Salon Fryzjerski Kasia Szepielak Katarzyna

Opinie o Salon Fryzjerski Kasia Szepielak Katarzyna

Dorota

Pani Kasia to super kobieta fryzjerka.Bylam juz u niej dwa razy.Jestem bardzo zadowolona.Wroce tam napewno. Lubię atmosferę w Salon Fryzjerski Kasia Szepielak Katarzyna za: Wszystko .Panie fryzjerki sa ekstra I atmosfera jest przytulna ,goraca przyjacielska prostu super

Jak teraz jest w firmie Salon Fryzjerski Kasia Szepielak Katarzyna w miejscowości Tarnów z zatrudnieniem, bo nie ma info o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Zostaw opinię o Salon Fryzjerski Kasia Szepielak Katarzyna - Tarnów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Fryzjerski Kasia Szepielak Katarzyna