P.P.U.H. RODEX Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o P.P.U.H. RODEX Sp. z o.o.

Natalia

@HARRYzdecydowałeś się na przyjęcie tej oferty pracy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda proces kwalifikacyjny do firmy oraz jak wygląda praca na tym stanowisku. @stach udało Ci się wyjaśnić kwestię wypłacania całości wynagrodzenia? Widzę, że nikt inny nie wspominał o tym problemie. Było to niedopatrzenie, czy też jednostkowy problem?

HARRY

Dostałem oferte współpracy chodzi o montaz okien czy jest sens rozmowy z RADEX?

stach

ostatnio nie płacą mi sporego kawałka pensji, z połowa mniej. Wam też?

Franciszek

Kombinują za każdym razem, tylko żeby za dużo nie zapłacić. Kierownictwo budowy do bani, brak koordynacji robót, cwaniactwo, nie polecam, bo łatwo można się pogrążyć.

ZBYŚ

z płatnościami podwykonawcom coraz gorzej. Albo firma zaczyna mieć problemy płatnicze, albo ma mentalność typowego polaczka

erf

hmm widze ze pojawily sie oferty pracy na stanowisko kierownika- inzyneira robot budowlanych w Bialymstoku oferuja umowę o pracę na pełny etat; możliwość rozwoju i zdobycia doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach

lutek

A ja nie tylko słyszałem, ale nawet wiem, że i powyżej 5000 można mieć z delegacjami, premiami itp.

lutek

Ludzie... jakich programów. Toż tego w tydzien wszystkiego można się nauczyć, takie to trudne. Autocada nie podnoście do rangi wyczynu, zwłaszcza w tak ograniczonej liczbie funkcji jakiej wymagają.Tam raczej konszachty się przydają niż wiedza. Bo taka wiedza to umówmy się... pracowałem w branży chemicznej i tam wiedzy nieporównywalnie więcej, symboli, reakcji. A tu -profile, szyby. Kwestia dobrego zmierzenia. W ogóle wkurza mnie jak podnosi się to do rangi czegoś skomplikowanego.

wacek

Bo tam są tacy specjaliści że tylko wypierd....ja się nie dziwię że szukają. Szukajcie a znajdziecie.

gacek

A gdzie w Wawie chcą pracowników?Dla mnie w Rodeksie to tylko kumoterstwo i buractwo na najwyższym poziomie,a im wyżej tym bardziej, w ogóle nie liczą się z ludźmi a ci co nie powinni coraz częściej decydują.Połowa ekipy to jakieś pachołki wsadzone nie wiem po co i dlaczego.Najlepiej jak się od produkcji człowiek na dyrka winduje, to już bez komentarza.Ja założyłem swoją firmę, bo miałem dość kręcenia wałów, a w Rodeksie na boku kręcą na okrągło.Zresztą żeby tylko nakraść i się nie narobić , najlepiej własne zlecenia w Rodeksie odwalać prywatne. Nie wiem jakim cudem prezes na to pozwala, ale ja już się z ekipy wypisałem.Zastanawiam się poważnie nad wyjazdem z regionu.

jojo

Gdyby nie dzieciaki to byśmy zostali bo jest ok, wale nie ciężko i nie trzeba w kółko oszczędzać, na wszystko starcza i trochę zostaje. Niestety dzieciaki rosną i trzeba do szkoły więc wracamy. O co chodzi z darmozjadami? Chętnie kogoś wygryzę

kiki

najlepiej od razu na dyrektora,żeby tych darmozjadów wygryźć paru co nie wiedza juz co z kasa robic

edi

jojo a po co ty tu wracasz u anglików źle czy co? wezmą cie dawaj do nas, handel dobrze ma

jojo

Hej, po nowym roku wracam do Białego z Anglii, gdzie od 2 lat montuje okna i trochę remontuję. Znam angielski i ruski, myślicie że mnie wezmą do handlu? Jak tam płacą?

JA

Na rozmowie co innego, a w rzeczywistości okazuje się zupełnie coś innego. Dobra rada: omijajcie tą firmę z daleka. Szkoda zdrowia.

KJU123

Rodex to firma w której można nie zauważyć że się pracuje:)Zajebista, polecam. Płacą przyzwoicie jak na nasz region. Pracować, nie narzekać;)

Leszek

Kumoterstwo i to wszystko na ten temat.Nic nie trzeba umieć żeby tam pracować, a jak się już załapiesz i nie jesteś z "ekipy" to cię zmieszają z g...Straszna banda idiotów.

Ja

Mówią jedno w praktyce wygląda wszystko inaczej. Ściema!

Zostaw opinię o P.P.U.H. RODEX Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. RODEX Sp. z o.o.