Opinie o Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G w Środa Wielkopolska

On

Czy w Piekarni Cukierni Jacek Gaj można składać dokumenty? Czy właścicielem jest Pani Łukomska bo słyszałem różne opinie .

Elżbieta
@On

Tzn., na pewno o tę Panią chodzi? Bo w nazwie figuruje ktoś inny, więc sama teraz ciekawa jestem. Kto Ci mówił o tym całym właścicielstwie? Jakieś jeszcze informacje masz?

@On

Nie nie broń boże p.Lukomska nie jest żadnym właścicielem ani szefem to jego konkubina. Jedynym szefem jest p.Jacek Gaj

@Elżbieta

Żadnej właścicielki tam nie ma jedynym właścicielem tej firmy jest Jacek Gaj a ona jest tylko dopisana do spółki wiadomo kwestia podatków

Elżbieta Nowy wpis
@Onaaa32

Aha, czyli kompletnie nie ma niczego wspólnego z firmą? Nie przychodzi tu nawet ani nic? Bo czasami się zdarza, że włączają się jakoś w działalność przecież

@Elżbieta

Na samym początku była zwykłym szarym pracownikiem na stanowisku cukiernika i tak do tej pory zasuwa na cukierni jak i na kuchni gdzie garmazerka i wszystkie dania obiadowe wykonywane są przez nią i pracownika ...

Czy w Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Onaaa32

Jeśli chodzi o kwestie zaliczkowa to tylko jego dobra wola warto porozmawiać z Jackiem G może pójdzie na rękę co do tej kwestii.

Halina
@Onaaa32

A odnośnie samych wynagrodzeń - to nie ma u was opóźnien z wypłatami?

@Halina

Tu akurat jeden wielki pozytyw bo wypłata zawsze na czas a nawet zdarzało się, że o 2-3 dni wcześniej

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Onaaa32

Sami rezygnują niestety praca z taką presją jak i podejściem szefostwa do pracowników jest wykańczająca psychicznie. Pracownicy obserwowani są non stop krok w krok przez "panią szefowa" mało tego pracodawca potrafi jawnie opierdzielic z wypłaty na odcinku rozliczeniowym powiedzmy masz 2600 a on wypłaca Ci 2300. Harówka jak nie wiem czasem człowiek potrafił (usunięte przez administratora) po 200h a nawet 230h gdzie wypłata za tę godz to mizerota ????????

Czy zdarzają się nadgodziny w Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G?

Onaaa32

Hahah czy zdarzają się? Wręcz nagminnie a w szczególności praca w niedzielę po 13h

Emilia
@Onaaa32

Czy są one obowiązkowe? Co w sytuacji kiedy pracownik nie można na nie zostać? Jak są rozliczane? :P I jak wygląda system pracy (grafik) w G&G skoro niedziele także są pracujące?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
xxxxx

praca w tej firmie to gechenna, p iwonka kmtoraa (usunięte przez administratora) wie i wszystko robi najlepiej a pracownikow traktuje jak zwykle lajno, (usunięte przez administratora) nic nie lepszy zero szacunku dla pracownikow, dzieki ktorym ta firma trzyma sie jakos , ekspedientki za 13 na godzine 3 rok pracuja , bo podwyzki nie chce dac, rotacja ogromna ludzi wymagaja cudow a jedyne co dadza os diebie to krzyk ponizanie mobing to malo,,,,

Kamil
@xxxxx

Nie bardzo jesteś zadowolony z pracy w firmie Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G. Bardzo Ci dziękuję za wpis dodany w tym wątku. Chcę dowiedzieć się właśnie od Ciebie, czy pracodawca ten zatrudnia również osoby bez doświadczenia zawodowego? Bardzo Cię proszę o informację bo szczerze mówiąc skoro rotacja jest tam rzekomo ogromna to chce ustalić, jak to faktycznie wygląda. Napiszesz?

