spawacz

Nie polecam, pracodawca nie potrafi bądź nie chce w żaden sposób docenić rzetelnej pracy, woli zatrudnić ukrainca płacąc mu 5000 i wiecej za miesiąc niż dać swoim pracownikom nadgodziny. Zakład usilnie chce być jak inne zakłady w korporacji, lecz tak źle jak w tej chwili jeszcze tam nie było. Nikt nie jest za nic odpowiedzialny, wymyślają jakieś głupie procedury gdzie i tak summa summarum zawsze oberwie się pracownikowi produkcji. Praca na starych zużytych maszynach, bezsensowne inwestycje, brak możliwości rozwoju i niezaspokojony apetyt na zwiększenie "norm" produkcyjnych. Dla pracodawcy niby bezpieczeństwo jest najważniejsze dlatego chodzi po hali i liczy palety które są nie na swoim miejscu, ale suwnice na falownikach, oczekiwanie na zawiesia specjalne latami, 15letnie wózki widłowe nie są problemem. Pracownik produkcji jest nikim i zawsze obwiniany jest o jakieś niepowodzenia. Jeśli ktoś chce stracić masę nerwów, zdrowia i czasu ten zakład jest idealnym miejscem. A co do stawek godzinowych no to najniższa krajowa nas goni, a premie są ustalane na bieżąco, od osiągnięć które nie zostały spełnione, byle tej premii nie dać. Najbardziej docenianą grupą pracowników są ukraincy zatrudniani przez agencję, dla dyrekcji to profesjonaliści, ale w rzeczywistości wiadomo jak to jest. Zakład na wlasne życzenie dąży do samozniszczenia. Nie polecam

PK

oj wy idioci, jak można być taki kretynem i godzic sie robić za 2000 zł zarabiam 10,000 na mies. poza granicami pl. pracowałem w tym gównie kilka ładnych lat, jaki ja byłem głupi. Zmarnowane 6lat.

mike johnns Nowy wpis

Amerykańska firma na polskiej wśi...3 osobowy sztab nadzorujący plantację polskich wieśniaków...amerykańskie wartości przodowników pracy wywieszone na ścianie,mają się jak kij wbity w gówno...nakradzione ile się dało...normalny człowiek odbywa tam karę za własną głupotę,niech te słowa będą najlepszą opinia!

Gość Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
Klient

Witam czy obecnie potrzebują pracowników do fabryki. Jeśli tak to na jakie stanowiska ?

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Caterpillar odbywa się w siedzibie firmy?

Biedny spawacz

Polecam jak ktos chce oslepnac za 2,5k. Bez premi za bycie wiernym psem,zdrowym jak koń za 160 godzin 2k. 5 lat w firmie. Its not an American dream. Janow lubelski 2020 co za kpina

Tam Nowy wpis
@Biedny spawacz

Zezwierzęcone tylko muły pracujo. No i biedne. No a niektóre uciekają za płot po lepsze warunki jak ptaszki.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Borys

W momencie kiedy każdy jest pełen obaw z powodu pandemii o przyszłość cieszmy się , że firma jest dobra i mamy pracę.

Werxx61
@Borys

No nie rób sobie jaj

Johny

Nie jest dobrze, trzeba robić coraz więcej za te same pieniądze. A przełożeni twierdzą że trzeba się cieszyć że mamy zatrudnienie, a sprawa zarobków schodzi na drugi plan. Spawać za całe 2200 zł to jest porażka. Za zbieranie puszek po rowach da się podobnie zarobić. Pracuje już bardzo długi i zamiast robić się lepiej to robi się coraz gorzej. W takim tempie najniższa krajowa za dwa lata przewyższy nasze wypłaty.

PK

Dozorca
@PK

To masz się czym szczycic robotą za 10k za granicą hahah, też dymasz za pół darmo

Dominika
@Dozorca

@Dozorca Pracujesz w Caterpillar? Jesteś w stanie mi napisać coś na temat panujących warunków zatrudnienia w tej firmie? Znalazłam fajne ogłoszenie o pracę https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-procesu-sosnowiec%2Coferta%2C7044578 i z tego co widzę firma oferuje bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych. Napisz czy rzeczywiście tak jest?

