Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Ale co wam daje że tu napiszecie swoje żale odnośnie wypłat czy traktowania ludzi. Po pierwsze cholera wie czy ktoś to czyta od nich a dwa oni mają to głęboko w nosie.

Czytaja,czytaja-te wszystkie pozytywne opinie to Karina,Michał i reszta wazeliniarzy.Ja na szczęście mam od 2l spokój z ta firmą ale utrzymuję kontakty z byłymi koleżankami zza lady.

Na 100% p. dyre... czyta tak więc piszmy swoje żale.....

Edyta

Słuchajcie dziewczyny ile my dostajemy za 1 dzien wykorzystywanego urlopu?jak oni to liczą bo po dzisiejszej wypłacie to nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Kami
@Edyta

No i się nie doliczysz bo ta firma liczy sobie jak chce jak się p. K podoba tak dostajemy. My pracownicy tego nie zrozumiemy.

Viola

Raczej płakać

JA
@Edyta

Raczej tego się nie dowiesz oni rozpisują jak chcą. W jednej wypłacie będziesz miała wszystko ładnie rozpisane a jak sama policzysz to wtedy tylko płakać jak zobaczysz ile i za co Tobie wychodzi.

P. (usunięte przez administratora) z okazji zbliżający się Mikołajek i również naszych wypłat mamy nadzieję, że w tym miesiącu nas pani doceni. Prosimy nie myśleć tylko o swoim koncie, ale również o swoich oddanych pracownikach. Bez nas nic nie zdziałasz.

Pracownik :)

Co to za zakład że miejsc wypadek w pracy usłyszałem że jak wezmę l4to nie mam po co już wracać do pracy i poznałem dziś regionalną.... ....ebsć ten zakład ludzi wykorzystują do pracy ganiaja jak psa i jak śmiercia traktoja i tak to ptawda że z covidem pracują ludzie śmiech na sali

Xxxx
@Pracownik :)

A rękawiczki i maseczki to musimy za swoje kupować czyli za wypłatę 1980 zł. Skandal. Chyba że p. dyrektor K....a ma za to dodatkową premie i będzie mogła sobie znowu usta powiększyć.

@Xxxx

Skandal skandal skandal

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Zbliżają się święta, mamy nadzieję, że p. Kar.. na w tym roku okaże trochę serca i wyśle nam bony na sklepy oczywiście oprócz paczek. P dyrektor my też mamy rodziny i nam też jest ciężko. Prosimy zabrać to pod uwagę i przestać myśleć tylko o sobie.

Oby, bo to będzie bardzo słabe jak nie dostaniemy dodatkowych pieniążków.

Mateusz

Czy zakłady mięsne przyjmują do pracy sezonowo?

Paula
@Mateusz

Nie ładuj się tam chłopie. Wszędzie tylko nie tam. Wypłatę będziesz dostawał ale z pały jak się komuś podoba. Doliczyć się nie doliczysz co za ci i ile.

Yyy
@Paula

Az dziw że ta firma przy tak słabym zarządzaniu jeszcze funkcjonuje.

Była pracownica

Polityka firmy m i to co się w niej dzieje,to totalna porażka. Praca bardzo ciężka,w czasie epidemii zamiast dodatkow,ucinaja co mogą a stawiają coraz wyższe wymagania. Rotacja niesamowita,zero poszanowania pracownika,wycisnąć z niego jak najwięcej za minimum płacy. Oszczędzają na czym się da,zabierają premie,nie wypłacają za nadgodziny a w godzinach pracy nie jest możliwe,żeby się wyrobić mając towar do 21. Na rozmowie obiecują wiele,niestety nic z tego nie okazuje się prawdziwe. Zamiast zatrudniać ludzi na normalnych warunkach,kombinują ze zleceniowkami,bo tarcza...bo covid...bo mogą. Ostatnio był czas masowych zwolnień...i co? I dalej zatrudniali ludzi...ale już na smieciowki! (usunięte przez administratora) Żeby kierownik sklepu nie miał 2.5tys na rękę w tej sieciówce? Żeby pracownice musiały się "klaniac" do monitoringu na dzień dobry i dowiedzenia?

@Była pracownica

Czytam ten komentarz i powiem tak, jedna wielka bzdura... Pracuje w tej firmie już bardzo dlugo i pracuje mi się bardzo dobrze zresztą całą moją załoga chwali sobie pracę w tej firmie. Gdyby było inaczej nie traciła bym czasu na wypisywaniu głupot tylko poszukała bym sobie nowej pracy, nikt na siłę w sobkowiaku nie trzyma...

