Opinie o FUM Poręba w Poręba

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FUM Poręba. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FUM Poręba o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUM Poręba w Poręba

były

Panie i Panowie jest szansa dla Fumu, powrót Mirosławy J..czyk. A tak wogóle co u niej? poza tym, że do Biedronki wstępu nie ma i córusią mieszkanka pokupowała :)

wierzyciel

Żal mi was Panowie i Panie, żałośni byli pracownicy, którzy pomagaliście związkowcom sabotować działalność zakładu. Jesteście jak pasożyty, które wypija całą krew z nosiciela a potem umierają z głodu. Hańba!

wierzyciel

Żal mi was Panowie i Panie, którzy pomagacie pońskiemu prowadzić kolejną złodziejską działalność. Jesteście jak ćmy lecące do ognia. Hańba!

gosc

Nowa stronka firmy tez juz prawie działa : http://porebamt.com/

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FUM Poręba, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
były

Złodziejski zarząd RE-AKTYWACJA, CZEMU NIKT NIE WSADZI TYCH BANDZIORÓW. Link do nowej fabryki http://porebamt.com/ http://www.krs-online.com.pl/poreba-machine-tool-sp-z-o-o-krs-349783.html . Dzięki Ci kochana Polsko za takie 25 wolności

gosc

Kontynuujac wątek : 1)morena-remonty maszyn 2)Impexmetal S.C J.Kubicz, A.Parla 3)Top Poreba 4)PorebaNorthAmerica.com

gosc

Mowisz - masz: (usunięte przez administratora) Najlepiej byłoby wysłać maszynę do tych ostatnich. Zajmują się remontami i Produkcją maszyn Poręba. Sądząc po asortymencie, PoNski i spolka opędzlowali im prawa do produkcji maszyn FUMU (TCG i TRP ).

klient

Witam. Mam pytanie do byłych pracowników FUM Poręba, czy zna ktoś firmy lub osoby zajmujące się obecnie serwisem tokarek Poręby. Może jakaś firma powstała na gruzach FUM? Może byli pracownicy działają na własną rękę?

gościu

dzięki za linka . cholernie smutne! Szkoda mi zwłaszcza Porębian. Z drugiej jednak strony ci związkowcy , którzy przyczynili się wcześniej w dużym stopniu do upadku firmy teraz zarabiali 50K w ciągu pół roku .... - nieźle ! tak wynika z tego artykułu.

gościu

Czy ktoś wie o losach FUM'u ? Strona www nie działa ! Czy to już koniec ???

gość

Osobiście uważam, że do upadłości znaku "Poręba" nie dojdzie. Wywożone maszyny zmienią właściciela i zakład, podobnie było z Ursusem. Fabryki nie ma a ciągniki robią nadal -tylko nie w Ursusie. Z Porębą może być tak samo. To jest marka na której można zarobić, w Zakładzie bez związków Zawodowych.

gosć

To juz jest koniec Fumu, prezes robi sobie jaja, zadnych konkretow ludziom nie mowi tylko mydli oczy, maszyny pozabierane, stanowiska pracy przestaja istniec a zaleglych wyplat jak nie bylo tak nie ma i Ci co juz nie sa potrzebni dostana wypowiedzenia i swoich pieniedzy nie zobacza, reszta moze jakies ochlapy dostanie pod warunkiem ze bedzie chciala z prezesem wspolpracowac :-/ zenada i jedna wielka farsa! Upadlosc fumu to kwestia dni, moze tygodni... nie ma juz zadnych szans na jakikolwiek ratunek dla tego zakladu a swiatelko w tunelu o ktorym poński mowil jeszcze nie tak dawno to swiatelko lokomotywy ktora wlasnie rozjezdza zaklad!!!

byly pracownik

czy ktoś z byłych pracowników dostał może lis od komornika czy FUM o składkach, które musi SAM wpłacić na konto NFZ?? w związku z wyegzekwowanymi przez komornika kasą?? odpiszcie bo nie wiem co z tym zrobic

@byly pracownik

Ja dostałem. Póki co czekam na rozwój sytuacji. List dostałem z kadr , bez potwierdzenia odbioru, bez terminu zapłaty.Dziwiłem się, że taki list nie przyszedł z ich kancelarii. W skrócie to jest paranoja bo mając wykaz składek z ZUSu wiem że składek FUM mi nie płacił a teraz szanowny FUM chcę ode mnie pieniądze na składki, które i tak nie zapłaci... W razie kontynuacji sprawy zamierzam skonsultować się prawnie w tej sprawie, póki co nie zawracam sobie tym głowy.

