Opinie o Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz w Pniewy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz w Pniewy

Monika P. Radom

Sklep doskonały! Polecam i daję 5 gwiazdek.

Jagoda i Pola

Kupujemy dla córki już kilka lat. Ciagle są nowości. Szybka wysyłka i towar bardzo dobrej jakości. Cena rozsądna. Pomyłka przy moich częstych zakupach była może raz. Oddałam na koszt sklepu, dostałam zwrot po 4-5 dniach. Polecam

Marzena

Polecam sklep. Obsługa na wysokim poziomie.

Daria

Super ciuszki. Szkoda, ze nie można wstawić zdjęć. Polecam!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
Jerzy

Kupiłem komplet wednesday dla wnusi na urodziny. Dostałem do kompletu czekoladę i lizaka. Bardzo dziękuję. Polecam wszystkim. Dziecko szczęśliwe. Towar dobrej jakości. Czas realizacji szybki.

Teraz

Zamówiłam tam córce rzeczy przyszło mi inne zamówienie, zwrotu nie dało się zrobić ,jakaś masakra. Obsługa strasznie arogancka NIE POLECĘ NIKOMU TEGO SKLEPU!!!!!

Jagoda
@Teraz

Jak zwrotu nie dało sie zrobić? Odsyłasz na adres z regulaminu w formie reklamacji jak każdy człowiek w polsce!

Renata

Uważajcie, bardzo nie uczciwy sklep, przysłali mi sukienkę za małą, inny rozmiar i próbowali wmówić że zamawiałam właśnie taką mimo że mam historię zamówienia! Pani napisała że nie mogę odstąpić od umowy sprzedaży, ponieważ sukienka była szyta na zamówienie! Zapłaciłam za sukienkę prawie 250 zł. sądziłam że za taką kwotę będzie piękna, porządna suknia, przyszła sukienka z gumkowym, dziurkowanym gorsetem do którego powiązane są tiule, masakra! Dodam że w momencie zamawiania w opisie sklepu było napisane że zamówienia są realizowane w ciągu 5 dni czekałam na przesyłkę ponad dwa tygodnie! Niech Was nie zwiodą ładne zdjęcia. Napisałam dwie opinie na Facebooku to mnie zablokowali i oczywiście usunęli moje opinie.

Sandiiii
@Renata

Ja mam sukienke od nich na gorsecie. One sa na gorsetach azurowych szyte. Mi przysłali piękną. Cieszę się, że jest na gorsecie azurowym bo dopasowuje się do ciała, a moja córcia jest grubsza. Nie wiem jak by inaczej tutu miało się trzymać bo to jest robione z paseczków. Oni wygrali w zeszłym roku konkurs na sukienki Elsa w Mediolanie. Są bardzo znani z tego. Te kiecki szyje osoba niepełnosprawna z tego co wiem. Jak mogą uszyć za małą skoro szyją na wymiar. Ja podawałam normalnie wzrost i mi na ten wzrost uszyli. Ja jestem bardzo zadowolona. Moja córka lśniła na baliku.

Gregory
@Renata

Ha ha kolejna gwiazda co myśli, że za 250 kiece ze złota dostanie! Czego się spodziewałaś w dzisiejszych czasach? 250 to niby dużo dałaś? To gdzie ty się ubierasz?????Renatka nie obrażaj mi mojego najlepszego sklepu bo ubieramy tam dzieciaki kilka lat i nikt nas nie zawiódł. Jeden zakup zrobiłaś i cie (usunięte przez administratora) HE HE HE Za mała kieca czy dzieciak gruby? Najlepiej jest zganiać na sklep że kiecę za małą uszyli a dzieciaki pewnie na czipsach od rana do wieczora. FUJ

Magdalena
@Renata

Ten sklep jest bardzo uczciwy i albo czegoś nie doczytałaś, albo miałaś zbyt wygórowane oczekiwania. Sukienki szyją bardzo ładne. Musiałam się odezwać bo akurat kto jak kto, oni są bardzo w porzadku. Sukienki balowe z tiulu za 300 zł to nie są drogie sukienki! Zobacz sobie w jakiej cenie są przebrania i kostiumy u innych. Ja właśnie się czaję na Princess Sophię na fioletowym gorsecie. Dziś wystawili. Jest obłędna.

