Opinie o Incerdo Laura Stemplowska w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Incerdo Laura Stemplowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Incerdo Laura Stemplowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Incerdo Laura Stemplowska w Bytom

Konrad Adamski

Jestem pod wielkim wrażeniem Pani Laury. To osoba kompetentna, która w przeciwieństwie do większości właścicieli firm, potrafi nawiązać z klientami uczciwą i długotrwałą relację. Osobę tą wyróżnia to, że nie kieruje się w życiu z zasadą cwaniakowanie i mydlenia ludziom oczu. Bardzo uczciwa osoba, co jest cechą niespotykaną w współczesnym świecie i biznesie, który jak wiadomo rządzi się swoimi prawami. Serdecznie polecam korzystanie z usług tej firmy. Zarówno pod względem copywritingu, Badania Opinii publicznej jak i innych projektów marketingowych.

Zuzanna
@Konrad Adamski

Bardzo pomocna i konkretna opinia, dziękuję. Powiesz coś więcej o usługach, z których korzystałeś? Długo trzeba czekać na wolny termin i wykonanie?

Robert
@Zuzanna

Incerdo to krótki termin realizacji i profesjonalne teksty. Polecam gorąco

Konrad Adamski Nowy wpis
@Zuzanna

Terminy współpracy zawsze można ustalić z panią Laurą, to nie stanowi żadnego problemu. Ja zamówiłem u niej konkretną rzecz, a mianowicie poprawę tekstu, ze szczególnym naciskiem na przypisy, jak również poprawę jakości rysunków, wykresów, przykładów, grafik zamieszczonych w artykule. Wynik pracy bardzo dobry. Poleciłem usługi pani Laury kolejnym znajomym. Na wykonanie czeka się w zależności od tego, co zleca się pani Laurze. Ale termin może być bardzo krótki

Jolanta Grzegorczyk

Pani Laura jest człowiekiem, który bardzo uczciwie podchodzi do rozliczeń z klientami. Współpracujemy razem od 2012 roku w branży beauty. Nigdy nie zdarzyło się, aby rozliczenie za usługę było zawyzone lub "źle zsumowane ", a takie rzeczy zdarzają się u wielu osób, z którymi miałam okazję pracować.

Karolina Nowy wpis
@Jolanta Grzegorczyk

To super! A czy można liczyć na jakieś zniżki u stałych klientów? Jak jest w Pani przypadku? :)

Jolanta Grzegorczyk Nowy wpis
@Karolina

Zniżki dla stałych klientów są zawsze. Sama właścicielka firmy dba o to, aby przyznawać że rabaty lojalnym klientom, którzy korzystają z jej usług.

Klaudia Bartej- Wierzbicka Nowy wpis

Bardzo polecam współpracę z firmą INCERDO. Właścicielka to osoba kompetentna. Zleciłam jej bardzo trudne zlecenie. Wynik 100% satysfakcji i wykonanie perfekcyjne. Naprawdę rzadko zdarza się tak dobry specjalista i do tego człowiek skromny, życzliwy, otwarty, dla którego nie jest żadnym problemem odebrać telefon po godzinie 20.00.

Patrycja

Czy trzeba mieć doświadczenie w tym kierunku? Widzę dużo zadowolonych klientów a jak z pracownikami?

INCERDO
@Patrycja

Firma jest otwarta na współpracę z każdym pracownikiem, któremu zależy na rozwoju osobistym oraz pogłębianiu posiadanych przez siebie umiejętności zawodowych, adekwatnych do zajmowanego stanowiska pracy. Z drugiej zaś strony, wymagamy rzetelnego i sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków, z uwzględnieniem horyzontu czasowego oraz własnych możliwości.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Incerdo Laura Stemplowska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Anna Huber

Miałam okazję pracować dla p. Laury. Najlepszy szef pod słońcem. Bardzo kulturalna, uczciwa osoba, która zna życie i rozumie życie.

Lucyna Szmidt

Doskonały copiwriter. Serdecznie polecam uslugi tej Pani. Bardzo rzetelna i kompetentna osoba, która zna się na tym fachu. Bardzo mi pomogła.

Czy byłeś zatrudniony w firmie Incerdo Laura Stemplowska w miejscowości Bytom? Wypowiedz się szczerze na temat tego pracodawcy. Wiele osób czeka na twoją opinię.

solo

Miałam okazję współpracować z Panią Laurą. To wspaniała, ciepła i bardzo dynamiczna osoba. W przeciwieństwie do innych pracodawców jest rzetelna i uczciwie podchodzi do pracownika

Olga

Bardzo rzetelna firma, która tworzy niebanalne teksty na strony www. Współpracuję z nią od 2018 roku i jestem bardzo zadowolona z poziomu wykonanych dla mnie usług. Incerdo cechuje uczciwe podejście do klienta i bardzo duża wiedza merytoryczna.

Zostaw merytoryczną opinię o Incerdo Laura Stemplowska - Bytom

Incerdo Laura Stemplowska