F.P.H.U Sortex Piotr Ćwięk
counter
rita Nowy wpis

Bardzo nie polecam sklepu Sortex przy ul. Sienkiewicza w Wadowicach. Byłam bardzo częstą klientką i regularnie kupowałam tam dużo rzeczy. Obsługa zawsze bez zarzutu, bardzo miła i pomocna. Natomiast dziś obsługiwana byłam tam przez jedną z pań, blondynkę, z długimi włosami, po prostu brak słów. podczas gdy oglądałam ubrania, jedno z ubrań leżało na podłodze, (NIE JESTEM TEGO NAWET PEWNA, CZY NIE ZRZUCIŁ GO PRZEDE MNĄ KTOŚ INNY, BO UBRANIA W TAKICH SKLEPACH CZASEM WISZĄ TAK, ŻE WYSTARCZY JE MUSNĄĆ PALCEM I SPADAJĄ. Widziałam kątem oka, że ubranie leży na podłodze, ale trzymałam w ręku inną rzecz, chciałam ją odłożyć i podnieść ciuch, który spadł, podczas gdy ekspedientka podbiegła do mnie bardzo szybko chwyciła bluzkę z podłogi i bardzo niegrzecznym tonem, z nerwami, przy innych klientach powiedziała do mnie, żeby nie rozrzucać ubrań na podłodze... Wychodząc ze sklepu zapytałam tę panią czy zawsze jest tak "miła" dla klientów, i chciałam wytłumaczyć że to nie ja zrzuciłam ciuch, kobieta odpowiedziała mi, że to o mnie świadczy i że ona kiedy jest w innych sklepach to podnosi po innych klientach ubrania z podłogi... No po prostu totalny brak słów, nie wiedziałam czy śmiać czy płakać. ta kobieta ewidentnie nie lubi swojej pracy i nie powinna pracować z ludźmi... Ja na co dzień pracuje z klientami i nie wyobrażam sobie w ten sposób odezwać się do kogoś w pracy. Po prostu kultura osobista tej osoby jest na poziomie rynsztoku. To tej pani płacą za pracę w tym sklepie i jest to jej (usunięte przez administratora) obowiązkiem, dbanie by ubrania dobrze wisiały, ja nie mam obowiązku podnoszenia ubrań po innych klientach a ta osoba powinna zdecydowanie zmienić pracę...jeżeli do jakiejś się nada...z jej kulturą... Jeżeli ma problem ze swym życiem to niech go rozwiąże a nie wyżywa się na klientach. Nigdy więcej już tam nie pójdę.

Administrator

Jak obecnie wygląda praca w firmie F.P.H.U Sortex Piotr Ćwięk w mieście Wadowice? Czy jest osoba zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o F.P.H.U Sortex Piotr Ćwięk - Wadowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
F.P.H.U Sortex Piotr Ćwięk
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gotowizna 8
    34-100 Wadowice
  • NIP: 5511347380 REGON: 356797570
F.P.H.U Sortex Piotr Ćwięk