Caterpillar

Janów Lubelski

Caterpillar

Opinie o Caterpillar

PK

oj wy idioci, jak można być taki kretynem i godzic sie robić za 2000 zł zarabiam 10,000 na mies. poza granicami pl. pracowałem w tym gównie kilka ładnych lat, jaki ja byłem głupi. Zmarnowane 6lat.

Dobra-dusza

Jeśli wam się nie zgadza wypłata i nie dostaliście kasy za nadgodziny za ostatni okres rozliczeniowy to juz wam tlumacze. Kierownicy stracili uprawnienie do wpisywania godzin w komputerze i jeśli sie nie odbiles to nie ma tego w systemie. Byles w piątek na 2 zmianie i pszyszedles na rano w sobote i sie nie odbiles bo ci kierownik obiecał ze ci wpisze godziny... Przepadlo dymałes za darmo.

welder
@Dobra-dusza 05.05.2017 00:24

twoja wiedza jest ogromna

kobyła
@Dobra-dusza 05.05.2017 00:24

Takie rzeczy tylko u KUNIA

Lidia

@studencik1, przeglądając oferty pracy do polskiego oddziału firmy Caterpillar nie natknęłam się na informacje o prowadzonych praktykach i stażach w niej. W związku z tym jeżeli zależy Ci na współpracy w takim charakterze u tego pracodawcy, to powinieneś skontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z nim.

studencik1

Czy firma przyjmuje studentów na praktyki ?

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 3 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy Caterpillar? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Lidia

Caterpillar oferuje możliwość podjęcia pracy w swoich oddziałach nie tylko w Polsce, ale również w oddziałach zagranicą, np. na stronie tego pracodawcy znajdziecie rekrutację na stanowisko analityka planowania łańcucha dostaw w Meksyku. Czy na tym forum aktywne są osoby, które są zatrudnione w Caterpillar, ale miejsce ich pracy jest zagranicą? Możecie powiedzieć jakie warunki zaoferował Wam pracodawca i jak wygląda miejsce Waszego zakwaterowania?

poszukujący

Panowie pytanie mam: słyszałem że jakiś czas temu w Cat były zwolnienia, a jak teraz wygląda sytuacja z pracą? Zatrudniają?

@poszukujący 24.07.2017 20:37

Spawaczy biorą jak popadnie

poszukujący

Spawacz. Kiedyś pracowałem już w tej firmie. Teraz z powodów rodzinnych wracam z zagranicy i pasowałoby osiąść w Janowie, więc i pracę trzeba byłoby na miejscu znaleźć.

Lidia

@Nick , a dlaczego brak chętnych? Elektryk czy Mechanik to dosyć popularne stanowiska pracy dla mężczyzn dlaczego sądzisz ,że pracowników brakuje? Podałeś stawkę czy takie panują na rynku obecnie? @poszukujący , z tego co widziałam, to prowadzona jest rekrutacja, jakie stanowisko Cię interesuje?

Wirtułoz gitarry.

W Sosnowcu stawki 20.60zł brutto dla spawacza na start, a jak u was?

Nick
@Wirtułoz gitarry. 02.07.2017 08:25

20.60brutto u nas ma się po minimum 15 latach pracy...a na start chyba 16brutto ale chętnych brak :)

Wirtułoz gitarry.
@Nick 10.07.2017 12:44

Sosnowiec 7 lat stażu. 23,87zł

Czit

Jest taki, próbuję dorobić. Przynosi do pracy fajki z ukr i sprzedaje kolegom.

ten
@Czit 13.02.2017 11:38

tylko fajki...u nas w Sosnowcu cale litrowe słoiki narkotykow trzymają w szafkach...tym się teraz handluje w cat

celnik

Panowie mam pytanie, czy u was pracuje taki Artek b.. co handluje ruskimi fajkami.

Były spawacz

Witam, panowie powiedzcie a jak ze zwolnieniami w CAT, bo "baby w stokach mówiły", że szykują się duże zwolnienia, zamówień brak, a firma pracuje już nie 4 a 3 dni w tygodniu. Co dalej?

elvis
@Były spawacz 26.01.2017 21:41

a co do dom farmery catapiler to praca sezonowa na lato

Lech zajszczane uszko
@elvis 27.01.2017 18:35

Racja we wrześniu jak co roku kryzys sie zaczyna i roboty nie ma, a od lutego to bedzie: " proszę Cię przyjdź sety płace"

Ferdek

czy pan Krzysztof B. poinformował już was, że po kontroli PIP w Sosnowcu musi zapłacić ekwiwalent za pranie koszul i koszulek do 3 lat wstecz?