Byla pracownica
@Kasia

To nie jest bzdura a sama prawda. Zrezygnowałam z tej pracy,jak tylko zorientowałam się kim dla firmy jest pracownik. To,ze Pani pracuje sie dobrze,nie znaczy ze wszedzie jest ok,to po pierwsze. Poza tym to co dla Pani jest sufitem dla innych moze byc podłogą. W tej firmie non stop szukają pracowników,non stop wymienia się kadra,ludzie sami odchodzą,rezygnują z pracy...a to juz o czymś świadczy. I prosze nie odpowiadać,że nie chce się komuś pracowac...bo do pracy checi i możliwości są,ale nie każdy pozwala sobie (usunięte przez administratora) na głowę. Tyle w temacie.

@Byla pracownica

No nie jest to dobry zakład. Dla pracowników tylko zakazy, nakazy i dziwny monitoring któremu trzeba się tłumaczyć z 5 minut. Bardzo jest to śmieszne. Pracownik nic nie szanowany. Chęci do pracy by były tylko szefostwo je nam odbiera. A p. Kar....na manipulację ludźmi opanowała do granic perfekcji. Uważajcie na tę kobietę. Ona na pewno nie chce dobrze dla pracownika dla niej liczy się tylko aby jej się cyferki zgadzały i tyle. Szukajcie pracy jak możecie. Ja lada dzień się zwalniam. Szkoda że szefostwo nie szanuje nas pań na sklepach. Nas które zarabiamy dla nich pieniądze przecież bez nas nic nie zrobią. Szkoda że to wszystko idzie w złym kierunku. Tak zarządza pani dyrektor handlowa.

@Była pracownica

Czysta prawda

Klient

Czy to prawdą jest ze pracujecie z covid i kierownik wszystko wie? Tak jak na. Nowa sól?

@Klient

To żart?aż mnie się wierzyć nie chce.Przeciez to kryminał

Esmeralda

Pani (usunięte przez administratora) Dziękujemy za marne wypłaty. JEST pani z tego dumna.? Zero szacunku do ludzi i pracowników. Niech sobie sama pani wróci za ładę i pracuje.

Kkk
@Esmeralda

W tej firmie liczy się rodzina sobkowiakow A klient i pracownik to śmieć

Wypłaty masakryczne... o co chodzi?

Małe utargi i dlatego. Przykre ale co zrobić.

Ula

MAŁE UTARGI? TJ WYPŁATA POŚWIĄTECZNA... CO TO MA BYĆ ZA OCHŁAP??? OD DZIŚ U NASA BĘDZIE ODWROTNIE-JAKA PŁACA TAKA PRACA. 4 LATA TEMU MIAŁAM 1/4 WIĘCEJ PENSJI A JAK CENY POSZŁY W GÓRĘ. JAK MAM DZIECI WYŻYWIĆ SZEFIE?

@Ula

Wypłaty coraz mniejsze chyba trzeba zacząć chorować

Anka

A my zadowolone. Mamy obrót to i wypłata ładna :)

Rozczarowana 2

No może nie na wszystkich sklepach małe utargi zero szacunku do pracowników

@Ula

I jeszcze jakie wymagania w stosunku do pracowników człowiek się stara jak tylko może i masz podziękowanie

@Anka

To chyba w 2 różnych firmach pracujemy bo u nas utarg też spoko a wypłaty nędzne

@Rozczarowana 2

Może masz inne pojęcie o tym co jest dobrym utargiem

Anka

Pisze w imieniu naszego sklepu. Nam nikt nie jest potrzebny do pomocy, same pracujemy na swój wynik i są tego dobre efekty dlatego jesteśmy zadowolone i nie narzekamy. Wszystko w waszych rękach ale baletnicy to nawet...

niezadowolona
@Anka

Ha, Ha ! akurat

Dokladnie

@Rozczarowana 2

Niektórzy niemusza się starac a mają wszystko a inni wyciskaja z siebie wszystko i nie mają nic.....Zależy kim dla kogo jesteś......

Pracownicy

Dokładnie inni leżą zero starań a maja wszystko...brawo umiecie docenić pracowników ale napewno nie po pracy a po....

Poznanianka

Jak tak dalej będą placic to sami za lada staną chodzmy wszysty na chorobowe to sie nauczą ze. trzeba nas szanować

Ela

A miałaś słabszy miesiąc niż w zeszłym roku?

Alicja

Nie polecam firmy Sobkowiak, zostałam przez kierownika regionalnego z Gorzowa (usunięte przez administratora), podpisali ze mna umowę na 3 tygodnie z obietnicami ze potrzebują na nowy sklep, w ostatnim dniu umowy dopiero jak zadzwoniłam do kierownika regionalnego zostałam poinformowana że nie przedłuża mi umowy, zostałam bez środków do życia i pracy w trakcie pandemii, podczas gdy pracowałam nie było możliwości wyjść na należną mi przerwę 15 min, nie które dni trzeba na dwa razy przychodzić do pracy na godzinę 6 do 10 a później na 14 do 18, praca oczywiście na najniżej średniej krajowej. Nie polecam pracy w tej firmie...

Pracownik sklepu
@Alicja

A to, że chodziłaś 5 razy na papierosa już nie napisałaś.

markac2

Czy ekspedientki w sklepie "Sobkowiak" w Drawsku Pom. (mieszczącym się w Netto nie obowiązuje noszenie maseczek?

Harry20
@markac2

Pleksy na całą długość i odległość 1,5 m są wystarczające ale jak widzę komuś przeszkadza jak ekspedientki swobodnie oddychaja. Przykre to jest????

Ex pracownik

Najgorsza praca ze wszystkich możliwych. Zanim zdecydujecie się na pracę w tej firmie naprawdę się zastanówcie. Kierownicy (usunięte przez administratora) regionalnych dostają wszystko zwykły pracownik jest mieszany z błotem i dostaje jakieś marne ochlapy. Wymyślanie premii za topy A gdzie premie za target? Polecać trzeba promocję topy więcej na polecaniu niż na obsłudze się czas marnuje. Zero uszanowania pracownika. Okropienstwo

Genia
@Ex pracownik

Witam, zgadam się z poprzedniczką. Drogi nowy potencjalny pracowniku jeśli nie masz żadnej pracy to możesz tutaj podjąć bo nie masz nic do stracenia. Jeśli pracujesz gdzieś to nie zmieniaj bo nie warto. Tutaj nie zarobisz a się narobisz.

Violka
@Genia

Mądre słowa. Nie rezygnuj z pracy jeśli ją masz na rzecz pracy u Sobkowiaka. To nie jest pracodawca godny zmiany. Na pewno będziesz żałować nowy potencjalny pracowniku. Oprócz 1940zl nie zarobisz nic więcej. Na żadne bony świąteczne tutaj nie licz. NIE POLECAM!!!

Wielkopolska

Dzieweczyny, czy macie też spadek obrotów na sklepach i niższe wypłaty?

Klient

Inowrocław Laubitza jeden wielki smród. Mięso śmierdzi aż czuć na sklepie. Porażka. Pani blond ekspedientka bardzo wrogo nastawiona do klienta . Nie polecam

@Klient

Smród to macie wy drogie, zazdrosne koleżanki, które już tu nie pracujecie a widzicie progres oraz to, że wszystkim się wszystko układa(zazdrość okropna cecha) :) Nawet wirus i strach o życie i zdrowie nie uczy was aby nie używać jadu... Mimo wszystko życzę powodzenia i dużo życzliwości :)

Klient

Przykro mi bardzo ale ja nie jestem pracownikiem tej firmy na szczescie ale bylym klientem. A Pani najwyrazniej nie potrafi przyjac krytyki do siebie i wyciagnac z tego wnioski. Dlaczego wyciera sobie Pani buzie bylymi pracownikami a nie widzi swoich błędów???

Byla pracownica

Droga "kolezanko" nim cokolwiek znow napiszesz zastanow sie i zapoznaj z tym: Kodeks Karny, artykuł 212: § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Poczekamy na wypłaty we wrześniu

Pracownica

Codziennie charytatywne nadgodziny (bo inaczej nie wyrobisz się żeby sklep otworzyć) za 1950 złotych. Usiąść i płakać nic więcej, a i roboty innej szukać.

Lol
@Pracownica

Czy nie dostajecie żadnej premii ?

Hahah
@Lol

Premią chyba po ryju możemy dostać hahahaha ????????????????????

@Lol

Co to jest premia w tej firmie? Tylko na kwitku rozpisane tak że w rzeczywistości czy masz napisane premie czy nie masz jej to i tak samo wypłata co miesiąc.

Pracownica

Czy te gorzkie żale dotyczą wypłaty ?

zmeczone

pootwierali sklepy na Szczecinie a teraz jeździmy po delegacjach

Tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak