

Kazimierz
@wolo

Jak wyglądają zmiany w pracy? Czy jest to standardowe 8h? Będę wdzięczny za odp.

Bronia
@Kazimierz

Nie ma nic standardowego w tej firmie. W poniedziałki pracujesz najkrócej, 8,5 h. W tygodniu przeciętnie po 9,5 godziny, w piątki 10.5 h. W dni pracujące nie ma cie praktycznie cały dzień w domu.

malt
@Bronia

czyli jak wszędzie, tak na dobrą sprawę, nie jest niczym nowym, że praca absorbuje większą część życia

Spinka

Wesołych Świąt wszystkim pracownikom Fortuny :)

E220

O jak świątecznie w firmie się zrobiło, mądre głowy musiały popracować, mocno, żeby to wymyślić

baro
@E220

Malkontenci...z perspektywy drugiej osoby zawsze łatwo oceniać i myśleć, że "ja zrobiłbym lepiej"

sowi
@E220

sam zostań "Mądrą głową" ciekawe jak sobie poradzisz

@sowi

Noo nie wpadła bym na to żeby nagrodzić pracowników dwa razy za to samo, może się mylę, ale jesteśmy jedną firmą i albo było dobrze, albo źle i za przepracowany rok powinniśmy być ocenieni jako grupa, ci co wyrabiają normę zostają nagradzanie premia co miesiąc

Wera

Domagajmy się aby przynajmniej niedzielę były wolne dla nas i święta ...od nowego roku każda niedziela wolna..pisał ktoś w tej sprawie jakiekolwiek pisma??

@Wera

(usunięte przez administratora)W niedzielę najwięcej ludzie grają. Chcą się spokojnie zastanowić, posiedzieć, podyskutować. Moim zdaniem w dni robocze może być krócej. Nawet od 11 lub 12 do 18 wystarczy. Ale sobota i niedziela powinno być otwarte conajmniej do 20! Punkty nie są dla pracowników tylko dla klientów. (usunięte przez administratora) Tam się robi od 4 do 12. Cały dzień masz wolne. Ludzie grają za pieniądze, a wy im chcecie utrudniać.(usunięte przez administratora)

gtfo
@Józef z STSu

zachowuj się tak dalej, a sam (usunięte przez administratora)dostaniesz

@Józef z STSu

To Pan niech nie gada bzdur...czy Pan chciałby pracować w święta ? Niedzielę? Czy wolał by spędzić ja z rodziną? Każdy może puścić w sobotę a niedzielę powinny być zamknięte ...

@Wera

Ten Pan gada bzdury, żeby innych sprowokować. Nie warto się przejmować takimi.

@.

Nie mam zamiaru tu nikogo prowokować tylko jako klient domagam się sprzyjających warunków. Wydaje na ten interes kupę kasy i należy mi się komfort. (usunięte przez administratora)

Carmen
@Józef z STSu

Ok, płacisz i wymagasz, ale możesz wymagać tylko kwestii związanych z obsługą i usuługą, za którą płacisz. Twoje zdanie nie ma najmniejszego wpływu na całą resztę funkcjonowania firmy, bo jesteś jednym z miliona takich "płacących i wymagających". Fortuna jest zarówno dla klientów jak i dla pracowników, a to ci drudzy mogą domagać się zmian w firmie, podczas gdy ci pierwsi mogą się co najwyżej do nich dostosować.

@Carmen

Ale się uśmiałem. Zdanie klientów nie ma wpływu na funkcjonowanie Firmy! Ależ droga pani, Fortuna to firma usługowa a więc uzależniona tylko i wyłącznie od klientów i zrobi wszystko żeby klienta zatrzymać. (usunięte przez administratora) Klienta! Ciekawe ile postulatów pracowników zostało spełnione, a ile klientów! Jakby Fortuna robiła dobrze pracownikom to byście tu nie narzekali.(usunięte przez administratora)

Toy
@Józef z STSu

Ale pisze Pan glupoty. W weekndy najwięcej ludzi jak i największy utarg na punktach jest do godz 14 później przychodzą pojedyncze osoby . Siedzenie do 17 jest bez sensu a co dopiero dłużej. Takie wymagania jak Pan opisuje maja tylko samoluby co mysla tylko o sobie . Fortuna zatrudnia w większości kobiety ktore oprócz pracy maja dom i rodzine.

Klient
@Wera

Jestem klientem i sądzę że niedzielę jak i święta powinny być wolne...osobami pracującymi w Fortunie są zazwyczaj kobiety...gdzie One mają czas dla rodziny...skoro w niedzielę przesiadują w pracy od 8 do 17...to nienormalne ...a przecież wszyscy klienci puszczali by w sobotę jakby niedzielę były zamkniete ...a w niedzielę i tak i tak mało osób i jeszcze tyle godzin...niech szefostwo z tym coś zrobiii i postawi się na miejscu pracownikow

@Józef z STSu

Jakbyś wydawał dużo kasy to byś wiedział że w niedzielę praktycznie do 15 grają najważniejsze ligii i później pracownik czeka aż wybije 17 i będzie mógł iść do domu, wyjątki szczęśliwcy którzy mają pracę blisko domu, to na spokojnie mogą iść na obiad

Gdzie mieści się jakiś główny oddział Fortuny?

