Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Mel

Dziewczyny bardzo wam współczuję ciężkiej pracy w tym okresie przedświątecznym ja odeszłam w końcu z tej firmy chociaż wciąż człowiek się łudził ze będzie lepiej lubiłam swoją pracę ale niestety zabrakło szacunku do człowieka i godziwej zapłaty za ciężką pracę bo ta branża jest naprawdę ciężka. Wiele razy byłam w firmie na spotkaniach przez te lata i jedyne co zawsze słyszeliśmy że przynosimy straty i jesteśmy do niczego żałosne Pierwszy raz od bardzo dawna nie będę zasuwać od rana do wieczora przed świętami ☺Nie żałuję swojej decyzji

aniol

Dziewczyny jest zygula w poznaniu , Zacznijcie nowy rok w nowym miejscu , do odważnych świat należy

Nowa

Ja już święta mogę robić,,

@Nowa

Ja już święta mogę robić... Buraki na barszcz mam .... zamrożone ale umyte i obrane.pierogi w Biedronce dokupię bo tylko na takie mnie stać po ostatniej wypłacie... smutki zapije cincinem z paczki I niech żyją święta Przyżeczenie noworoczne...szukam innej pracy

Kasieńka

Kolejne święta a tu nic...rzadnych paczek, rzadnych bonów.Czy szefostwu nie jest wstyd? Taka wielka firma a nic pracownikom nie chcą dac a najlepsze ze jeszcze na same święta wypłaty ucieli.Socjalne nam pobierają i za nasze pieniądze święta sobie organizują. W każdej pracy z kim rozmawiam każdy coś dostaje od szefostwa.A my?Chociaż po czekoladzie daliby...No ale cóż jednym słowem powiem tylko tyle że jest mi wstyd za to jakie mamy szefostwo....zero szacunku do PRACOWNIKÓW. Weslołych Świat Państwo Sobkowiak

@Kasieńka

Ostatnie wydarzenia dotyczące wypłat...doprowadziły do tego że na moim sklepie zapanowała obojętność...wiadomo pracować trzeba...ale zapał do zwiększenia utargu grudniowego zagináł z dniem 10grudnia.Myśle że to nie tylko na moim sklepie.Dwie dziewczyny ode mnie idą w tym tygodniu na rozmowę w sprawie pracy.Mimo obietnic że w styczniu wypłaty będą większe,poprostu w nas coś pękło ....nie możemy tego pojąć jak w takim miesiącu...świątecznym klimacie i w ogóle moglysmy zostać tak potraktowane.

@Kasieńka

no i co dostalas paczuszke zeby zamknac wam buzki. i co niektore zmiekna i zostana i nie beda narzekac. szefostwo poczulo choc troche wstydu i chce dorownac konkurencji(wiadomo o kim mowa) ale nie dorowna-chociazby tym ze Zygula pieniazki na swieta wyplacal nawet osobm na chorobowym,bo za chorobe nikt nie moze. przy plityce tej firmy to powinni w paczce dac melisse i litra na glowe t by chociaz troche sie zapomnialo. a pracwnikow ubywa ubywa

mb
@Nowa

W styczniu większe, ale potem wrócą do stanu poprzedniego. Może nawet spadną...

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

pracownica

dostaniecie paczuszki z (usunięte przez administratora) ną kiełbaska albo biała kiełbasę która zjedzie ze sklepów i zostanie przerobiona na belwederską!

Gwiada-Siedlec

Pracuje tam 5 lat jestem na produkcji i jestem zadowolona. Wypłaty na czas i są adekwatne do pracy którą wykonuje. Więc rękawy. do góry i nie narzekajcie A co do szefostwa to lepszych nie znajdziecie! :) Pracowac trzeba wszedzie ! :) Pozdrawiam !

@Gwiada-Siedlec

A przepraszam ile się zarabia na produkcji?1600?bo taka była średnia nasza pensja w grudniu,nas czyli sprzedawców-gorszego sortu w Sobkowiaku...A że wypłata na czas to w tych czasach żaden luksus....nasze wypłaty nie są adekwatne to pracy....

Ktoś

Przecież mamy osoby zatrudnione od Zyguly które powielaja jego polityke prowadzenie firmy, począwszy od obcinania pensji. Szkoda że nie wzoruja się na nim w sprawie bonów bądź paczek na święta. Czy u nas jest tak źle w firmie, że oszczędza się na pracowniku i okrada się go z funduszu socjalnego?

