Opinie o Werkus Sebastian Urbanowski w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Werkus Sebastian Urbanowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Werkus Sebastian Urbanowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werkus Sebastian Urbanowski w Poznań

Nick Nowy wpis

Skuszony opiniami wjechałem po drodze no i szalu nie ma, zakupiona gruba parowka ma tak twardy sztywny flak ze trzeba żuc i żuc, smak przeciętny, w mojej okolicy można zakupić lepsze produkty

Czarna Nowy wpis

Hm, to ogłoszenie dla regionalnego doradcy techniczno-handlowego jest publikowane dość regularnie. Macie tam rotację w dziale czy po prostu powiększa się zespół od jakiegoś czasu? Bym aplikowała, ale się obawiam trochę, bo nikt się nie wypowiada na ten temat. W ofercie jest informacja o umowie o pracę i stabilności, czyli umowa na czas nieokreslony jest jak najbardziej osiągalna?

Nick Nowy wpis

Ważne aby cena odzwierciedlała wartość godziwą z pewnym dyskontem. Rozumiem przez to 6x,xx. Dywidenda jest obecnie zapisana w strartegii niewiadomoczego i sie opłaca głownym udziałowcom więc spodziewam sie podobnie jak rok temu 2 zł

Mają swoją hurtownie bo z tego co widziałem w sieci sprzedają nie tyko detalicznie ale głównie zajmują się hurtem. Trzeba mieć uprawnienia na wózki żeby ładować towar pod załadunek czy bardziej manualnie i ręcznie wszystko się odbywa? Szukam pracy głównie fizycznej ale w sprzedaży też się odnajdę. Zaktualizujcie informacje czy można się tu zaczepić w robocie.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Werkus Sebastian Urbanowski padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Regionalny doradca techniczno-handlowy.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Mi się udało znaleźć, że firma zajmuje się między innymi produkcją narzędzi mechanicznych. Jako facet mam trochę pojęcia o branży i niewielkie doświadczenie, daje mi to szansę na pracę? Każdy tu pisze o czymś innym, więc nie wiem jak mam się odnieść do tematu pracy.

Kurs jest sterowany oczywiscie, dlatego jedyne do czego moglbym sie przyczepic to tylko to ze powodem korekty mialyby byc przegrzane wskazniki. Tu jest zawsze robione tylko to co jest potrzebne aby osiagnac cel zalozony. Tez czasem dokupuje. Pakiet z 65 zapewne sie przeniesie wyzej jak bedziemy blizej tego poziomu.

Sprzedażą czego konkretnie zajmuje się firma? Widzę, że w ostatnim czasie padło kilka zapytać o stanowisko doradcy, ale pozostały bez odpowiedzi. Ja to już nawet tej oferty pracy nie widzę, a ludzie wspominali tutaj i o miodzie i o węglu :)

Edek z krainy kredek

pośpiech wynika z determinacji bądź desperacji, tak czy inaczej tempo jest bo zasypywane jest każde K, nawet najmniejsze.

Duże opakowanie. Długi termin przydatności.

N

W przypadku pytan lub watpliwosci dotyczacych niniejszej oferty prosze o kontakt.

Miejsce wydarzenia oraz miejsca na biletach pozostają bez zmian, a dotychczasowe bilety automatycznie zachowują swoją ważność na nowy termin, bez konieczności ich ponownego generowania.

moje krągłości lubią szycie p.Anitki no i jest przesympatyczna dlatego z serca polecam tą pracownie krawiecką

Kilka dni temu wygasło ogłoszenie dla Regionalnego doradcy techniczno-handlowego, udało się komuś aplikować, albo zna relia panujące w tym dziale? Ja się niestety spóźniłam, ale przy kolejnej okazji mogę spróbować aplikować. Ile z tego co napisali w ogłoszeniu się sprawdziło w rzeczywistości? Wpisali tam atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja o zdefiniowanej wysokości, tzn. konkretnie jaki procent zostaje dla handlowca? I jeszcze pytanie czy często się zdarza praca po godzinach?

Ale czy ktoś widział jak źle jest węgiel poukładany na magazynie? Kto to poprawi?

Możesz odpowiedzieć na tę wiadomość mailowo lub poprzez Centrum Wiadomości.

Można się przyczepić do wiecznie stojących palet na poszczególnych alejkach.

Otrzymałem nie popękany w transporcie. Trzyma źle zatankowane paliwo jak złoto. Paliwo do wykorzystania w późnieszym terminie przy dolewkach.

Czy firma zatrudnia w ogóle sprzedawców, poza właścicielem? Mam doświadczenie w handlu i szukam pracy na cito, dlatego pomyślałam, że będzie coś wolnego. Czy sprzedawca pracuje 7 dni w tygodniu czy są jakieś dni wolne? Stawka godzinowa czy stała pensja?

@lk

Daj sobie spokój Wejdź na stronę firmy Wszystko Ci powie niesamowicie rozbudowana stagnacja stagnacja stagnacja podjedź obejrz lokalizację koło zamachowe zaczęło hamować

@@lk

No zajrzałem właśnie. Bo szukają do pracy Regionalnego doradcę techniczno-handlowego. A że mam doświadczenie w pracy związanej z obróbką skrawaniem i lubię pracę z ludźmi w terenie, jak sobie życzą, to pomyślałem, że sprawdzę, co i jak. A na stronie firmy dane kontaktowe i słowa o byciu wyłącznym przedstawicielem firmy Jongen i Schumacher w Polsce. Strona, jak strona, nie szata zdobi człowiek, jak to mówią. Masz jakąś pewną wiedzę, o pracy tutaj, o tym, jakie właściciel ma do pracowników podejście i jak opłaca za robotę dla niego?

Tłumy ludzi w korytarzu i na schodach! Zaparkowanie w sobotę bardzo trudne.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Werkus Sebastian Urbanowski?

KT

Na korytarzu mini biblioteczka z fajnymi pozycjami do poczytania.

Zostaw merytoryczną opinię o Werkus Sebastian Urbanowski - Poznań

• Jak się pracuje w Werkus Sebastian Urbanowski?

Zobacz opinie na temat firmy Werkus Sebastian Urbanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werkus Sebastian Urbanowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 143 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Werkus Sebastian Urbanowski
  • Woźna 14A/2