Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Finke w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Finke. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Finke o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Finke w Słupsk

xxxx Nowy wpis

Pracowałem 3 lata. Nie narzekam. Było poganianie, ponieważ wiadomo, że im więcej towaru wyjechało, to więcej dla Pawła, ale jeżeli się nie wyrobiłem, nie było krzywdy. Zawsze szło się dogadać. Pracę zakończyłem już jakiś czas temu. Nie powiedziałbym, że takie zmiany tam zaszły... Mam do Pawła szacunek, za stanowczość i zawsze, kiedy na coś się umówiliśmy, słowa dotrzymał. Gdybym ja sam lipy nie zrobił, to nadal bym u niego pracował. Pozdrawiam,

Marian Nowy wpis

Świetna firma transprotowa, wypłaty na czas , wszystko ok , bardzo polecam

Anastazja

firma tragedia, p. PAWEŁ bezczelny typ, nie polecam nikomu

Xyzmonke
@Anastazja

Bezczelne zachowanie

Urszula Nowy wpis
@Xyzmonke

Co masz przez to tak naprawdę na myśli? Jakaś konkretna sytuacja do przytoczenia?

Paweł K Nowy wpis
@Anastazja

Zgadzam się.

Transport

Firma żart nie polecam uciekać od nich z daleka ! Problem z komunikacją usługa tragiczna

Spedytor

Czegoś takiego jeszcze nie widziałam, tak chamskiego i bezczelnego człowieka mogłabym sie spodziewać pod blokiem z piwem w dresie z trzema paskami, a i tacy panowie myśle że przy Tym Pawle Finke to są profesorowie języka Polskiego, Ktoś taki nigdy nie powinien pracować z ludźmi, ten człowiek potrzebuje pomocy Psychologa i conajmniej skończnia podstawówki, jego zdanie zaczyna sie na (usunięte przez administratora) kończy na Chu...i pomieczy jest tylko przecinek, (usunięte przez administratora) , Cham , w stopniu znacznie upośledzonym. Miejsce dla takich ludzi jest nie jest na rynku pracy tylko w zakladach zamknietych, Serdecznie nie pozdrawiam i przestrzegam innych przed jakąkolwiek współpracą z tym człowiekiem.

Obraźliwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
S.Domagała

Nie polecam. Kontakt z p. FINKE to jakaś porażka. Bardzo wulgarny i chamski. Nie zna innego języka jak łacina podwórkowa. Nie wiem jak on funkcjonuje na rynku pracy ale jak tak dalej pójdzie, to zostanie goły jak palec. Nie pozdrawiam!

@S.Domagała

Szczerze mówiąc też mnie to dziwi bo teraz każdy walczy o klienta a nie go odstrasza. Tylko zachowanie szefa jest takie a z pracownikami można się dogadać, czy też nie?

kontrahent

bardzo zły człowiek, przerażające.

@kontrahent

Piszesz o szefie? Co takiego zrobił że aż taka negatywna opinia? Bo bez argumentów trudno ocenić...

Ferdek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi i jakie zarobki można wyciągnąć?

Pchełka27

Ta firma to jakaś kpina. W trasę dają zepsute auta i jak coś się stanie na trasie to mają to gdzieś człowiek jest zostawiony sam sobie i jeszcze pretęsje że towar nie na czas. Serdecznie nie polecam tej firmy.

Ten od K

Człowiek jest chory psychicznie. Nie polecam . Takich to na łopatę, a nie transport. Jak wspomniano powyżej : (usunięte przez administratora) . Bez tych słów gościu nie przychodzi do pracy. Uważajcie na ta firmę.

Robcio
@Ten od K

Najlepszy jest niby spedytor który nie ma pojęcia o transporcie. Ogólnie firma to dla kogoś kto ma nóż na gardle bo potrzebują robotów. Najlepiej codziennie po 13 godz jeździć i nic nie jeść, mało spać a o toalecie nie wspomne. Nie polecam

Franciszek

Nie piszecie zbyt wiele na temat Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Paweł Finke, najwyższy czas to zmienić! Wiele osób czeka na opinie na temat tej firmy, pomóżcie im i napiszcie jak układała się Wasza współpraca z firmą, każda opinia jest cenna.

Radek
@Franciszek

Podsumowując brak szacunku i nieciekawe podejście do pracownika.

@Radek

Chodzi o relacje pracownik - przełożony? Czy inne aspekty zatrudnienia takie jak wysokość wynagrodzenia są według Ciebie zadowalające. Dodaj więcej szczegółów.

stefan

Bardzo pozytywna współpraca,firma rzetelna Usługi transportowe na bardzo wysokim poziomie

Zero szacunku do czlowieka, uzywanie epitetow na K, sz i inne. Serdecznie odradzam chyba ze ktos chce wpasc w nerwice lub depresje, tak okropnego czlowieka w swoim zyciu dawno nie spotkalam.

Pchełka27

Zero szacunku dla pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Finke - Słupsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Finke?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Finke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Finke?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Finke?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Finke napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Finke
  • Dębowa 24