Xxxxx
@Kamil

Rekrutacja wygląda tak , przychodzi się na rozmowę wychodzi do cb na sklep ocenia cię po wyglądzie wieku itp nie kieruje się doświadczeniem zawodowym. Potrafi powiedzieć "ty się nie nadajesz " ty sobie nie poradzisz , pan pani jest za stara/za młody... A jak już cię przyjmie , to tylko wydzwaniają patrząc 24 w kamery nie wolno stanąć nie ma przerwy wiecznie bat na plecach, musisz odejść od klienta jak go obsługuje aż podejść do nich i ich w pierwszej kolejności obsłużyć , potrafi nakrzyczeć na ciebie przy ludziach , z tad też przykład bierze pani kierownik Iwonka , ta to dopiero mobinguje , ludzi tam idą jak za kare do pracy , z myślą czego się dziś uczepi czy ma dobry dzień czy zły, ta to dopiero robi z ludzi nieudaczników , jednych szarpie drugich za ręce chwyta następnemu potrafi drzwiami rękę przytrzasnac bo nie chce słuchać ciebie , tacy ludzie nie powinni mieć prawa bytu zarządzania ludźmi . Poniżanie mobbing i za 13 na godzinę , czasem bez umowy , zatrudnia kogoś a po miesiącu już psychicznie ludzie rady nie dawaj mają dość i odchodzą po czym są oszukani na pieniadze

@xxxxx

Na temat Pani Iwonki pseudo kierowniczki można by książkę napisać!!! Jak może zajmować osoba po wyroku sądu za fałszowanie faktur stanowisko kierownicze? Jaką renomę daje firmie mało tego mamusia złodzieja który wynosił sprzęt rtv. Po prostu żenada

Klient

Zachowanaie dzisiejsze ranne pana Gaja w piekarni bylo na poziomie czlowieka bez rozsadku rozumu i pozbawiony wyzuty z wszelkiego szacunku dla drugiego czlowieka tak zachowuje sie czlowiek ?ktory ma pracownikow pracujacych na jego zachcianki dobrobyt czlowieku twoje dobre czasy dobiegaja konca otworzy sie nowa piekarnia i ze swoimi wygorowanymi ambicjami i cenami zapadniesz sie pod ziemie uszanuj chociasz tych ludzi co na ciebie pracuja bo gdyby nie Oni ty lezysz i kwiczysz moge ocenic cie jako zalosnego moze choc raz w tygodniu warto spojrzec w lustro i zadac sobie pytanie kim jestem warto by bylo nowy rok sie zaczel mysle ze i tak do takiego czlowieka nic nie dotrze mimo ze to kiedys przeczyta zastanawiam sie dlaczego pracownicy nie odejda niech zostanie wreszcie na tym bagnie sam moze zacznie myslec ale watpie zal mi tych co przez 8 godzin musza go znosic i wysluchiwac sa to mlodzi ludzie co Was tam czyma zacznicie nowy rok ze spokojem

@Klient

Ten człowiek nie ma szacunku do siebie samego a co dopiero do drugiej osoby nie jest to pierwszy incydent że wdziera się na pracowników słychać go nie tylko na terenie zakładu nie ma żadnego poszanowania dla pracownika pracują tam sami młodzi ludzie jaki daje przykład pracownikowi klientom dostawca zadaje sobie pytanie czy wobec najbliższych tesz tak się zachowuje bo jeżeli tak to jest nie obliczalny w swoich czynach i powinien zostać odseperowany od kontaktu z ludźmi bo nigdy nie wiadomo do czego taki człowiek jest zdolny a pracownicy powinni opuścić ten teren bo pracy jest wiele i to w ciszy i spokoju basowa mi się pytanie czy wie o tym traktowaniu Państwowa Inspekcja Pracy warto wystosował takie pismo może coś dotrze do niego ale wątpię lodzierzy zacznijcie nowy rok w ciszy i spokoju poza murami tej firmy

@Klient

Nie dosyć że pracownicy zapier... dalaja nawet po 13h wypracowują miesięcznie ponad 200h to jeszcze muszą się wyklucac o swoje ciężko zarobione pieniądze mało tego umowę o pracę masz na najniższa krajowa a pod biurkiem daje niby więcej takie machlojki się odpier...dziela by się dorobić i picować te swoje bryki ehhh

Czy w obrębie jednego działu w Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Ktos

Od kiedy w piekarniach sa liderzy chyba ze ta liderka jest pani Natalia ktora sieje zament w piekarni i nic wiencej

Ktos

Ja mam tylko jedno pytanie kim jest pani Iwona pracujaca na sklepie bo robiac zakupy i slyszac jak poniza pracownikow pomawiajac o (usunięte przez administratora) o nietaktowny ubior kobieto zeby kogos oczernic to jest latwo nie nalezysz do oszlifowanych diamentow tylko do chropowatego kamienia polnego spojrz w swoja przeszlosc a oceniaj innych i pamietaj nie szata zdobi czlowieka a jego wnetrze moze czas na odpoczynek bo taka fajna firma pana Jacka zasluguje na dobre miano a nie zeby to ktos zepsul a pani wychodzac z domu do pracy niech swoje problemy zostawi za drzwiami bo nigdy nue jest pani z niczego niezadowolona nawet odnosze wrazenie ze klient tesz jest oceniany po wygladzie taka codzienna atmosfera psuje dobra renome jezeli ktos przychodzi z przymusu moze warto zmienic prace i klienci zyskaja na tym gdzie sa te wspaniale dziewczyny co tam pracowaly