unkown

witam, co tutaj tak cicho tak wiele sie dzieje a tu ciiichchchoooo . ps. (Gdybyż jeszcze kozła ofiarnego można było doić! )

emigrant
@unkown 11.11.2016 18:50

lugzie pracowalem tam przez ladnych kilka lat dopuki nie objol tego swiety bylo ok potem tylko gorzej robolowi zabral wszystko , sobie dokladal i tak zwanym dupowlazom ktorzy byli na jego zawolanie jak odeszlem normy wzrosly o kilkadziesiad % a placa zostala ta sama chwalili sie ze zarobia okolo 3000 ale robili 2 miesiace w miesiacu i niech mi nikt nie mowi ze BELTDYK jest dobrym gospodarzem to jest egoistyczny D......ek

emigrant
@unkown 11.11.2016 18:50

MONIKA
@emigrant 23.11.2016 23:41

3000 tyski to w Sosnowcu mamy podstawy, jak byly nadgodziny to bylobi 5 i 6 tyskow, ladnie was w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rucha Bełdicjo

wedr

jakis czas temu pojawila sie oferta dla spawacza w osłonie gazowej CO2 w Sosnowcu wymagana jest miedzy innymi książeczka spawacza po kursie co najmniej podstawowym z uprawnieniami spawacza półautomatycznego w osłonie mieszanki CO2,wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

John Sobczak, good jobb, well don

Witam panowie, jak wam płacą nadgodziny, z miesiąca na miesiąc, czy po okresie rozliczeniowym?

Ciekawski

A jakie mieliscie podwyżki?

koń

Może Ty i dostałeś podwyżkę, koniu Ty nie polecaj.

Globus

Polecam firmę tym co lubią sie otyrać a nie zarobić ...zarobki śmieszne ale za to jakie maja wielkie wymagania za 1700zl .Dziadostwo i wyzysk ...

koń

To wielki człowiek i wielki spawacz, długopisem pokazuje jak się spawa " tu tak, a tu tak"

Roni

Wielki CAT, a wszystko się sypie. W dodatku prowadzony przez nadczłowieka... Który przed zadaniem pytania zna odpowiedź.

dzinks

ale dajeta

jan.

Ewelinka....jeszcze tak nie dawno kobiety pracowaly jako spawacze,glownie na maga i elektrode,i na warsztatach tylko...(nie do remontow)...nie zle dawaly sobie rade...sam widzialem...

zryta bania

ogólnie to zianie nie drot jest gaz jest materiał też robota jest to co wiecej palniki w dłoń i ognia kozacy anglia czeka podrzućcie żaru

zryta bania

co co spawać mi się chce co co spawać mi się chce i wszystko w tym temacie jeszcze podrzucę żaru na tym forum a narazie zianie nie

miki

no dobrze, a co z osobami ktore pracuja na troche wyzszych stanowiskach, czy firma zapewnia im warunki adekwatne do tych na jakie zasługuja? ja tak sie zastanaiam czy jest mozliwosc awansu z najnizszego stanowiska na te wyzsze z biegiem czasu bo studiuje zaocznie i z czasem kiedy skoncze nauke to chce na troche ambitniejsze satanowisko

K J

szczególnie tych złamanych ostatni hahahaha

Pracownik z hali

Co się dziwicie Panowie.Wam zawsze jest źle w Cat dla was tylko jaką masz stawke i jak nic nie robić tylko w kulki lecieć.Proponuję wam iść popracować gdzie indziej za damski h.. gdzie nikt wam nic nie da a zarobicie 1300 wtedy zobaczymy jak będziecie skomleć żeby wrócić.Ja pracowałem i w Polsce i za granicą w wielu zakładach i takich warunków nie spotkałem nigdzie.Co do prezesa to jest to człowiek potęga takiego ze świeczką szukać.Popieram go na 200%.

kr81
@Pracownik z hali 03.10.2014 16:31

Proponuje iść rozumem za tym co mówi Prezes słuchac go i przemyśleć co mówi,a mówi same mądre rzeczy.Więcej rozumu koledzy.

wi-fi
@kr81 03.10.2014 20:06

W sumie on zawsze jest od nas pare lat do przodu i chce rozbudować tą firme

JA
@kr81 03.10.2014 20:06

Jesteś chory! jak jesteś taki zadowolony to się przedstaw z nazwiska ...Psie pieniądze zarabiamy a ty brednie wypisujesz.Taka prawda

tak tak
@Pracownik z hali 03.10.2014 16:31

JO ZA TOBĄ JAK ZA MUTREM , MUR SIĘ WALI A JO DALEJ.

WYMIENIĆ WSZYSTKICH PRZEŁOŻONYCH NA LEPSZY MODEL N
@kr81 03.10.2014 20:06

widze gościu że ty niemasz pojęcia o robocie i mało w życiu widziałeś a za granicą to chyba byłeś w snach. Przyjdz na linię angielską popracuj i w tedy sie wypowiadaj

@wi-fi 03.10.2014 20:09

A Ty suko bełdyka miej swój rozum, nie lataj tyle po hali za rzucanym kijem.

JA

KTO TU jest uzalezniony od kogo. My od nich czy ONI od NaS

Zostaw opinię o Caterpillar - Janów Lubelski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caterpillar