Opinie o Oliwia Michno Moto-Gablota w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Oliwia Michno Moto-Gablota. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Oliwia Michno Moto-Gablota o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oliwia Michno Moto-Gablota w Mysłowice

Kinga I

Kontakt do firmy Moto- Gablota otrzymałam od znajomego. Już raz miałam przeboje z komisem z Żywca więc byłam bardzo ostrożna. W danej firmie kupiłam dwa auta i wstawilam w komis również dwa auta.Pierwszy kontakt z firmą czerwiec 2016 wstawilam auto w komis. A pierwszego zakupu auta w danej firmie dokonalam w sierpniu 2017 roku. Byl to chevrolet do kwoty 5 tys .Właścicielka firmy rzetelna,pomocna i bardzo uprzejma. Można było trochę ponegocjowac cenę. W rozliczeniu mogłam zostawić swoje stare.Wszystkie dokumenty dla mnie -kobiety przejrzyste. Drugie auto kupiłam w marcu 2018 roku i tu już wiedząc,ze firma uczciwa kupiłam drugie dużo droższe auto ponad 30 tys zł. Wtedy pomagał mi Pan który był pełnomocnikiem gdyż właścicielka była na macierzyńskim, wszystko było jak poprzednim razem czyli dokumenty przejrzyste umowa zrozumiała, Pan uprzejmy i rzeczowy. Stare auto(chevrolet) w rozliczeniu wrócilo do komisu. Myśle,że gdyby tam sprzedawano wraki tylko zrobione na cacy na okres sprzedazy nie chcieliby przyjąc w rozliczeniu auta ktore już bylo w posiadaniu komisu.Jestem zadowolona z zakupu auta. Polecam komis wszystkim znajomym.

Poszkodowana

Uważajcie na tą firmę, ta pani istnieje tylko w nazwie firmy którą prowadzi ktoś inny. Pan X bardzo chamski z resztą, w razie próby kontaktu lub udzielenia informacji na jakikolwiek temat związany z nieszczęście zawartą z tym panem umowy zostaniecie obrażeni, sponiewierani i dowiecie się że zawracacie mu głowę i on nie ma czasu na bzdury, sami jesteście sobie winni że nie dopilnowaliście żeby dał wam wszystkie dokumenty. W razie problemów z zarejestrowaniem samochodu itp kaplica szukaj wiatru w polu. Serdecznie odradzam korzystania usług tej firmy właśnie wrzuciłam w błoto kilka tysięcy.

Moto_gablota
@Poszkodowana

Witam jak mniemam piszę tą wiadomość Pani która kupiła Renault Megane kombi. Droga Pani firma jest własnością mojej narzeczonej, pani Oliwia jest na urlopie wychowawczym i dlatego ja jako pełnomocnik przedsiębiorcy zajmuje się sprzedażą . Więc nie życzę sobie wypisywać takich pomówień pod adresem Pani Oliwii jeżeli pani nie ma wiedzy o firmie . Ponadto dokumenty od auta zostały pani wydane w komplecie, kolejna sprawa dotyczy Pani pretensjanolnosci do wszystkiego co panią otacza .zapomniała pani napisać że jak z autem był jakiś problem to tego samego dnia bylem sprawdzić co się dzieje . Zapomniała Pani też napisać że jak skończyło się sprzęgło w aucie to bez chwili zastanowienia je Pani wymieniłem na mój koszt. Jedyny problem jaki pani ma to fakt zagubienia dokumentów i zrzuca pani odpowiedzialność na mnie , gdybym pani ich nie wydał to była by Pani następnego dnia z policją po nie ,a do dziś Pani nie widziałem. Pozdrawiam Pełnomocnik w firmie Moto gablota

Zostaw merytoryczną opinię o Oliwia Michno Moto-Gablota - Mysłowice

• Jak się pracuje w Oliwia Michno Moto-Gablota?

Zobacz opinie na temat firmy Oliwia Michno Moto-Gablota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oliwia Michno Moto-Gablota?

Oliwia Michno Moto-Gablota
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kwiatowa 45
    41-400 Mysłowice