Abdul
@Ktos

Ha ha dobre pytanie kim? Zerem????to taki człowiek który nie wie gdzie na klawiaturze znajduje się a a gdzie b... Iwonka lepiej niż kamery zauważy wszystko dopowie kapuje wszystko robi żeby nikt nie zauwazyl że do roboty się nie nadaje zresztą widzi to każdy tylko nie ten co powinien a jemu taki szpieg to na reke????

Kamil
@Abdul

Drodzy użytkownicy pamiętajcie, aby wzajemnie nie używać brzydkich słów w stosunku do osób nieobecnych w dyskusji. Przepraszam, że tak wejdę w wątek ale chciałbym wiedzieć, czy pracodawca ten od początku zatrudnienia oferuje może umowę o pracę? Dzięki.

Jak teraz jest w firmie Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G w miejscowości Środa Wielkopolska z zatrudnieniem, bo nie ma opinii o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Jan

Pracownicy sami sie zwalniaja bo atmosfera jest nie do zniesienia ile pracownik moze byc pomnizany obrazany wyzywany nie polecam

Olo

Co 3 miesiace do biura a na produkcje caly czas bo tam zatrudniajac sie to musisz miec stalowe nerwy twarda du...e bo nie dasz rady inaczej

Ktos

Na chwile obecna jest nabor do pracy do biura tylko mnie zastanawia jak mozna pracownikow poszukiwac skoro na rozmowie o prace obmawia sie pracownikow pracujacych obecnie wiec jaki to ma sens przyjmowania sie do pracy skoro to samo mnie czekac bedzie za miesiac moze dwa bo sie znudze albo nie pozwole soba pomiatac w ten sposob napewno nie tak szybko znajdzie sie chetny do pracy moze pracodawca przeanalizuje swoje postepowanie wobec pracownikow bo po przeczytaniu tych opini do krysztalow nie nalezy

Eda
@Jan

Dobrych pracownikow sie zwalnia bo sa nie wygodni a pozostaja tacy ktorzy robia co chca i jak chca wazne ze ida w parze z szefostwem szkoda ze tych dobrych jest tak malo i nie sa doceniani za to co robia ale twarza firmy zawsze jest wlasciciel i niech sobie odpowie na to pytanie jaka jaka twarz taka firma jakie zachowanie taka opinia

Olo

Czytając te opinie przeraża mnie praca w tej firmie mimo że nie jestem tam ale ciągły nabór pracowników czytając zatrudnię do pracy biurowej co te mury firmy muszą skrywać co przechodzą pracownicy jest takie powiedzenie naszych dziadków jak ktoś zuca w Ciebie chlebem zuc kamieniem Ciebie zaboli Jego nie bo taka osoba nie ma serca nie ma szacunku dla drugiego człowieka nie czuję bólu nie wie co to miłość jest oziębły zimny wyrachowany nigdy nie wierzcie w Jego przemiana bo ukrywa się pod maską nasowa się jedno pytanie czy nigdy nie ma chwili takiej aby zastanowił się ile ludzi jusz skrzywdził a ilu jeszcze poniży myślę że przyjdzie taki moment że zostanie sam bo karma wraca i to szybko nawet nie zdążysz pomyśleć obejrzeć się i tak właśnie rodzi się nienawiść do drugiego człowieka i przemoc wobec niewinnych ludzi

Mis
@Olo

Super przyklad dla mlodych ludzi jak mozna zyc w nienawisci do drugiego czlowieka .Nie dziwmy sie ze dochodzi do roznych nieszczesc tragedi bo mlody czlowiek nie wytrzyma dlugo ponizania upokozenia zastanawia mnie pytanie czy nigdy nie zawalczy o dobro wlasnego dziecka czy nigdy wlasne dziecko nie powstydzi sie ze ma takiego ojca bo opinia sie ciagnie dlugo za taka osoba i wreszcie co odpowiesz swojemu dziecku dlaczego nie nawidzisz ludzi dlaczego ich krzywdzisz pamietaj slowa bola wiecej nisz wymierzony policzek kim czeba byc zeby tak nienawidziec pracownikow dzieki ktorym masz dobrobyt

