Opinie o Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz w Pniewy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz w Pniewy

Marek Michalczak

Mam pozytywne wrażenia po zakupach w butiku Stylowe maluchy przez Allegro. Kupiłem bluzę dla syna- to samo u innych 20 zł drożej. Bluza jest super.Sklep ma konkurencyjne ceny i fachowa obsługę.Polecam innym ten sklep.

Queen_Mary_

Po raz kolejny wszystko na najwyższym poziomie. Dostawa dzień po zamówieniu, zamowienie zgodne z opisem, zapakowane porządnie. Dresiki są obłędne. Moje bliźniaczki przeszczęśliwe. Polecam sklep♥️

Dałam się naciągnąć

Ten sklep to dramat, wybierając opcje wysyłki za pobraniem trzeba zaznaczyć również dodatkowo płatność przy odbiorze co finalnie skutkuje tym że nie wysyłają za pobraniem a informują klienta aby sam sobie produkt odebrał. Anulowałam zakup zapłaciłam od razu z opcją do paczkomtu z dopiskiem Pilne. Przesyłka miala być w 24 .Jednak w 24 zmieniła ona status na przygotowana do nadania ,po 48 skontaktowałam się że sprzedawcą napisał mi że druk się zamazal i mogą wysłać dopiero za dwa dni! Koleżance która zakupiła bluzę w ten sam dzień i również nie dotarła odpisali że są na kwarantannie. (usunięte przez administratora) I naciągacze! Omijać szerokim łukiem, szkoda nerwów. Moje dziecko zawiedzione ,bluza miała być wymarzonym przebraniem na bal karnawałowy.

@Dałam się naciągnąć

Ja się nie zgadzam. Ludzie czy wy potraficie kupować przez internet? Jak ja czytam ten hejt to mi się słabo robi. Sklep jest świetny. Jak wy z pyskiem do nich to oni nie będą was po głowie głaskac bo mają swoja godność!Może Pani obrażała tych pracowników?

@Roxiiii;)

Tzn., no wiesz słabo jak ktoś nad wyraz roszczeniowy by był ale skoro jest deklaracja 24 h na dostawę... To nie powinna być spełniona? :(

eliza

Wysłali mi inny dres w innym kolorze. Brak kontaktu. Dres który zamówiłam wysłali do innej osoby, która nie chciała zwrócić. Lekceważenie klienta. Brak możliwości kontaktu. Nie polecam. Brak profesjonalizmu.

Justyna
@eliza

I zostałaś przy tym dresie? Czy może starałaś się jakoś odzyskać pieniądze?

@eliza

Ja już zwracałam wiele razy produkt i nie miałam takich problemów. Z tego co pokazuja na rolkach to mają po tysiąc paczek dziennie a jak ktoś ma tyle to może się pomylić. Brak kontaktu? Mailowo proszę pisać. Jak oni mają odebrac telefon skoro pakują...ludzie!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Roxiiii;)

Polecam butik. Bardzo szybko towar dochodzi i zgodny z opisem. Ciuszki rewelaaaaccccjjjjaaaa! Szczególnie dziękuję za spódnicę tiulową! Występ udany i córka zadowolona!

Maria K.

Zwracałam ostatnio kurteczkę bo córka kupiła wnuczce za małą i bez problemu oddali pieniądze. Zamowie sobie rozmiar większa.Robię tu zakupy często i zawsze jestem zadowolona.Sklep godny pole dnia.

@Maria K.

A koszty przesyłki kto pokrył?

Malina

Polecam sklep

Amelka29

W mojej opinii sklep jest wyjątkowy. Kupuję u nich ciuszki dla siostry i zwsze jestesmy zadowolone. Zawsze wszystko trafia na czas i jest dobrej jakości. Polecam

Blake

Najlepszy sklep ever‼️

Looki85

Mega ciuszki. Dostawa błyskawiczna. Nic dodać nic ująć. Mój pierwszy zakup ale wiem że szybko tu wrócę. Polecam

Sławek i Kinia

Jestem klientem tego sklpeu i jestem bardzo zadowolona. Kontakt błyskawiczny, bez problemowe zwroty czy wymiany jak nie traficie z produktem. Ogólnie mogę z czystym sercem polecić. Nie zawiodłam sie jeszcze ani razu a kupuję już kilka ładnych lat. Daję pięć gwiazdek. Jakość też niczego sobie, przeważnie polskie ciuszki.

Jadzia

Kupuje dla moich wnuczek tutaj I zawsze Super towar, szybko dochodzi I taki jak w opisie. Wcziraj zamówiła dwie koszule i dziś doszły dziewczynki szczęśliwe Polecam

Daria

Kupuje w tym sklepie wszystko dla moich córek i zawsze pełna profeska. Polecam !!!!!!!!!!

Michal Radom

Ja w tym sklepie kupiłem garnitur na komunie w 2017 dla syna za bardzo małe pieniądze.W tym roku drugi syn miał komunie i na szczęście ich znalazłem i tez kupiłem chociaż już droższy bo wiadomo inflacja.Mogr polecić sklep i doradzają tez mailowo.Dodzwonic się ciężko ale mail sekunda.

NikaMarika

Ja kupuję od nich od lat. Zawsze wszystko dobrze mi dojeżdża. Oddawałam raz sweterek i normalnie zwrot przyjęli, pieniądze zwrócili. Kontakt preferują mailowy- mail jest na stronie. Są nawet na Allegro jakby co w smarcie. Ja nie mam żadnych "ale" do tej firmy.

Claudia

Jestem bardzo zadowolona. Produkt polski, dobrej jakości. Miła obsługa i szybkie tempo. Polecam

@Claudia

A orientujesz się jak zwroty czy reklamacje tu idą?

Claudia
@Karolina

Normalnie jak wszedzie. Firma ma 14 dni na zwrot - mają regulamin i setki pozytywnych komentarzy na stronie.

Kupiłam sukienkę balową, myślałam że to bedzie bubel z Chin i bardzo miło się zaskoczyłam. Moe dość że szyta ręcznie to w dodatku cudna - piękniejsza niż na zdjęciu. Tempo takie jak podają czyli 7 dni. Wszystko super. Rozmowa z samą włascicielką ba wysokim poziomie.

Malicki

Super tempo. Rewelacyjny towar i bezkonkurencyjne ceny. Polecam Darek

Elżbieta

Również dostałam towar w innym kolorze. Na szczęście rozmiar prawidłowy co ważne w przypadku kiedy dziecko na coś czeka. Kontakt z kierownikiem sklepu bardzo nie kulturalny w stosunku do osoby kupującej. Kpiący. Osoba, której zgłosiłam problem gubiła się w emailach , w momencie wyjaśnień o kolor napisała e-maila i zrobiła zdjęcie telefonem iż taki e-mail został wysłany. Nic takiego (do spamu również) nie dotarło do mnie. Napisane teraz w tym momencie bez wysłania. Żenada. Uważajcie.

Małgorzata
@Elżbieta

Hah ciekawe czy to przypadek że akurat kilka osób dostało produkty nie w tym kolorze?

AK

Obsługa sklepu internetowego sfrustowana i nieuprzejma. Kłamią co do daty wysyłki i nawet nie potrafią przeprosić za swój błąd tylko pisać klientowi cyt. "...aby się nie kompromitował..." :) Odsyłają do regulaminu, który sami w wiadomościach podważają - omijać szerokim łukiem, bo ludzie nie mają pojęcia o sprzedaży i respektowaniu zakupów swoich klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz - Pniewy

Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz
4.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego 13
    62-045 Pniewy