Tadeusz W. Warszawa
@Renata

Odważna jesteś. Raczej wolałbym nie pisać takich komentarzy bo jak kiedyś zobaczyłem co pewien sklep zrobił klientowi na social mediach to mi się odechciało komentować głupio. Nazywanie kogoś, że jest nie uczciwy jest karalne. Musisz mieć wiarygodne podstawy. Ciesz się, że Cię usunęli bo obrońców byś miała więcej niż myślisz. Akurat sklep jest mi dobrze znany. Jestem bardzo zadowolony z zakupów. Suknie balową od nich też mam i jest prześliczna. Jak im pokażę te komentarze bo pewnie nie czytają to Ci współczuję. Ogólnie panuje taka zasada nie czyń drugiemu co tobie nie miłe. Oni się z tego utrzymują, więc jeżeli będziesz chciała im zaszkodzić to zaszkodzą tez Tobie.

Gosiaczek
@Renata

Nie z przymiotnikami piszemy razem. Nieuczciwy sklep? Kupuję tu kilka lat i niczego nieuczciwego nie zauważyłam. Proszę pamiętać, że nie zawsze klient ma racje.

LUD WIG
@Renata

nieuczciwy piszemy razem Renato, a zwrotu w określonych przypadkach mają prawo odmówić.

@Tadeusz W. Warszawa

Od kiedy to nazwanie kogoś nieuczciwym jest karalne?

Paula

Nie polecam zakupów. Właścicielka firmy bardzo arogancka. Nie widzi w sobie winy. No cóż tacy ludzie też istnieją... Najpierw należy nauczyć się pisać,a później wciskać ludziom kit.

Lidka i Lusia
@Paula

Ja kupuje w tym butiku odkąd córka miała rozmiar 104. Aktualnie nosi 146, a my ciagle tutaj. Zawsze szybko, profesjonalnie i z pewnym zaangażowaniem sklepu. Ciuszki są ładne, zawsze zgodne z opisem i przy tym obsługa na wysokim poziomie. Nieraz zastanawiam się skąd komentarze negatywne. To chyba tylko i wyłącznie złośliwość ludzka lub konkurencja.

Blakexx

Super sztosik ciuszki. Polecam

Jula Cc

Jak zawsze profesjonalizm i klasa. Kupiłam sukienkę balową jednorożca a otrzymałam cudo jakiego jeszcze nie widziałam. Prześliczna. Córka postanowiła, że jej już nie zdejmuje. Gorąco polecam.

Ludmiła

Polecam wszytskim zakupy u tej Pani. Uprzejma, pomocna i towar super.

Laura S.

Polecam zakupy. Sukienka krata czerwona z haleczką jest cudowna.

Dawid

Super sklep i godny polecenia

Sławomir i jego kolejna opinia

Daję pięć gwiazdek ***** bo niestety sześć nie można. Marzenie córki o bałwanku Olafie spełnione.

Jan

Cudne ciuszki!. Kurteczki zimowe bardzo ciepłe i dobrej jakości. Polecajka )

Marek K.

Polecam. Kolejny udany zakup! Rewelacja!

Pola_xd

Najlepszy sklep online. Polecam!!!

Beatka i Sandrusia

Nasz ulubiony sklep. Zawsze zadowolone!!!!!!!!

Perla_xd

Bardzo pozytywny sklep. Umieszczam opinię bo jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Pawlova

Mega sklep! Skoda że zdjęcia nie można dołączyć. Polecam wraz z córkami

Zostaw merytoryczną opinię o Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz - Pniewy

Stylove Maluchy Aneta Gęzikiewicz
4.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego 13
    62-045 Pniewy