Smerfik
@Dozorca

Jeśli dla ciebie 2k w Polandii jest więcej niż 10k za granicą to chyba chodzisz w kaftanie z długimi rękawami zawiązanymi na plecach. Od 5 lat wyjeżdżam do pracy za granicą jeśli się skończy to wracam, w Polandii bronię się od pracy za 2-2,5k bo nie miałbym motywacji do wstawania z wyra. Lepiej pracować krócej za lepszą kasę. Za granicą miesięcznie odkładam 1100-1200€ a ty ile PLN odłożysz z 2-2,5k PLN ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Caterpillar?

Aaa
@Pytanie

Kim jesteś ? Pracownikiem biurowym w cat ?

Smerfik
@Pytanie

Czy młot i sierp ci wystarczy ?

Władek

Nie rozumiem jednej sprawy, jeśli wszystko jest nie tak to dlaczego w dalszym ciągu pracujecie? Czas zacząć doceniać firmę szczególnie, że stara się być coraz lepszym pracodawcą.

Kandydat

Bardzo niska płaca!!! Spawacz po 15-20 latach pracy zarabia 2500zł jeszcze chwila i płaca minimalna będzie !!! Ale za to bardzo wysokie (normy) do wykonania w 8h...... NIE POLECAM !!!!!!!!!!

spawacz

Zieliony ogórek
@spawacz

Dawno już nie pisali za Ukraińców. Za Polaków, pracowników firm zewnętrznych, nie mówisz nic. Chyba pracujesz na zakładzie 10 lat+ .

Spawacz
@spawacz

Pracuje tu od 13lat...i to jest szczera prawda...zakład nastawiony na zyski...i wyzysk pracownika fizycznego

Johnny
Kandydat

Czy są obecnie prowadzone przyjęcia do pracy ??

Ania
@Johnny

Witam wszystkich ja z kolei Szukam opinii o firmie Guitar zakład krawiecki na szkolnej 1 Ponieważ poszukuję pracy jako krawcowa Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w tym zakładzie

Praktykant

Czy ktoś sie orientuje czy jest możliwość praktyk gdzies w biurze???

Nick

W tej firmie po 15-20 latach pracy stawka godzinowa to 20-21 Brutto !!!!!!!!!

Kinga

@janów a spawacz musi mieć duże doświadczenie czy biorą młodych ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Caterpillar?

Janów

Raczej tak jako spawacz za max 17 brutto

Niech się firma pochwali i napisze co daje pracownikom na jubileusz 5.10.15.20 lat stażu pracy .....

jj
@Pracownik

Wielkie g...o

Bolo

Może ktoś słyszał o ewentualnej pracy w firmie i na jakie stanowisko?

Dobra-dusza

Jeśli wam się nie zgadza wypłata i nie dostaliście kasy za nadgodziny za ostatni okres rozliczeniowy to juz wam tlumacze. Kierownicy stracili uprawnienie do wpisywania godzin w komputerze i jeśli sie nie odbiles to nie ma tego w systemie. Byles w piątek na 2 zmianie i pszyszedles na rano w sobote i sie nie odbiles bo ci kierownik obiecał ze ci wpisze godziny... Przepadlo dymałes za darmo.

welder
@Dobra-dusza

twoja wiedza jest ogromna

kobyła
@Dobra-dusza

Takie rzeczy tylko u KUNIA

Lidia

@studencik1, przeglądając oferty pracy do polskiego oddziału firmy Caterpillar nie natknęłam się na informacje o prowadzonych praktykach i stażach w niej. W związku z tym jeżeli zależy Ci na współpracy w takim charakterze u tego pracodawcy, to powinieneś skontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z nim.

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar - Janów Lubelski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Caterpillar