Kpisz czy o drogę pytasz?

terencjusz

o co ci chodzi, normalne pytanie

wuteef

Koleś pyta się tylko o oddziały, a ty mu mówisz, żeby sobie dał spokój z firmą, ogarnij się...

Małgo

Są jakieś umownie określone dni i godziny otwarcia punktów, czy w każdym tak naprawdę może być inaczej?

latte
@Małgo

jest różnie, kwadratowo i podłużnie

@Małgo

A w jakich godzinach i w jakie dni tobie pasuje? Mam wrażenie że w żadnych.

Na podstawie jakich umów zatrudnianie są pracownicy firmy FORTUNA?

uroboros

umowy o prace

kael
@uroboros

Piszą przecież w ogłoszeniach jakie umowy zapewniają

uroboros
@kael

oj tam, może gość chciał mieć 100% pewności

Elka

Jak tam sytuacja na froncie? Nie szukają nikogo do świdnickiego punktu nadal?

@Elka

O co Ci chodzi?

mamba
@Kasia

z tego co mi się wydaje, to chodzi jej o to, czy nadal jest komplet pracowników w Świdnicy, bo chce tu pracować i po prostu pyta

Elka
@mamba

Tak, dokładnie o to chodziło

Czy aby podjąć pracę w FORTUNA należy mieć wcześniejsze doświadczenie zawodowe, czy nie jest to wymogiem koniecznym?

Xyz

Tu biorą wszystkich bynajmiej w dużych miastach - niestety , byle tylko był człowiek do pracy.

lina
@Xyz

No dobra, ale do tego jakichś wybitnych umiejętności nie trzeba, raczej podejście interpersonalne jest najważniejsze

yrko
@lina

no to też prawda, wymagań z kosmosu nie ma, ale to słusznie

Wera

No właśnie w fortunie pracują zazwyczaj kobiety które mają dzieci rodziny i które chcą chociaż tą niedzielę czy święta spędzić z rodziną a nie siedzieć od 8 do 17 w pracy..a po za tym jeśli niedzielę byłyby zamknięte to klienci puszczali by w sobotę czy pt na niedzielę ...

Kaja

Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś szkolenia?

Zosia
@Kaja

Owszem są szkolenia. Nieprofesjonalne, beznadziejne.

@Zosia

Co ci nie pasuje? Potrafisz lepiej to zgłoś się na trenera. Szkolenia nie polegają na pogaduszkach, piciu kawy i wychodzeniu co 5 min na papierosa.

Oli

oczywiście, że nie, nie powinny na tym polegać

Majka
@Zosia

Dla ciebie powinien być po szkoleniu egzamin państwowy a za oblanie 1000 zł kara.Na szkoleniach słuchaj ze zrozumieniem i uwierz,że nie ma ludzi którzy wszystko wiedzą.Szkolenia są potrzebne.Klienci zadają różne pytania gdy spostrzegą ,że posiadasz wiedzę z doświadczenia wiem,że podchodzą do pracownika z szacunkiem.Ile razy słyszałaś ....siedzi tu pani i nic nie wie hahaha.szok.

Majka
@Zosia

Myślę,że pracujesz w innej firmie albo ogarniasz wiadomości na wolnych obrotach i nic nie rozumiesz.Tobie trzeba kilkanaście razy powtórzyć.Nie obrażaj się nie ma ludzi idealnych.

Zosia
@Majka

Szkolenia wyjątkowo nieprofesjonalne. Jeśli zaś chodzi o twoją wypowiedź to niestety ,ale brak Ci klasy i kultury osobistej . Żenada.

Przemysław
@Zosia

Dlaczego szkolenia są nieprofesjonalne? Napisz dokładniej o co chodzi.

Helena

Czy jest szansa, że zostanę przyjęta, pomimo tego że nie znam obsługi kasy fiskalnej? Firma szkoli na miejscu?

Yoyo
@Helena

Myślę, że spokojnie. Fizyka jądrowa to to nie jest ;)

Asin

Tak, jest szansa

Julka
@Helena

Jeżeli znasz komputer dasz radę i tego się trzymaj.

Zostaw merytoryczną opinię o FORTUNA zakład bukmacherski - Świdnica

• Jak się pracuje w FORTUNA zakład bukmacherski?

Zobacz opinie na temat firmy FORTUNA zakład bukmacherski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORTUNA zakład bukmacherski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORTUNA zakład bukmacherski?

Kandydaci do pracy w FORTUNA zakład bukmacherski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORTUNA zakład bukmacherski