Opinie o Werkus Sebastian Urbanowski w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Werkus Sebastian Urbanowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Werkus Sebastian Urbanowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werkus Sebastian Urbanowski w Poznań

No nie wiem - właśnie zmierzyłem - te żarówki 12W pobierają zaledwie poniżej 9W (8,9W - czyli 3/4tego co powinny) a te 16W w okolicach 14,5W. Z ciekawości wziąłem inną chińską 10W i pobiera 9,9W.

Mega rewelacja. Po zakupie do taczki. Kupiłem takie same do wózka transportowego. Polecam.

Cisza spokój w cenie voucher na jedzenie i kawę

Grażyna

Wspaniały dentysta, mąż miał usuwane dwie ósemki denerwował się bardzo a wszystko przebiegło bardzo dobrze, bez bólu, spokojnie i świetnej atmosferze. Polecam wszystkim

Amadeusz
@Grażyna

Potwierdzam, moje dwie siódemki również zostały usunięte spokojnie i w świetnej atmosferze

@Grażyna

Bardzo dziękujemy za wystawienie opinii, cieszymy się że to my mogliśmy umilić Państwu ten piękny dzień Pozdrawiamy!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Werkus Sebastian Urbanowski padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Regionalny doradca techniczno-handlowy.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Aga

Tłumy ludzi w korytarzu i na schodach! Zaparkowanie w sobotę bardzo trudne.

JJ

Cudowna obsługa, pozdrawiam Panią Sonię która udzieliła mi pomocy.

Johny

Człowiek wchodzi mówi kulturalnie "dzień dobry" i czeka. I nic.... Dopiero później mi powiedziano że otwierają o 8 rano.

Odjelam jedną gwiazdkę za to że zawsze jest problem zaparkowac samochód.

Wacława

To dzięki tej sieci ceny cukru poszły tak drastycznie do góry to ta sieć przyblokowała dostawy cukru a obecnie utrzymuje ceny osiedlowych sklepików.

Dawid

Trochę razy byłem na tej kręgielni i muszę przyznać, że zawsze miło spędzałem na niej czas. Niekiedy ani jednej kręgli nie zmiotłem, a niekiedy wszystkie. Najfajniejsze jest jeszcze to, że można też kupić coś do jedzenia, albo do picia (dzieci colę lub Tymbarka, a dorośli piwo). Nic dodać nic ująć - polecam z całego serca to miejsce.

Mateusz

hałas w pokojach - nie da się spać!

Ludzki

Co tu dużo mówić :) Obsługa, jedzenie, drinki - majstersztyk. Polędwica z dzika, brak słów :)

Piotrek

Jestem bardzo zadowolony polecam gorące ten salon. Szczególne podziękowania dla Pani Marty.

Łukasz

Polecam firmę. Profesjonalny sprzęt. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Podjęli się zadania, którego nikt nie chciał się podjąć. Dziękuję.

Sylwek

Szczególnie polecam dział ze słodyczami gdzie jest szeroki wybór cukierków po których nawet największy sztywniak będzie radosny, na sklepie panuje idealny porządek.

Bardzo szybka dostawa. Nawet na drugi dzień. Pomogą przy wyborze zanęt, sprzetu. Polecam gorąco . Na pewno tam jeszcze zrobię zakupy.

Tymoteusz

Wszystkie produkty świeże. Parking duży, nie ma problemu z parkowaniem.

Tomasz

brak reklam, niedrogie bilety i brak popcornu.

Czy w Werkus Sebastian Urbanowski odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nic

(usunięte przez administratora) wydzwania do Krzysia i beczy przyjdz do mnie przyjdz do mnie. Szuka glupich

Aneta
@Nic

W pracy? O co chodzi, bo nie rozumiem. Ale jeśli tak jest, to co tam o atmosferze można powiedzieć? Da się pracować jakoś bez stresu?

Wacław

Trwa remont miejmy nadzieję że będzie super!

Zostaw merytoryczną opinię o Werkus Sebastian Urbanowski - Poznań

• Jak się pracuje w Werkus Sebastian Urbanowski?

Zobacz opinie na temat firmy Werkus Sebastian Urbanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werkus Sebastian Urbanowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 144 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Werkus Sebastian Urbanowski
  • Woźna 14A/2