Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Czy ktoś z obecnie zatrudnionych pracowników, zdecydowałby się na przedstawienie dokładnie aktualnej sytuacji jaka panuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak? Wasze ostatnie opinie przedstawiają jakiś problem. Możecie coś więcej na jego temat powiedzieć i usystematyzować informacje, które pojawiają się w pozostałych postach?

@Marta

nie ma o czym pisać proszę mi wierzyć

Mela
@Marta

Jak chcesz spłacać manka nie z własnej winy

Ruda102

Tak wszystkie narzekacie. Czy ktoś Was tam trzyma na siłę? Praca jest tylko trzeba poszukać a nie truć i marudzić że wszystko jest do d..y. Nie podoba sie to nara

julita
@Ruda102

Nara to wam powie niedlugo sam Sobkowiak

I tak wam się dziwie ze tam pracujecie za takie pieniądze ,to co placa to smiech na sali.

@anonymous

pracują na mięsnym ci co chcą przeżyć -od końca miesiąca do końca miesiąca.

Lena
@anonymous

Płacą wystarcza od 10 do 20 każdego ma. Brak słów

noga z kaczki
@anonymous

halo co taka cisza na forum , przygotowania do świąt ,czy juz nikt nie pracuje w tej firmie ,pozdrawiam

Spokojna

Wyplaty to porazka...ludzi do pracy brak a nie potrafia docenic tych co maja.... Nie dlugo zabraknie im pracownikow i naprawde sie zdziwia....maja nas za nic

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Rozczarowana

Jak wypłaty u Was w tym mcu? U nas żenada.

@Rozczarowana

Masakra

leila
@Rozczarowana

gorzej niż źle, jak tak dalej pójdzie to nie będzie komu pracować...

Zaciekawiona

Wiecie moze dlaczego zamykaja sklepy...co sie dzieje w tej firmie

Opolanka
@Zaciekawiona

No zamykają sklepy a nikogo nie przyjmują chociaż u nas straszne braki w personelu już 2 miesiące...

Viola
@Zaciekawiona

A ktore sklepy zamykaja>na Netto?

Viola
@Zaciekawiona

A ktore sklepy zamykaja i gdzie?

Źle się dzieje

Ktoś
@ja

Chyba z Tobą!!

julia
@ja

słabo to widze

aga

haha K.N. dostałaś to wiemy, ja pytam czy dziewczyny(szeregowe pracownice) ,którym Anka obiecała coś dostały ??

aga

witam koleżanki, mam pytanie czy dostaliście już grudniową premię ??? którą to obiecała p.Ania

Elka
@aga

Jest 24 stycznia to na jaką premię ty liczysz! Wypłaty za grudzień były 10 stycznia.

kasia
@aga

Tak rejon lubuski otrzymał premie grudniową obiecaną od pani ani ,nie ma co postarała sie ,dziekujemy .

Rozczarowana
@aga

Nie ma co liczyć na premie w tym zakładzie ,przecież firma kupiła kilka nowych samochodów to na premie zabrakło

@młoda, czy osoba, o której piszesz w swoim poście była Twoim kierownikiem? Jeżeli był to pracownik niższy rangą, to zawsze warto zgłaszać uwagi dotyczące zachowania osób, z którymi bezpośrednio współpracujemy. Zwłaszcza jeżeli wpływają na cały zespół. Może udałoby się jakoś tę sytuację rozwiązać.

młoda
@Marta

tak jezeli chodzi o k,N,to z tego co mi wiadomo to ma takie znajomosci w firmie i u rejonowej ze nikt tam nie ma nic do gadania jest tak jak ona chce ,pani kierownik sklepu ,wiecej szacunku dla mlodych pracowników ,

młoda

Ja pracowałam bardzo krotko w tej firmie ale nie polecam naprawdę ,Pani K.N.pracownika uwaza za robola ,zero współpracy zimna (usunięte przez administratora) reszta załogi ok własnie przez K.N nikt dlugo tam nie popracuje ,klienci tez widza co się tam dzieje i wola isc do konkurencji .

kupująca

kupiłam w dniu wigilii wędzonkę ze starej wędzarni czy coś takiego nazwy dokładnej nie pamiętam zapłaciłam jak za zboże , miała być świeża , ale w pierwszym dniu świąt juz zapach był dziwny a teraz to jest w drugim dniu świąt już śmierdzi jak to bywa u Sobkowiak świeże z zeszłego miesiąca , a kupiłam w Świdwinie, życzę panu zdrowych świąt i niech pan nie jada swoich wyrobów zakupionych w sklepach

@Laura, czy paczki świąteczne to jedyny gest w kierunku pracowników? W jaki sposób jeszcze o nich dbają Zakłady Mięsne Sobkowiak? Może występują premie okazjonalne? Twoja wypowiedź zainteresuje osoby zastanawiające się nad złożeniem CV do tej firmy.

Laura

Paczki w tym roku super, Dziekujemy

???

Dziękujemy za wspaniałe paczki, firma tym razem sie postarała????????

Kariny robota!!!

Jola

Najlepiej poobcinać przeceny, ubytki i degustacje- niech wszystko zabiorą. Dorzucać towaru na fula przy zakazie zwrotów. Nigdzie tak nie ma! Czas na jakąś reakcję moje drogie Panie!!!

Mania
@Jola

Pracuje 10 lat.różnie bywało.Ale jak zgrana ekipa szczerość uczciwość i pełne zaangazowanie to praca ok.Trzeba tylko myśleć i mieć oczy wokoło głowy.Wszędzie wymagają i łatwo nie jest.Po to ktoś pracuję tam wyżej.

ciekawa

u nas znowu mowa jest o tym że nie będzie zwrotów na święta, a u was jak jest?

Dorka
@ciekawa

U nas to samo zero zwrotów a znając firmę będą dorzucać

@Ciekawe, czy z Twojego postu wynika, że pensja obniżana jest cyklicznie? Co, Twoim zdaniem, wpływa na to? Jak reagują pracownicy?

Ciekawe

Ciekawe czy po nowym roku znów nam obniżą pensje? Mowa o tych sklepach które mają wiecej niż naj niższą krajową.

Elka

Najlepiej tylko narzekać. Jak się nie podoba to się zwolnij. Nikt nikogo na siłę nie trzyma w tej firmie. Nigdzie za leżenie nie płacą no chyba, że w innej branży. Jeżeli masz wszystko ok to nikt się nie czepia. I może sobie przyjechać Pan Michał czy Pani Dyrektor Karina czy nasza rejonowa.

.....
@Elka

Nie powtarzaj sie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 7 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak