Opinie o Red Joanna Kubik w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Red Joanna Kubik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Red Joanna Kubik o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Joanna Kubik w Ruda Śląska

Ktoś na pewno Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałam w kubiku. Nie polecam tej pracy! Stanowczo odradzam, ludzi wykorzystują. Każą pracować w każde świątki piątki, a nie masz nawet najniższej krajowej. Kierownictwo i szefostwo to nawet nie potrafią zajmować się tym sklepem. Brudne otoczenie, (usunięte przez administratora) totalny. Najlepsze jest to, że musisz zbierać pieniądze od klientów żebyś miał na wypłatę, bo inaczej nie dostaniesz jej. Takiego pracodawcy nigdy nie miałam/em żeby wykorzystywał tak bardzo pracowników. Nie pozdrawiam szanownego Adama Kubika. Lepiej będzie jak zamknie wszystkie sklepy. Jak ktoś potrzebuję pracę to lepiej znaleźć sobie inną pracę niż być wykorzystywanym za takie pieniądze.

Administrator

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w przedsiębiorstwie Red Joanna Kubik w mieście Ruda Śląska? Czekamy na informacje od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Red Joanna Kubik - Ruda Śląska

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Red Joanna Kubik?

  Zobacz opinie na temat firmy Red Joanna Kubik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Red Joanna Kubik
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Sikorek 7
  41-705 Ruda Śląska
 • NIP: 6411891699 REGON: 241885279
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Red Joanna Kubik
Przejdź do nowych opinii