Opinie o Paumar P & M Marcin Warmiński w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Paumar P & M Marcin Warmiński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paumar P & M Marcin Warmiński o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paumar P & M Marcin Warmiński w Poznań

56j8r47k

Oferta na pierwszy rzut oka nie wydawała się zła, ale po przepracowaniu 2 tygodni pokazała swoją prawdziwą twarz. Tempo pracy narzucone przez maszynę, gdzie nie ma czasu napić się wody na spokojnie, bo zaraz Cię zasypuje i czujesz wzrok kamer na sobie. Na produkcji większość kobiet (Stała ekipa - ok. 20 osób), które przez cały dzień robią monotonne czynności. Głownie szukają Panów jako bydło. O badania wstępne (na które wyłożyłem pieniądze) trzeba było się prosić, a po rozmyśleniu się i zrezygnowaniu z podpisania umowy, o którą też trzeba było się upominać codziennie (Zostawanie po godzinach pracy i czekanie aż znajdzie się czas aby w ogóle ze mną porozmawiać) Nie dostałem zwrotu za fakturę za w/w badania. Jeżeli nie pracujesz w tym obozie po 12h to jesteś bezwartościowy i na pytanie: -"To co, dzisiaj nadgodziny?" Odpowiadasz: -"Nie, dzisiaj nie" (usunięte przez administratora) Jedna przerwa 15 min, a jak podczas pracy z kimś rozmawiasz (Nawet o pracy), ale utrzymujesz NARZUCONE TEMPO PRZEZ MASZYNĘ, to zaraz pretensje, że się obijasz. (usunięte przez administratora)

Zaintetesowany v2 Nowy wpis
@56j8r47k

A nadgodziny płatne 50, 100 ustawowo czy gole godziny ?

Ktoś Nowy wpis

Polecam pracę w tej firmie. Jak ktoś chce pracować i zarobić fajne pieniądze to nie powinien narzekać. No chyba, że ktoś chce przyjść posiedzieć 8h i iść do domu, no to wtedy problem jest z tą osobą a nie z pracą w tej firmie.

Wanda Nowy wpis
@Ktoś

Na jakim stanowisku/dziale polecasz prace? Na jakimś kierowniczym na pewno jest spoko ale ja szukam info o zwykłym

George Nowy wpis

Hej mam pytanie.. Myślę nad podjęciem pracy w tej firmie. Jaka atmosfera na hali i na jakie zarobki mozna liczyc z nadgodzinami? Często są nadgodziny? 10-12h? Soboty tez pracujace?

zainteresowany

MAŁA MI mozesz napisacjakie zarobki, godziny pracy? Ile osob na produkcji?

Ktoś
@zainteresowany

Praca ok,zarobki dość wysokie ,godziny pracy 8,10 godz ,szef w porządku, jak komuś się nie chce pracować to zawsze coś znajdzie nie tak .

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Paumar P & M Marcin Warmiński? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Jak wygląda oferta u nich w firmie Paumar P & M Marcin Warmiński w mieście Poznań? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

mała mi

Wszystkim zainteresowanym odradzam pracę w tej firmie. Ogromna rotacja ludzi, przychodzą na dzień, dwa i odchodzą, ponieważ ludzi traktuje się jak bydło, atmosfera straszna, dzięki tz. starej ekipie, cechuje ją (usunięte przez administratora) two i (usunięte przez administratora) Większość ludzi pracuje na czarno, organizacja pracy fatalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Paumar P & M Marcin Warmiński - Poznań

• Jak się pracuje w Paumar P & M Marcin Warmiński?

Zobacz opinie na temat firmy Paumar P & M Marcin Warmiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Paumar P & M Marcin Warmiński
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bobrownicka 40
    61-306 Poznań