@Ktoś

swieta racja. u sobkowiaka ekspedientki sa nikim. na swieta zawsze wyplaty okrojone a bony to maja tylko na prdukcji i kierowcy.pani dyrektor nie potrafila przeniesc wielu rzeczy od zyguly ktore stawiaja zygule napewno wyzej. uciekajcie z tej firmy i zobaczymy kto bedzie sprzedawal.

mb
@naiwna

Wydawka jeszcze. I nie narzekają. Za leżenie i narzekanie nawet tysiąca nie powinnaś dostać...

Rozczarowana

Niestety wypłaty zostały wszędzie okrojone maximum. Zero motywacji. U mnie na sklepie składamy wszystkie wypowiedzenia. Niech się martwią.

@Rozczarowana

Na warzywach stracili to musieli sobie odbić...szkoda słów i to jeszcze przed świętami,traktuja nas jak śmieci.u nas też posypia się wypowiedzenia.w zygule to chociaż paczki dostali

Nowa

Hej..jestem z zielonej góry właśnie otrzymaliśmy wypłaty...okrojone czy u was też tak okroili wypłaty?

ALA
@Nowa

I to niezle okrojone.W umowie mam 2000,00 netto a rzeczywistosc kolejna wyplata okrojona na 400,00.

lady

Warzywka masakra. Kto to wymyślił?

Naiwna
@lady

Cześć nie żartujcie ze sprzedaje cie warzywa. Musze odwiedzić wasze stoisko. I gdzie to trzymać ie? W tych malutkich chlodniach? Czy to pomysł pani dyrektor? Jeśli tak to chyba zaczyna jej brakować pomysłów i wymyśla głupoty żeby się wykazać i utrzymać. Spokoju i dużej cierpliwości przed świętami dziewczyny

ela

Jak warzywka u was schodza?chyba ten pomysł to niewypał...

PRACOWNICA
@ela

PRACOWNICA OSOBA KTÓRA MYŚLI ŻE WARZYWA BĘDĄ SIĘ SPRZEDAWAŁY NA STOISKACH ORAZ W SKLEPACH GDZIE POD NOSEM JEST NETTO CZY BIEDRONKA TO POWINNA IŚĆ PO PORADĘ DO PSYCHOLOGA W TYCH DYSKONTACH MAJĄ WARZYWA W NISKICH CENACH I KLIENT ZAWSZE KUPI TAM GDZIE TANIEJ MY POWINNYŚMY BYĆ SKUPIONE NA SPRZEDAŻY NASZEGO TOWARU A NIE NA WARZYWACH SĄDZĘ ŻE TO NASTĘPNA FANABERIA OSOBY KTÓRA NIE MA POJĘCIA O HANDLU A JAK JEST TAKA MĄDRA TO NIECH PRZYJEDZIE NA KAŻDE STOISKO I SAMA SPRZEDA WARZYWA KTÓRE W OGÓLE NIE INTERESUJĄ KLIENTA MY PRACUJEMY W SKLEPIE MIĘSNYM A NIE NA STRAGANIE, TRZEBA POLECAĆ WĘDLINY I MIĘSO A NIE NASTĘPNĄ ZACHCIANKĘ OSOBY KTÓRA TO WPROWADZIŁA

warzywniak z naprzeciwka
@PRACOWNICA

nie narzekajcie na warzywa bo za tydzień podobno mamy klienta kawy robić i hot dogi sprzedawać

Blondie

A co sie stało ze była kontrola z PIP?co sadzicie o rejonowej Malgorz F?

Haha

Jaka tu cisza po kontroli inspekcji pracy.polecam wszystkim oszukanym napisac pisemko do i.p. a wypłaca wam to co zabrali.firma nadaje sie do likwidacji.oszusci.

Uwolniony byly pracownik
@Haha

Jestem byłym pracownikiem. Za co firma może mi zwrócić pieniądze jak pójdę do PIP? Za nie wyplacanie nadgodzin? Za nie wypłacanie dodatku funkcyjnego? Z góry dzięki za odp.

hahaha
@Uwolniony byly pracownik

oczywiscie musza wypłacic za nadgodziny.polecam isc do sadu moze byc pozew zbiorowy.odszkodowanie sie nalezy.jestem własnie po sprawie i powiem tyle ze sąd stoi po stronie pracownika a nie firmy .

Tereska
@Uwolniony byly pracownik

Witam. Dziś idę na rozmowę o prace w Poznaniu i po tym co tu przeczytałam aż się boje tego co usłyszę na miejscu. Pracowałam w jednym sklepie mięsnym i było można powiedzieć wszystko ok. Gorzej zaś było w marketach na stoiskach tam to dziewczyny robiły przekręty że tak powiem. Ale dałyście mi dziewczyny do myślenia czy warto w ogóle jechać na tą rozmowę

jola

Kto to Anna jakiel?

