Opinie o P H U Karol Chwatko w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P H U Karol Chwatko. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w P H U Karol Chwatko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P H U Karol Chwatko w Białystok

Czy to prawda, że w tej firmie pracuje się tylko na zleceniówce? Nie można liczyć na umowę o pracę? Czy może się coś zmieniło od tamtej pory? Bo ostatnie opinie były rok temu. Chętnie bym się tutaj zatrudnił, ale zależy mi na stabilnym zatrudnieniu... Jest na nie szansa?

ABC Nowy wpis

To nie prawda. Śmiało możesz się tam zatrudnić, Szef jest wyrozumiały i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To jedna z lepszych Stacji Kontroli w Białymstoku. Gdybym miał taką możliwość - z pewnością poszedłbym tam do pracy. Polecam

@ABC

No to w takim razie ciekawi mnie czym objawia się ta wyrozumiałość i czy oznacza ona stabilną pracę na UoP. Bo tylko taka forma umowy mnie interesuje jeśli miałbym się tam zgłosić. Co do możliwości zatrudnienia, wiadomo kiedy kolejne rekrutacje będą? Wysokie wymagania mają czy raczej biorą jak leci?

Honorata

Jak czytam jedną z ostatnich opinii to zaczynam się zastanawiać czy naprawdę każdy ma takie zdanie o szefie? Bo niestety został postawiony w dość niekorzystnym świetle. Odniósłby się ktoś do tego?

Z chama Pan?
@Honorata

Bardzo serdecznie polecam pracę w tej "firmie". Umowę ŚMIECIOWĄ dostajesz w standardzie, resztę możesz negocjować z "właścicielem" któremu elementarne zasady savuair vivre są całkowicie obce. To doskonały przykład wiejskiego (usunięte przez administratora), który potwierdza powiedzenie: człowiek ze wsi może wyjść, ale wieś z człowieka - nigdy. To (usunięte przez administratora), nabuzowana negatywna energią. Typowy elektorat Partii (usunięte przez administratora). tów "Szczerze polecam" masochistom oraz lubiącym(usunięte przez administratora)!

Z chama Pan?
@Honorata

Bardzo serdecznie polecam pracę w tej "firmie". Umowę ŚMIECIOWĄ dostajesz w standardzie, resztę możesz negocjować z "właścicielem" któremu elementarne zasady savuair vivre są całkowicie obce. To doskonały przykład wiejskiego C. H. A. M. A, który potwierdza powiedzenie: człowiek ze wsi może wyjść, ale wieś z człowieka - nigdy. To kanalia, nabuzowana negatywna energią. Typowy elektorat Partii O. S. Z. U. S. T. Ó. W. "Szczerze polecam" masochistom oraz lubiącm M. O. B. B. I. N. G. !

@Z chama Pan?

To chyba nie jest zbyt wystarczające odniesienie się? Bo kopiuj wklej to każdy chyba może sobie zrobić?

GUSTLIK
@Honorata

Ty Honorato adwokatem diabła jesteś czy jakoś tak?

@GUSTLIK

Hej, nie dlaczego? Po prostu się zastanawiam o co tu tak naprawdę chodzi. Może wiesz?

CBŚP
@Honorata

Poważni Panowie wszystko dokładnie, powoli i rzeczowo wyłuszczą ci zgodnie z ustawą. Bez obaw.

Z Chama Pan Nowy wpis
@Honorata

Bardzo serdecznie polecam pracę w tej "firmie". Umowę ŚMIECIOWĄ dostajesz w standardzie, resztę możesz negocjować z "właścicielem", któremu elementarne zasady savuair vivre są całkowicie obce. (usunięte przez administratora)

Z chama Pan

Bardzo serdecznie polecam pracę w tej "firmie". Umowę ŚMIECIOWĄ dostajesz w standardzie, resztę możesz negocjować z "właścicielem" któremu elementarne zasady savuair vivre są całkowicie obce. To doskonały przykład wiejskiego chama, który potwierdza powiedzenie: człowiek ze wsi może wyjść, ale wieś z człowieka - nigdy. To kanalia, nabuzowana negatywna energią. Typowy elektorat Partii Oszus. tów "Szczerze polecam" masochistom oraz lubiącym MOB.BING!

Z chama Pan

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P H U Karol Chwatko? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Z chama Pan

Bardzo serdecznie polecam pracę w tej "firmie". Umowę ŚMIECIOWĄ dostajesz w standardzie, resztę możesz negocjować z "właścicielem" któremu elementarne zasady savuair vivre są całkowicie obce. To doskonały przykład wiejskiego chama, który potwierdza powiedzenie: człowiek ze wsi może wyjść, ale wieś z człowieka - nigdy. To kanalia, nabuzowana negatywna energią. Typowy elektorat Partii (usunięte przez administratora) "Szczerze polecam" zwolennikom pracy z (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o P H U Karol Chwatko - Białystok

P H U Karol Chwatko