Opinie o Werkus Sebastian Urbanowski w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Werkus Sebastian Urbanowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Werkus Sebastian Urbanowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werkus Sebastian Urbanowski w Poznań

Jan

Poczekalnia jest zamknięta

Niestety jak to ostatnio bywa, jeżeli coś ma w nazwie New Formula to jest to tańsza, gorsza wersja kiedyś dobrego produktu. Znacznie mniejsze od poprzednika, nie domywają dobrze wszystkiego i kończy się na używaniu dwóch podczas jednego mycia.

jak za te pieniądze to warto. na pewno długo posłużą. jestem zadowolony. dopasowane idealnie. tylko trzeba otworki czymś wyciąć mi leżą na oryginalnych dywanikach z materiału. polecam

Dziękujemy za Twoją opinię. Niezmiernie Nam miło, jak Nasi klienci są zadowoleni z obsługi Naszych pracowników. Zapraszamy ponownie :)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Werkus Sebastian Urbanowski padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Regionalny doradca techniczno-handlowy.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

wszystko ok tylko ten napęd za te pieniądze mógłby być lepszy...

Abc

Dzisiaj 30% zniżki na warzywa, nabiał owoce. Od jutro mają remont. Dlatego jest zniżka.

Co do jakości wykonania to były pewne mankamenty a mianowicie w dolnym domku dziura na śrubę przewiercona nie po tej stronie po której powinna być, Śruba mocująca górny domek za krótka. Cztery filary podtrzymujące półki mogły by być pokryte nie materiałem a sizalem bo szybko się niszczą. Trochę się pogubiłam z tymi śrubami w instrukcji ale ogólnie czytelna. Jakość uważam też za dobrą. Polecam

Oczywiście dźwięk jest słyszalny ale na poziomie przyzwoitym i bardziej jest cichy niż odwrotnie.

M

Świeże, jak świeże może być. Produkty ogrodowe jak nigdzie indziej.

NIck

nie jest taki duży ale w 100% daje z siebie wszystko grzeje jak wściekły puki co na razie to 2 tygodnie może ale daje rade. Na średnim ustawieniu temp lekkie dogrzanie 1000 W za cały dzień koło 3kW/h. Trzeba uważać np na małe dzieci bo potrafi się tak zagrzać ze można się oparzyć.

Łukasz

Ochroniarze na obu bramach przy próbie wjazdu na magazyn odsyłają do siebie nawzajem, mimo posiadania przeze mnie przepustki. Konieczne było zostawienie auta w bramie, żeby ktoś o minimalnie wyższych kompetencjach był w stanie zlokalizować swój magazyn i pozwolić na wjazd. Przetargi kopiuj-wklej, nie rozróżniają w nich turbosprężarki, rozrusznika, alternatora itp, błędów w zamówieniu tyle, że praktycznie każdy mógłby wygrać i wyciągnąć kasę.

Agus

Wystawcy na Rybomanii na plus, ciasnota pod względem upchania wszystkich na jednej hali na minus.

Obok stoi podłużny budynek gospodarczy z dawną cegielnią.

Robert

Ludzie pełni wiedzy i doświadczenia. Polecam szczerze. Odkurzacze najlepsze na rynku

Ma

Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty oraz super opinię ! Jak najbardziej zwrócimy uwagę na Pana sugestię .Wszystkiego dobrego !!

Jarek

Ceny mieszczą się w normie. Umówiony na godzinę i przyjęty za co plus. Minus że poczekalnia dla klientów zawalona pudełkami z częściami i brak jakiejś prasy do poczytania czy możliwości otrzymania kawy.

Maja

Teraz firma rekrutuje kogoś jako Regionalny doradca techniczno-handlowy? Mnie bardzo ciekawi ta sprawa z ogłoszenia odnośnie elastycznego czasu pracy. Bo tak jest tam napisane. I czy to jest tak, że pracownik totalnie ma dowolność i może sobie te godziny ustalać, jak chce? Czy jednak są jakieś ramy czasowe, gdy musi odbyć pracę? Jak ta elastyczność wygląda?

Najlepszy odkamieniacz na jaki trafiłam. Kamień znika w mgnieniu oka, czad! Poleciłam już całej rodzince, tym, którzy myślą czy kupić również polecam!

Wojciech

Automat, płatny 2 zł. Tylko że nie chce się otworzyć - po wrzuceniu monety zwraca ją z powrotem, i tak bez końca. Ale uwaga! 20m na prawo są fajne krzaki!

Deska w sam raz: plastik dobrej jakości, ani trochę się nie ugina ale nie jest ciężka jak deski z żywicy. Montaż do ogarnięcia, choć nie było dołączonej instrukcji która na pewno nie zaszkodziłaby przy instalacji deski. Mechanizm zamykania działa bez zarzutu.

Zostaw merytoryczną opinię o Werkus Sebastian Urbanowski - Poznań

• Jak się pracuje w Werkus Sebastian Urbanowski?

Zobacz opinie na temat firmy Werkus Sebastian Urbanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werkus Sebastian Urbanowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 144 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Werkus Sebastian Urbanowski
  • Woźna 14A/2