Zyzia
@jola

Nowa koordynatorka , kolejna od Zyguly. Ale nic specjalnego. Karina po koleii wszystkich ściąga. Że ona u was jeszcze pracuje. Żenada

pozdrawiam wszystkich
@Zyzia

niech ściąga dalej a Sobkowiak otworzy oczy jak już będzie za późno

off
@Zyzia

A ta Karina co to za jedna?

ktoś kto zna KP
@off

to taki odpad od Zyguly

denak

Ale masz na to jakieś dowody, czy tak tylko psujesz renomie firmy? Ja nie sadzę, żeby faktycznie takie rzeczy miały miejsce, bo to już dawno wyszłoby na jaw.

Taka firma

Kierownicy rejonu wymianiani są co około sześć miesięcy. Wiec napewno będzie rekrutacja.

naiwna

nie sądze że tak moga bo chodzi o towar ktory poprosru smierdzi to co tu klient ma ogladac. a dlaczego ekspedientki maja pozbywac sie tego towaru( w znany tylko im sposob bo pewnie gora nie wie co z nim robia) i pozniej z tego wychodza manka bo ktos musi za ten towar zaplacic. albo zrobic tak zeby sie straty wyrównały i tez można by rozwinac ten temat.

naiwna

tak tak oni strasza sądem. oj ale lepiej niech uważaja bo wiele osób może dużo powiedziec. po pierwsze blankiety inblanko a po drugie rzecz najważniejsza może by tak sanepid dowiedzial się dokładnie że w tej firmie nie ma zwrotów. czyli pytanie co sie dzieje z towarem niezdatnym do sprzedazy. czy to jest dopuszczalne żeby sklep mięsny nie miał zwrotów?

NEUTRALNA
@naiwna

jak dobrze zamawiasz towar i potrafisz ładnie towar wyeksponować oraz polecić to nie masz zwrotów do firmy pamiętaj jaki PAN taki KRAM jak się dba tak się ma , ja pracuję w FIRMIE SOBKOWIAK OD 2012 ROKU ,I NIE MAM PROBLEMU POZDRAWIAM

@NEUTRALNA

Przestan gadać glupoty. Za dlugo pracowalam w branzy miesnej zeby nie wiedzieć ze sa sytuacje gdy nie sprzedasz za kazdym razem wszystkiego miesa. A chodzi w szczególności mięso z koscia. No chyba ze sprzedajesz smierdzace albo plukane

neutralna
@naiwna

widzę że dobrze się nazwałaś że jesteś naiwna jakbyś trochę pomyślała to dobrze wiesz że sklep który szanuje klienta to nie sprzedaje starego mięsa ani wędlin napisałam tobie jaki pan taki kram jak nie wiesz co to znaczy to sięgnij do szerszej literatury zrozumiesz wtedy o czym piszę a tak w nawiasie to firmie masz przeceny i ubytki i przestań pisać że musisz lub musiałaś sprzedawać stare jeżeli to robiłaś lub robisz to się zastanów nad tym co robisz i nie osądzaj ludzi według siebie pozdrawiam

Zaintrygowana

Witam drogie Panie, uff ale sie naczytalam.. Jutro mam rozmowe w Bydgoszczy, czy w naszym miescie tez jest taka tragedia jak tu pisza dziewczyny ? Pracuje sie po duzo godz a placa marna ? Benefity ? Jaka umowa ? Deputat ? Ktos sie podzieli wiadomosciami ? :)

Ktosiowa
@Zaintrygowana

Bydgoszcz nie polecam....pracujesz po 200-220 godz a masz roznie czasem (rzadko) 2200 a czasem 1700 ogólnie nie polecam tej firmy masakra jest.A pracowalam w tym rejonie akurat.

Kjoj

Pracpwalam w tym zakladzie 4 miesiace o stanowczo mowie ze bylo to zbyt wiele. Wyplata zalezna od widzi misie rejonowej.. chce to ci da wiecej nir chce to nie da nic. Obiecuja zlote gory a jak przychodzi co do czego to nic z tego nie zobaczysz. W jednym miesiacu mialam ponad 100 nadgodzin. Mialam dostac super premie moglam o niej zapomniec.. pracowalam jak taki chinczyk przez 3 tygodbie po 12-15 godzib codziennie. I co mi z tego bylo nic.. teraz od 2 tygodni wydzwaniam i prosze sie o swiadectwo pracy zebym otrzymala smieszne.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 6 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak