Caterpillar

Janów Lubelski

Opinie o Caterpillar

Lidia

Caterpillar oferuje możliwość podjęcia pracy w swoich oddziałach nie tylko w Polsce, ale również w oddziałach zagranicą, np. na stronie tego pracodawcy znajdziecie rekrutację na stanowisko analityka planowania łańcucha dostaw w Meksyku. Czy na tym forum aktywne są osoby, które są zatrudnione w Caterpillar, ale miejsce ich pracy jest zagranicą? Możecie powiedzieć jakie warunki zaoferował Wam pracodawca i jak wygląda miejsce Waszego zakwaterowania?

poszukujący

@poszukujący 24.07.2017 20:37
Panowie pytanie mam: słyszałem że jakiś czas temu w Cat były zwolnienia, a jak teraz wygląda sytuacja z pracą? Zatrudniają?...

Spawaczy biorą jak popadnie

poszukujący

Spawacz. Kiedyś pracowałem już w tej firmie. Teraz z powodów rodzinnych wracam z zagranicy i pasowałoby osiąść w Janowie, więc i pracę trzeba byłoby na miejscu znaleźć.

Lidia

@Nick , a dlaczego brak chętnych? Elektryk czy Mechanik to dosyć popularne stanowiska pracy dla mężczyzn dlaczego sądzisz ,że pracowników brakuje? Podałeś stawkę czy takie panują na rynku obecnie? @poszukujący , z tego co widziałam, to prowadzona jest rekrutacja, jakie stanowisko Cię interesuje?

Wirtułoz gitarry.

W Sosnowcu stawki 20.60zł brutto dla spawacza na start, a jak u was?

Nick
@Wirtułoz gitarry. 02.07.2017 08:25
W Sosnowcu stawki 20.60zł brutto dla spawacza na start, a jak u was?

20.60brutto u nas ma się po minimum 15 latach pracy...a na start chyba 16brutto ale chętnych brak :)

Wirtułoz gitarry.
@Nick 10.07.2017 12:44

Sosnowiec 7 lat stażu. 23,87zł

Dobra-dusza

Jeśli wam się nie zgadza wypłata i nie dostaliście kasy za nadgodziny za ostatni okres rozliczeniowy to juz wam tlumacze. Kierownicy stracili uprawnienie do wpisywania godzin w komputerze i jeśli sie nie odbiles to nie ma tego w systemie. Byles w piątek na 2 zmianie i pszyszedles na rano w sobote i sie nie odbiles bo ci kierownik obiecał ze ci wpisze godziny... Przepadlo dymałes za darmo.

Czit

Jest taki, próbuję dorobić. Przynosi do pracy fajki z ukr i sprzedaje kolegom.

ten
@Czit 13.02.2017 11:38
Jest taki, próbuję dorobić. Przynosi do pracy fajki z ukr i sprzedaje kolegom.

tylko fajki...u nas w Sosnowcu cale litrowe słoiki narkotykow trzymają w szafkach...tym się teraz handluje w cat

celnik

Panowie mam pytanie, czy u was pracuje taki Artek b.. co handluje ruskimi fajkami.

Były spawacz

Witam, panowie powiedzcie a jak ze zwolnieniami w CAT, bo "baby w stokach mówiły", że szykują się duże zwolnienia, zamówień brak, a firma pracuje już nie 4 a 3 dni w tygodniu. Co dalej?

elvis
@Były spawacz 26.01.2017 21:41

a co do dom farmery catapiler to praca sezonowa na lato

Lech zajszczane uszko
@elvis 27.01.2017 18:35
a co do dom farmery catapiler to praca sezonowa na lato

Racja we wrześniu jak co roku kryzys sie zaczyna i roboty nie ma, a od lutego to bedzie: " proszę Cię przyjdź sety płace"

Ferdek

czy pan Krzysztof B. poinformował już was, że po kontroli PIP w Sosnowcu musi zapłacić ekwiwalent za pranie koszul i koszulek do 3 lat wstecz?

unkown

emigrant
@unkown 11.11.2016 18:50
witam, co tutaj tak cicho tak wiele sie dzieje a tu ciiichchchoooo . ps. (Gdybyż jeszcze kozła ofiarnego można było doić! )...

