Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Bolesławiec

No właśnie Pani Karina . Leń nic nie robi.

jy

Chyba nie Karina?

Bolesławiec

Nie mylić z p. Kasią , ona jeszcze się nie wykazala.

Anonymous

Kto to jest Pani K bo mało spójnie piszesz ?

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Bolesławiec

Jak zatrudniałam się to w ogłoszeniu było 1800 netto + premia a już kolejny miesiąc mniej niż gwarantowane 1800 w tym miesiącu było to 1550. Stare pracownice mają ponad 1800 ale mniej niż na starym sklepie na którym były wcześiej a miały nie być stratne. Jedna pani miała do Trzech Króli od połowy grugnia pracować SAMA na sklepie okazuje się że jeszcze Wielkanoc pociągnie SAMA już trzy miesiące (NAPRAWDĘ) I taka ciekawostka najlepszy sklep z utargami nie ma najlepszych wypłat, godzinowo podobnie. U nas sie tym pocieszają że inni mają gożej (CHORE taka firma) Ale cisza bo zakaz mówienia o wypłatach.Większość z nich to dłógo letnie koleżanki i mają o kasie nie gadać w pracy dobre nie. W PRACY TEŻ SIĘ ROZMAWIA O PRACY. Chyba że polityka firmy ma na celu skłucić załogę. Bo na razie ta polityka prowadzi do destrukcji sklepów w Bolesławcu.Pani K siedzi na sklepie, nie odbiera telefonów i nam zabrania odebrać od innych sklepów bo coś od niej chcą. SŁUCHAJCIE TEGO piszemy sms z prywatnego na inny sklep że ta znowu siedzi to dzwonią z problemami a ta gada że nie ma jej w bolesławcu i nie wie kiedy będzie(CYRK NA KÓŁKACH) Mi to już lata bo nie zapuściłam kożeni i mam plany ale dziwie się nowym że jeszcze tu robią. Stare to Stare nie widzą chyba perspektyw.

@Bolesławiec

Mało i mało! Napisz jeszcze ile godzin przepracowałaś! Pewnie tylko podstawę bez nadgodzin i czego żądasz?! Pewnie, najlepiej usiąść na zapleczu i nic nie robić, albo na fajeczkę wyskoczyć, żeby tylko nic nie robić! Za robotę się weź, a nie siedzisz pewnie jeszcze w pracy i posty wypisujesz. A jak ci się nie podoba to się zwolnij! Nikt cię na siłę nie trzyma! "Stare nie widzą perspektyw" dobre! He,he widocznie nie mają aż tak źle a ciebie żal za dupe ściska. Solidnie popracujesz to i ty zarobisz. A ty chyba też nie widzisz perspektyw skoro kolejny miesiąc pracujesz? Jesteś tchórzem skoro nie potrafisz nawet powiedzieć tego wprost! Po co wystawiasz taka opinię i siedzisz tam dalej?!

...anka
@Bolesławiec

Dobrze, że ty widzisz perspektywy skoro kolejny miesiąc pracujesz. Inna sprawą, wracaj do podstawówki się uczyć ortografii!!!

dlugoletnia
@Bolesławiec

Żałosna jesteś. Jeśli tak bardzo ci źle to nikt nie będzie za tobą płakał. "Stare nie mają perspektyw" jasne, że mają, ale ty widocznie nie skoro kolejny miesiąc narzekasz a dalej tu siedzisz. No ale ty i twoje perspektywy też nie pozwolą pójść ci dalej, póki podstawówki nie skończysz a powinnaś tam wrócić nauczyć się ortografii.

maga

święta prawda :)

Czarna

Zgadzam się z tobą. Co miesiąc ta sama płyta. Niech ruszy ta swoja gruba du.pe fartuch i za lade ! Karina i Kasia dwie koleżaneczki od Zyguly :) Dwa nieroby

do NOWA

widać że jesteś nowa, p. Karina wszystko ci obieca a teraz przed świętami to nawet w (usunięte przez administratora) wejdzie żeby tylko nadgodzinki bo większa obsada przed świętami i nie było L4. Oczywiście zapłacą, to też obieca. W przyszłym miesiącu będzie lepiej. Słaby miesiąc. ILE RAZY JUŻ TO SŁYSZAŁYŚCIE. a utargi w góre, apłaca w dół wszędzie w kołó po nowym roku podnieśli pensje a SZMATKOWIAK obniża.

jy

A ile wzięłaś i za ile godzin?

Nowa

Wypłaty chyba jakieś nieporozumienie. P.KARINA jeździ obiecuje i co? Sama nic nie robi a 5 tys bierze.

Dolnośląskie

PANI Ada urodziła w styczniu z tego co słyszałam. Także chyba nie wróci w tym roku .

Ela

A ja zaprasza do Poznania. :) jeżeli ktoś szuka pracy bo tu też ogłoszenie wisi i chętnych nie ma .

Daria

A kiedy urodziła

zuza

co do wypłat to żarty sobie robią wymagania na maksa maja i pod okiem pani Basi... jeszcze trochę i nie będzie komu robic.

stary pracownik

Kazda firma w której są duze zyski nie szanuje postawionego najniżej pracownika. Co gorsze on na nich zarabia. Nie kierownicy, nie dyrektorzy, nie prezesi. Gdyby nie ekspedientki i produkcja biuro nie miało by co robić, noooo chyba ze grać w pasjansa.

jola

to forum o Sobkowiaku czy o innych firmach !? Podsumowując..... wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Każdy w internecie potrafi obrażać ale w twarz nikomu tego nie powie...

do ona

walnij sie w ten glupi leb pracuje u zyguly i jestem pewna ze zadnego w poznaniu nie ma jak wiesz ze ma to podaj gdzie

Bolesławiec. Latam zguła u nas w mieście całą załoge od madej i wróbel zabrał dziewczyny napewno nie poszły na gorsze a madej wypłaca dodatki chociaż by na święta i płaci podobnie jak u nas. Z resztą te 1800 netto co pani Ania pisała to musiała wzorować się na madeju bo dokładnie tyle samo daje w ogłoszeniach o prace, sobkowiak teraz daje 1700 wszystko NETTO w ogłoszeniu i co przyjdą nowe i będą dostawać mniej niż te co robią 3 miesiące dłużej. A jest jeszcze zakaz rozmawiania o wypłatach między sobą hahaha narzucony z góry.Wszystko to jedna wielka obłuda u sobkowiaka i zakłamianie i tekst W PRZYSZŁYM MIESIĄCU BĘDZIE LEPIEJ. nowe się nabiorą. A tak swoją drogą to wiecie ile płacą za 1h nadgodzin, ile jest premii? nikt tego nie wie nawet główna księgowa. System płacowy jest nie jasny żeby nas oszukać.

BOGNA

Apani prezes to do szkoły razem ze swoim kierowca ani be ani me moze my tez biezmy z niej przykład .

bogusia

witam czy chodzi o katarzyne nizio kierownika rejonowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 8 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak