MEDIA TV PLUS SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o MEDIA TV PLUS SP. Z O.O.

Marla

Witam serdecznie :) nic ciekawego nie macie z seriali. Kiedy powturzycie serial "Ja Ona i Ewa"???? Przyjemnie sie oglądało i mnóstwo uśmiechu na twarz :) pozdrawiam

kysy

Bez przerwy reklamowej co to za bzdury albo jest podczas filmu czy programu reklama albo nie ma! A jak juz jest to po ch... Wyswietla sie np Boso przez swiat -bez przerwy reklamowej! To albo jest albo nie ma tuch reklam

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie MEDIA TV PLUS SP. Z O.O.?

Zostaw opinię o MEDIA TV PLUS SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDIA TV PLUS SP. Z O.O.