lugzie pracowalem tam przez ladnych kilka lat dopuki nie objol tego swiety bylo ok potem tylko gorzej robolowi zabral wszystko , sobie dokladal i tak zwanym dupowlazom ktorzy byli na jego zawolanie jak odeszlem normy wzrosly o kilkadziesiad % a placa zostala ta sama chwalili sie ze zarobia okolo 3000 ale robili 2 miesiace w miesiacu i niech mi nikt nie mowi ze BELTDYK jest dobrym gospodarzem to jest egoistyczny D......ek

MONIKA
@emigrant 23.11.2016 23:41

3000 tyski to w Sosnowcu mamy podstawy, jak byly nadgodziny to bylobi 5 i 6 tyskow, ladnie was w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rucha Bełdicjo

wedr

jakis czas temu pojawila sie oferta dla spawacza w osłonie gazowej CO2 w Sosnowcu wymagana jest miedzy innymi książeczka spawacza po kursie co najmniej podstawowym z uprawnieniami spawacza półautomatycznego w osłonie mieszanki CO2,wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

John Sobczak, good jobb, well don

Witam panowie, jak wam płacą nadgodziny, z miesiąca na miesiąc, czy po okresie rozliczeniowym?

Ciekawski

A jakie mieliscie podwyżki?

koń

Może Ty i dostałeś podwyżkę, koniu Ty nie polecaj.

Globus

Polecam firmę tym co lubią sie otyrać a nie zarobić ...zarobki śmieszne ale za to jakie maja wielkie wymagania za 1700zl .Dziadostwo i wyzysk ...

koń

To wielki człowiek i wielki spawacz, długopisem pokazuje jak się spawa " tu tak, a tu tak"

Roni

Wielki CAT, a wszystko się sypie. W dodatku prowadzony przez nadczłowieka... Który przed zadaniem pytania zna odpowiedź.

dzinks

ale dajeta

jan.

Ewelinka....jeszcze tak nie dawno kobiety pracowaly jako spawacze,glownie na maga i elektrode,i na warsztatach tylko...(nie do remontow)...nie zle dawaly sobie rade...sam widzialem...

zryta bania

ogólnie to zianie nie drot jest gaz jest materiał też robota jest to co wiecej palniki w dłoń i ognia kozacy anglia czeka podrzućcie żaru

zryta bania

co co spawać mi się chce co co spawać mi się chce i wszystko w tym temacie jeszcze podrzucę żaru na tym forum a narazie zianie nie

miki

no dobrze, a co z osobami ktore pracuja na troche wyzszych stanowiskach, czy firma zapewnia im warunki adekwatne do tych na jakie zasługuja? ja tak sie zastanaiam czy jest mozliwosc awansu z najnizszego stanowiska na te wyzsze z biegiem czasu bo studiuje zaocznie i z czasem kiedy skoncze nauke to chce na troche ambitniejsze satanowisko

K J

szczególnie tych złamanych ostatni hahahaha

Pracownik z hali

Co się dziwicie Panowie.Wam zawsze jest źle w Cat dla was tylko jaką masz stawke i jak nic nie robić tylko w kulki lecieć.Proponuję wam iść popracować gdzie indziej za damski h.. gdzie nikt wam nic nie da a zarobicie 1300 wtedy zobaczymy jak będziecie skomleć żeby wrócić.Ja pracowałem i w Polsce i za granicą w wielu zakładach i takich warunków nie spotkałem nigdzie.Co do prezesa to jest to człowiek potęga takiego ze świeczką szukać.Popieram go na 200%.

WYMIENIĆ WSZYSTKICH PRZEŁOŻONYCH NA LEPSZY MODEL N
@kr81 03.10.2014 20:06
Proponuje iść rozumem za tym co mówi Prezes słuchac go i przemyśleć co mówi,a mówi same mądre rzeczy.Więcej rozumu koledzy....

widze gościu że ty niemasz pojęcia o robocie i mało w życiu widziałeś a za granicą to chyba byłeś w snach. Przyjdz na linię angielską popracuj i w tedy sie wypowiadaj

@wi-fi 03.10.2014 20:09
W sumie on zawsze jest od nas pare lat do przodu i chce rozbudować tą firme

A Ty suko bełdyka miej swój rozum, nie lataj tyle po hali za rzucanym kijem.

JA

KTO TU jest uzalezniony od kogo. My od nich czy ONI od NaS

dzinks

chłopaki głowa do góry kokodzambo i doprzodu będzie lepiej i cieplej na hali nieumarzniecie

Byczek

Z jednej strony to dobrze, bo Caterpillar to już konkretna firma, ale z drugiej strony skoro ogłoszenia wiszą dosyć często to raczej rotacja jest spora.

jankes

a z tego co widzę to Caterpillar bez przerwy szuka nowych pracowników zarówno do pracy w Polsce jak i za granicą

............

Nikt nic nie pisze bo wiekszosc to rolnicy za darmo by robili aby krus-u nie płacic ....

cat sc

A co tutaj taki spokuj nikt nic nie pisze?! Moze ja sie przeniose z Sosnowca do was skoro nikt nie ma żadnych żali ani tego typu opini. No chyba że wielki[usunięte przez administratora]was zastraszył i nic tu nie piszecie!

..........

Na początek 1700 i co roku max około 100zl brutto więcej....

CAT Janów

haha a weźcie go sb tyle spokoju jak go nie ma :)

spawacz sosnowiec

chlopaki trzymajcie sie.u nas tez jest zle.jedziemy na tym samym wozku.prosze was tylko byscie trzymali [usunięte przez administratora]u siebie.bo jak przyjezdza do sosnowca to ci z biura maja pelno w majtach.pozdro

AT

KOCHANY [usunięte przez administratora] DZIEKUJE CI ZA TE 65 GR PODWYZKI... TERAZ STAC MNIE NA WSZYSTKO...

xxx

zgadzam się też tam kiedyś pracowałem i za nic tam nie wrócę teraz jestem w niemczech też jako spawacz ale by najmniej tam człowieka szanują nikt nie goni cię do roboty tam przez tydzień robie tyle co w cat przez 1 dzień a zarobki to 1600 euro chyba jest różnica no nie,

gallanonim

to nie musi być cielok może być i świnka :). ale mniejsza z tym, jest to chory zakład, nie dość że wykańczają fizycznie to jeszcze psychicznie. Kosztem zdrowia pracowników zwiększają normy aby tylko tabelki się zgadzały nie patrząc na robola a jak panu nie pasuje to wyjeżdza z tekstem \"kiedy panu się umowa kończy\" I wygrasz z cielakożercami. Ostatnio była podwyżka 115 zł brutto w tym 2,5% inflacji śmiech na hali jak na taką firme to wstyd, oczywiście były i lepsze podwyżki dla wybrańców jeden mu piłe zrobi, drugi mu drzewa przywiezie, trzeci płytki ułoży, 4 kolega od wódki i tak dalej można by było wymieniać. W tym zakładzie nie ma sprawiedliwości patrzą aby jak najwięcej z nas wydusić a płaca w miejscu, ceny rosą, żyje się od wypłaty do wypłaty i to brakuje. Ale kto na to patrzy ważne że oni mają dobrze a reszta to jak będzie.

hehe

a mam takie pytanie. nadal trzeba cielaka miec zeby sie dostać do Was? Bo nie wiem czy uczyć go juz po schodach chodzić???

ktoś

nawet pisac po polsku nie potrafisz to nic dziwnego że pracujesz w tym[usunięte przez administratora]

Antoni
@ktoś 11.04.2012 17:35

Ja pier... ole wszedłem na tą stronę całkiem przypadkiem nawet nie wiedziałem że jest , jestem z Janowa, ludzie biją się o robotę w tym zakładzie , a tu takie wpisy co jest czy to propaganda w Janowie że jest tam tak dobrze czy ściema ? , znam ludzi którzy tam pracują od lat i jak na regionalne warunki (podobno?) jest ok wiec trochę się dziwię , a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzeba wszędzie , oczywiście zawsze tam gdzie nas nie ma zawsze jest lepiej i wiadomo że jesteśmy w Polsce "B" że pewnie w Sosnowcu więcej płacą , bo to Polska "A" , miałem zacząć współpracę z tym zakładem , ale widzę po opiniach że lepiej się 3 razy zastanowić , dzięki za informację.

