Opinie o Nixon Transfer Dariusz Łukasik w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nixon Transfer Dariusz Łukasik. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nixon Transfer Dariusz Łukasik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nixon Transfer Dariusz Łukasik w Gdynia

Administrator Nowy wpis

W mieście Pruszcz Gdański poszukiwano osób na stanowisko Pakowacz. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Prwcownik Nowy wpis

Przepracowałem w firmie 5 lat. Zawsze kiedy prosili mnie o pomoc ((usunięte przez administratora) kurs w ciągu dnia itp) ja byłem.. Placa to żal po prostu, na umowie najniższa krajowa (usunięte przez administratora) liczenie pracowników za szkody, wieczne marudzenie o brak pieniędzy((usunięte przez administratora) robienie pracownikom po złości... Premia nie istnieje, przez 5 lat raz tylko dostałem paczkę na święta, słowo dziękuję to abstrakcja... Zniszczysz np. starą oponę, liczą cię za nową, (usunięte przez administratora). Myślałem że przy odejściu chociaż podziękuja za te lata to w podziękowaniu zabrali mi 1000zl... (usunięte przez administratora)

Marek Nowy wpis

Poszukuję byłych pracowników firmy Nixon Transfer. Jak nawiązać kontakt z szefem firmy celem zatrudnienia w niej?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Nixon Transfer Dariusz Łukasik? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Kierowca?

Pracownik Nowy wpis

Nie ma rozmow podaję nr do pracownika który nie jest decyzyjny , nie ma sensu zawracać głowy ta firma , przerobiłem 20 pracowników żaden się dla niego nie liczył.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nixon Transfer Dariusz Łukasik kandydat na stanowisko PAKOWACZ RĘCZNY ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Jakie są mocne strony pracodawcy Nixon Transfer Dariusz Łukasik?

Były pracownik nie polecam!!!!

Nie ma żadnych mocnych stron to (usunięte przez administratora), pracownik wogole się nie liczy, nie wypłaca pesji za wykonaną pracę nie odbiera telefonu zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy. Ty w tej pracy jesteś tylko nic nie znaczącym wołem do pracy , o premi swiatecznej czy nagrodzie można zapomnieć nie ważne jak się starasz ile pracujesz

Pracownik :)

Robota 22 dni w miesiącu, 170zl dniówka, ilość godzin pracy zależna od tego jak kierowca o imieniu G... Który robi rozpiski tak że kończy o 14 a ktoś inny o 18-20. Bo on tam robi dluzej... Szefa nie interesuje to kto ile godzin robi, robota jest zrobiona więc jest zadowolony. Tak jak ktoś napisał niby szkoda mała i przymknął oko, a na koniec skasował i podliczył z wypłaty.

Kolezanka
@Pracownik :)

O deweloper się wypowiada ???? pozdrowienia Jak tam nowa praca lepszą? Ino jak ty teraz zarobisz na kolejne mieszkania, i swoje majątki ? Nie było drugiego takiego jak Ty ????

M
@Kolezanka

Grzegorz nie pogrążaj sie

Pablo

Nie polecam tego pracodawcy. Praca u niego polega na rozwożeniu towaru do klientów sieci sklepów Castorama. N(usunięte przez administratora) dniówki niezależnie od tego ile godzin dziennie pracujesz, możesz 9-10 ale też często pracujesz 12 i więcej, kończysz, aż rozwieziesz cały towar. Na busie dniówka(usunięte przez administratora). O tym o której zaczynasz dowiadujesz się ok, godz, 22. Załadunek i rozładunek samemu 2 razy dziennie całe auto. Jazda też samemu. Czasami otrzymasz pomoc na załadunku i u klienta jak masz szczęście. Telefon i nawigacja we własnym zakresie, ubrania robocze także. Rękawiczki dostaniesz jak uda Ci się być w Gdańsku. Za wszystkie szkody odpowiadasz własnym majątkiem, nawet jeśli dogadasz się z szefem inaczej to na końcu Ci potrąci z pensji. Np. urwane lusterko, stłuczka, zarwana winda, przebita opona - wszystko wina kierowcy. Jeśli po dniach próbnych nie podpiszesz umowy to nie masz zapłacone. Na początek umowa zlecenie, na umowie najniższa, a pensja do ręki. Jak jest mało roboty to albo siedzisz w domu albo jeździsz w Gdańsku. Tankujesz tylko na stacjach Amic - na północ od Gdyni nie ma ich w ogóle. Śniadanie jesz w kabinie, jeśli w ogóle będziesz miał czas. Duża rotacja pracowników. Na plus na pewno pomoc innych pracowników. Na początku podpisujesz dokument, że za szkody odpowiadasz własnym majątkiem do 2 tys. zł i to jest dla szefa najważniejszy dokument, na końcu podpisujesz, że nie będziesz żądał żadnych roszczeń od firmy. To takie moje osobiste doświadczenia wynikające ze współpracy z tym pracodawcą. Ogólnie to nigdy nie pracowałem tak ciężko za tak niewielkie wynagrodzenie. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Nixon Transfer Dariusz Łukasik - Gdynia

• Jak się pracuje w Nixon Transfer Dariusz Łukasik?

Zobacz opinie na temat firmy Nixon Transfer Dariusz Łukasik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Nixon Transfer Dariusz Łukasik
  • Widna 9 lok. 10