Centrum Stomatologiczno-Protetyczne Focus Lek.Stom.Ewa Gomółka

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Centrum Stomatologiczno-Protetyczne Focus Lek.Stom.Ewa Gomółka

wdzieczna pacjentka

Co tu duzo pisac,moje uzebienie wolalo o pomste do nieba ???? Na pierwszej wizycie zostalo dokladnie omowione leczenie i jak to bedzie przebiegac.W krotkim czasie zostalam bardzo mile "ugoszczona" i na ostatniej wizycie wyszlam zadowolona jak male dziecko ktore dostalo w nagrode lizaka ???? Pozdrawiam serdecznie caly personel i Pania Ewe ????

@wdzieczna pacjentka

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by pacjent cieszył się zdrowym i pięknym uśmiechem. Pozdrawiam Manager Centrum Focus

Piotr Słomski

To już druga moja seria wizyt w Focusie . Pierwsza miała miejsce jeszcze przed Pandemią . Znowu fachowo przedstawiony przez Panią Ewę kompleksowy plan leczenia , który został natychmiastowo wdrożony . Informacje jasne i czytelne ; profesjonalizm Pani Ewy naprawdę kosmicznie mistrzowski - leczenie kanałowe 4 - ki bez znieczulenia idealne ? to mało powiedziane - Pani Ewa jest moim zdaniem architektem stomatologiem z wielkim talentem - a tego nie zawsze mają nawet najdrożsi i najbardziej rozreklamowani lekarze tej branży . Uśmiechy , rozmowy , atmosfera i co do podkreślenia świetne zgranie całego zespołu bez sztywności , dzięki której pacjent czuje się że jest w dobrych rękach , przekłada się na wyjątkowo staranną i fachową obsługę . Mam już 53 lata i wiele wizyt ( też z przygodami w gabinetach stomatologicznych ) ale tu w Focusie pod okiem Pani Ewy Gomółki - pacjent dopiero zaczyna odczuwać co znaczy kompetencja . Niby tego profesjonalizmu zwyczajnie oczekujemy w trakcie wizyty ( ale różnie z tym bywa ), a tutaj to się dzieje . Polecam z całego serca. A ceny ? Jasne i przejrzyste - czy drogo ? Niech każdy kto zaniedbał swoje zęby popatrzy się do lustra i sobie na to pytanie sam odpowie .

@Piotr Słomski

bo też jestem zadowolony

Julia

Doktor Ewa jest poprostu super!! sympatyczna oraz bardzo elegancka, profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyty bez opóźnień, wszystko zostało dokładnie wyjaśnione. Efekt mojego leczenia ortodontycznego jest bardzo zadowalający. Polecam!!????

wdzieczna pacjentka Nowy wpis

Nowy wpis

@wdzieczna pacjentka

Widzę tu opinie pacjentów, ale ja szukam info o stanowisku Account Manager - branża medyczna. W internecie widziałam ogłoszenie i chce dowiedzieć się o pieniądzach. Czy firma tu oferuje tylko pensję zasadniczą, czy te premie np. jakąś premię za wyniki, uzyskanie celów?

Nowy wpis

Dzień dobry, gdzie widniało ogłoszenie na takie stanowisko? Nie poszukujemy nikogo na takie stanowisko aktualnie. Pozdrawiam Manager Centrum Focus

Piotr Słomski

@Piotr Słomski

bo też jestem zadowolony

miłek

Jestem pacjentem doktor Gomółki od lat. Moje leczenie zawsze przebiegało bez zarzutu, doktor leczyła mnie również ortodontycznie - nie mam się do czego przyczepić. Ceny są jasne i klarowne, zawsze wszystko wyjaśnione dokładnie. Personel jest bardzo pomocny i sympatyczny. Polecam z całego serca.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Centrum Stomatologiczno-Protetyczne Focus Lek.Stom.Ewa Gomółka.
Rafał

Nie ma w Internecie ofert pracy, a żona rozgląda się za posadą rejestratorki medycznej w mieście. Określiłby ktoś warunki pracy? W szczególności atmosferę między personelem i przełożonymi a także podał, jakie zarobki? Z firmowej strony wynika, że to jedna z najnowocześniejszych placówek dentystycznych w regionie, przynajmniej tak się reklamują.

@Rafał

Diagnostyka na poczekaniu i od razu leczenie wygoda po prostu

Julia

Olga

Czy znajdą się na forum użytkownicy, którzy pracowali lub pracują obecnie w Centrum Stomatologiczno-Protetycznym Focus Lek.Stom.Ewa Gomółka w Tarnowie? Ciekawi mnie, jak wygląda praca w tym miejscu i czy obecnie są w ogóle poszukiwane nowe osoby do pracy. Na stronie internetowej firmy nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, ale może obecnie pracownicy firmy mają jakieś wieści? Jeśli tak, to podzielcie się nimi proszę!

Kamila

Super obsługa zaczynając od lekarzy, którzy wykazują pełne zrozumienie dla bojącego się pacjenta jak i personelu pomocniczego . Sprzęt również pełna profeska ????

Ewelina

Profesjonalna i rzetelna obsługa. Leczenie przebiegło bez komplikacji. Jestem bardzo zadowolona z efektów końcowych. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Stomatologiczno-Protetyczne Focus Lek.Stom.Ewa Gomółka - Tarnów

Centrum Stomatologiczno-Protetyczne Focus Lek.Stom.Ewa Gomółka