NieIdeNaL4
@Antoni 07.01.2017 16:25

Sosnowiec staż pracy 6 lat 24zł, a jak u was?

super fachowiec

W przeciągu 2 miesiecy pracy w Holandii ,zarobiłem tyle co w tej cielakożerni przez 6 lat. [usunięte przez administratora] pozdrawiam cie i wciąż myśle o tobie

Zgadzam się z większością tam pracują chorzy ludzie.

rolnik

No to wracaj jak taki żal........13/h czeka..????!!!!

Firma jest super. Pracowałem, odeszłem, żałuję. [usunięte przez administratora]jest mocnym dyrektorem. Nie poznałem lespszego przez 10 lat swojej pracy, nawet za granicą. To co piszecie to bzdury.

Nick

Podwyżki jak co roku ( usunięte przez administratora ) najlepsza ocena a dla reszty co z brody pocieknie...Oby tak dalej 50 GROSZY o tym marzyłem dzięki teraz mam wymarzone 13.80 BRUTTO super firma polecam ....

Artur

nie chciało się nosić teczki to się kopie dołeczki[usunięte przez administratora]

sosno

Dokładnie, słyszałem o takich jak WY - NA POLE!!! Tak gdzie wasze miejsce a nie spawać w CAT ...

MIGMAGik

filozofie z wloclawka po co sie tak ciskasz? znasz nas lepiej niz my siebie, pracowales w tym zakladzie? uczony sie wielki znalazl po posdstawowce skonczonej za lapowki bo jest glupkiem! zawsze barany takie jak ty maja najwiecej do gadania mimo tego ze nic wiedza na ten temat!

Zapamiętać matołki !!! ---------------------------------- Płaca jest zawszeeeee a d e k w a t n a do umiejętności ! jakbyś był dziadu coś wart to nie robił byś na ..żerców tak jak to pokazał ten gość ze starej fabryki

kolejny szczery

szczery - 2010-12-20 13:40:20 to do ciebie wielki filozofie z wloclawka! juz mam auto i to nie w Cat na nie zarobilem, po swiecie sie blakac musialem bo u [usunięte przez administratora] nie da sie zarobic! ledwie na przezycie wystarczy po to zeby dalej tam [usunięte przez administratora]! co ty durniu tutaj piszesz, co ty wiesz o Janowie i naszej pracy! jak taki jestes podniecony 13pln/h to tu przyjedz i troche sobie popracuj w dzwiecznie brzmiacej firmie Caterpillar Poland. dobra rada- lepiej moze do sosnowca bo tam mniejsze normy i na start chyba okolo 18pln/h. popracuj troche w tym zawodzie i wtedy wydawaj opinie [usunięte przez administratora] O czym ty w ogole gadasz człowieku? Po pierwsze nie jestem filozofem. Po drugie pracowałem w Hydrobudowie Włocławek i jeszcze paru innych miejscach, więc mam pewne doświadczenie w PRACOWANIU. Po trzecie, wszędzie są ludzie, którzy na wszystko narzekają i właśnie jednym z takich jesteś ty. Obrażony na cały świat, że skończył zawodówe i nie zarabia trzech tysi na rekę. Nie nie przyjdę tu pracować, ani tam gdzie 18dają, bo dla mnie nie jest istotne gdzie są mniejsze normy. Jeśli dla ciebie praca na hali jest zbyt trudna to wracaj na pole i nie zajmuj miejsca. Ty bys na pewno lepiej wszystkim pokierował. Przez tydzień. Teraz idź obsmaruj kumpli, którzy osiagneli wiecej. Nie pozdrawiam.

naóczyciel

Nie chciało się nosić teczki, to się kopie dołeczki. Ludzie się nie zmieniają.

Zostaw opinię o Caterpillar - Janów Lubelski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caterpillar