@byly pracownik

Przetarg zostal wstrzymany ale tylko do 15 stycznia a po tym terminie i tak sie odbyl wiec nie wiem jaki byl sens jego wstrzymywania, to zwykla gra na czas ktora i tak juz niczego nie uratuje bo maszyny zostaly wyprzedane i przez to czesc stanowisk pracy przestala istniec i nie wiadomo co dalej bo prezes nic nie mowi, zadnych konkretow upadlosc to tylko kwestia czasu, dziwi mnie ze prezes jeszcze nie zlozyl wniosku do sadu o upadlosc bo, ludzie przychodza do pracy sobie posiedziec bo do roboty nie ma juz nic :-/ zal tych ludzi, ktorzy od poczatku sa zwiazani z fumem, wspolczuje

nonono

Na początku grudnia odbył się przetarg maszyn i urządzeń zajętych tytułem egzekutywy komorniczej. W internecie dostępny był dokument jakie maszyny miały zostać poddane licytacji, poszczególne środki jakie wchodziły w skład licytacji oraz ich wartość.To że większość maszyn poszła "pod młotek" jest faktem, ale ponoć przetarg został unieważniony (???) Czy ktoś może przybliżyć co naprawdę się dzieje, bez wylewania brudów na prezesa, zarząd, związki tudzież p. Mirę J i innych podobnych zażaleń?

pracuś

To już koniec z Fum-em! Teraz okazało się na dzień 5.01.2015 że pan prezes Poński oraz tatuś nie przekazują pieniędzy pracowników na PZU oraz ZUS!Wszystko stracone! Przepadło! Tylko ludzi szkoda że panu Pońskiemu zaufali! A on im szykuje hiespodzianke!

LoLo

Witam! Czy to prawda że FUM ogłosił upadłość? Ponoć komornik wyprzedaje maszyny. Ciekawi mnie czy budynki, hale tez już komornika są. Może się ktos wypowiedziec będący w temacie?

gość

Prawde mówią..

zuza

Pracowałam w PORĘBIE nie chce mi się o nich pisać takie to DNO Rozmowa z prezesem to samo DNO.Poński to nawet nie wie czym się zajmują jego kierownicy a co dopiero dyrektorzy.Szukają frajerów na Kierownika Magazynu,to dopiero BAGNO Prezes zarządza PORĘBOM jak Firmą MIFAMA.Wysprzedać co się da apotem się ulotnić.A odpowiedzialność spada na szarych pracowników, bo to oni są wszystkiemu winni.Pieniądze za prace można odbierać tylko przez KOMORNIKA SĄDOWEGO

pracuś ,pracus

witam to radzę szukac w innych firmach bo w fumie raczej nie zarobisz ... a jak nawet zarobisz te 1300 -1500 zł to ich nie dostaniesz ,co do atmosfery w firmie to jest nieciekawa ludzie już są zmeczeni czekaniem ciagle na kasę .jeśli chodzi ci o samych pracowników to ludzie w porządku ,bardzo pracowici,przyjacielscy ,jak trzeba to pomoga ,można na nich liczyć ale druga strona medalu jest "chora" to znaczy góra ,nie chce mi się o nich pisać.sam sie domyśl.

były_pracownik

@odloty Nie zawracaj sobie głowy fumem. Niestety brak regularnej wypłaty i machlojki to już normalność w fumie.

DJ Bobo
@były_pracownik

napisz coś więcej o "machlojkach", o co tak naprawdę chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o FUM Poręba - Poręba

FUM Poręba