Mis

Mam pytanie do wlasciciela piekarni bo ciezko mi napisac pan bo pan ma szacunek do pracownikow a szczegolnie kobiet a zachowanie dzisiejsze rano tego czlowieka ja jako klient oceniam jako zenujace jak mozna tak wydzierac sie na pracownikow czlowieku czy w domu tesz wydzierasz sie na najblizszych nie jest to pierwszy incydent taki jak masz problem poddaj sie leczeniu a nie traktuj ludzi jak niewolnikow bo jeszcze przyjdzie taki czas ze bedziesz szukal okruszkow chleba zebys mogl przezyc ale z twoim zachowaniem nic nigdy cie nie nauczy ja jusz napewno zakupow nie bede robil bo ja jusz to nie pierwszy raz slyszalem ale jest nadzieja otwieraja sie nowe piekarnie a dzieki klientom i pracownikom zyjesz w dostatku a pod tym ogloszeniem dopisz ze szukasz pracownikow do pracy biurowej o silnych nerwach jezeli takie sie znajda

Elza

Opinia jako pracodawca negatywny wulgarny w stosunku do pracownikow nawet nie mize powstrzymac sie z ponizeniem na sali sprzedazowej jak wyjdzie pracownicy sa zlem koniecznym facet wymaga od kogos a sam z siebie nuc nie da co mu wychodzi najlepiej to obrazanie ponizanie i wszyscy w jego oczach sa zlodziejami najlepiej niech zacznie oceniac sam siebie

Olga
@Elza

Podzielam ta opinie nie raz to slyszalam jak obrazal panie sprzedajace na sklepie proponuje niech sam stanie za lada i wykaze sie swoimi umiejetnosciami kultura i klasa bo naprawde z tym jest na bakier. A jusz strach pomyslec o tych pracownikach co sa wewnatrz na produkcji w biurach co oni przechodza tam mozna gnoic ludzi bo nikt go nie slyszy ja po ostatnich zakupach kanapek dla dzieci ze starym maslem zakonczylam raz na zawsze zakupy jedynie zaluje ze nie poszlam z tym do sanepidu

@Elza

Wulgarny do pracownikow dzis uslyszalam na wlasne uszy slowa skierowane do klientki to tylko nadawalo sie zglosic na policje czlowieku opanuj swoje emocje bo stracisz klientow i pracownikow i na tym statku dryfujacym pozostaniesz sam ze swoim wulgaryzmem spojz rano w lustro i zobatrz swoje odbicie i pomysl kim Ty tak naprawde jestes

@Ktos

Jestem zazenowany dzisiejszym zachowaniem rano wlasciciela piekarni napisze pana choc na pana cza miec wyglad pieniadze a co najwazniejsze klase i koltore i szacunek dla drugiego czlowieka chlopie co tobie ci ludzie zrobili ktorzy (usunięte przez administratora) na twoje luksusy troche szacunku dla tych pan ktore tam pracuja ida swieta a Ty nawet nie potrafisz okazac szacunku tylko wydzierasz sie ogarni sie bo strach przyjezdzac robic zakupy nie zapomni ze dzieki ludziom ktorzy tam pracuja i klientow ktorzy robia zakupy Ty zyjesz w dostatku ogarni sie zanim zostaniesz sam w tym bagnie bo wszyscy Cie opuszcza nie dziwie sie ze wiecznie wisi kartka przyjme do pracy do biura bo za takie traktowanie tych pan przemilych ktore tam pracuja ja jusz dawno poszedl w(usunięte przez administratora) jestes nie okrzesanym gburem slychac Cie nie tylko na terenie zakladu ale echo niesie sie po calej srodzie dziewczyny opuscie to (usunięte przez administratora) zanim was zatopi zaslugujecie na szacunek godny zarobek i nie ze rano wchodzicie ze strachem

@Jan

Pozdrawiam Te dwie przmile panie ktore musza wysluchiwac od rana tak nie milego szefa dziewczyny nie dajcie sie pomiatac bo jestescie Kims w porownaniu do swojego niby szefa

@Jan

Taka osoba to jes nie zindentyfikowany obiekt przemieszczający się po firmie zatruwajacy życie ludziom którzy ciężko tam pracują na jego dobrobyt i takie coś nigdy nie ma szacunku dla ludzi a nawet dla siebie samego

Ktos

Na olx sroda wlkp ciagle poszukuja do pracy tylko zapominaja napisac ze pracownik musi miec nerwy ze stali bo inaczej go zajada psychicznie nie polecam tej pracy bo stracisz kase na leczenie psychiatryczne

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G?

Jacek Gaj Piekarnia Cukiernia Jacek Gaj Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe G&G
  • Topolska 12