Opinie o Arkadiusz Basiak Kancelaria Radcy Prawnego Invictus w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Arkadiusz Basiak Kancelaria Radcy Prawnego Invictus. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arkadiusz Basiak Kancelaria Radcy Prawnego Invictus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Basiak Kancelaria Radcy Prawnego Invictus w Olsztyn

Klientka Nowy wpis
Inne

Szczerze odradzam Tego Pana jest bardzo nie uczciwy prowadząc sprawę informował o bieżących sprawach tylko mojego byłego męża pomimo że reprezentowała nasze wspólne interesy w sprawie frankowej. Naprawdę odradzam można się bardzo naciąć przy podpisywaniu umowy.

Lil Nowy wpis
@Klientka

Ja również odradzam ,byłam Pana Basiaka klientką ,nie uczciwy ,nie interesuje się ' życiem i przebiegiem ' sprawy ...

Ilona Nowy wpis
Inne

To prawda, że nie zatrudniają ani jednej osoby? Widzę sprzeczne informacje.

podwładna

pracowałam, nieefektywna praca, szkoda czasu i poswiecenia

bdg1 Nowy wpis
@podwładna

do podwładna - wiesz chyba, że szkalowanie w internecie jest również karalne i nikt nie jest anonimowy, więc nie kłam. Nie pracowałaś w tej kancelarii, bo akurat ten radca prawny pracuje sam i nikogo do tej pory nie zatrudniał.

Mateusz
Inne

@podwładna sama się zwolnilas czy cię zwolniono?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Arkadiusz Basiak Kancelaria Radcy Prawnego Invictus spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant Rowerowy
Kross S.A.
(838 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
nick
Inne

pomaga najgorszemu przestępcy, mam nadzieje ze bez powodzenia, ze popłynie na tej sprawie

mm

Konkretny radca prawny. W dwóch podejściach odzyskał wszystkie należności od firmy budowlanej z Kielc. Polecam w 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Basiak Kancelaria Radcy Prawnego Invictus - Olsztyn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Arkadiusz Basiak Kancelaria Radcy Prawnego Invictus?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Basiak Kancelaria Radcy Prawnego Invictus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Arkadiusz Basiak Kancelaria Radcy Prawnego Invictus
0/5 Na podstawie 0 ocen.