Opinie o SKANIX Spółka z o.o. w Drogomyśl

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SKANIX Spółka z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SKANIX Spółka z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKANIX Spółka z o.o. w Drogomyśl

Tomasz Nowy wpis

Przepracowałem dwa dni na cnc. Maszyny super, kierownik spokojny, szef konkretny. Fachowców bardzo dobrze opłaca, dostałem bardzo dobrą ofertę i tylko odmówiłem z powodu lokalizacji. Praca bardzo prosta i przyjemna ale trzeba też mieć jakieś pojęcie o obróbce. P.s. Gdybym przyjął ofertę to po dwóch dniach byłaby wtopa bo amortyzatory w aucie mi się posypały i bym nie dojechał. Bardzo dziękuje za ciekawe doświadczenie.

Były pracownik Nowy wpis

Co do prezesa to jak każdy prywaciarz stara się (usunięte przez administratora) pracownika. Mam na myśli dać zarobić tyle co inni i ani grosza wiecej. Kierownik spoko, nie czepia się bez powodu itp. Problemem są ludzie, jest 3 prowadzących i niestety tylko jeden nadaje się na takie stanowisko, wytłumaczy pomoże itp. A dwóch utrudni wam życie jak się tylko da, jak nie ma co donosić to się coś na szybciutko wymysli. "Brygadzista" jeden z prowadzących, człowiek który nie powinien mieć władzy nawet nad własnym pęcherzem a co dopiero nad ludźmi. Zwolniłem się już jakiś czas temu i główna przyczyną byli ci dwaj "panowie" Kierownik wierzy "Brygadziscie" we wszystko, bo "koledzy", gdyby tylko wiedział co on o nim opowiada. Swoją drogą to się zastanawiam czy ten jeden prowadzący jeszcze tam siedzi czy już mu "zalatwili" zwolnienie. Pozdrowienia dla prowadzącego pana J. W mojej opini nie licząc 2 "panów" firma jak każda inna, płacą normalnie, firma jest mał więc roboty też nie ma w nadmiarze, a Pokażcie mi firmę w której coś nas nie będzie (usunięte przez administratora)

Czy można liczyć w Skanix Stanisław Brzeziński na prywatną opiekę medyczną?

Ze co

Zapomnij o prywatnej opiece. W tej firmie nie ma żadnych profitów tego typu. Nie ma nawet wczasow pod grusza czy choćby czekolady na święta. Przy okazji zero szacunku ze strony prezesa. Krótko: socjal nie istnieje, bhp nie istnieje, warunki pracy marne. Jedyne co trzeba zaliczyć na duzy plus, to atmosfera w pracy. Ale to zasluga tylko i wyłącznie pracowników.

Justyna
@Ze co

Skoro serio nie występują te podstawowe normy, które podlegają pod KP to czemu nikt z was na to nie reaguje? Bo gdyby tak było to raczej polecałyby już jakieś zgłoszenia?

@Ze co

Ja pracuje w tej firmie już parę lat i nie zauważyłem żadnych niedociągnięć chyba, że pracownicy sami nie przestrzegają przepisów BHP . Wynagrodzenia adekwatne do przepracowanych godzin a jeżeli ktoś przychodzi do pracy dobrze się bawić niech korzysta z innych ogłoszeń pracy . Ja jestem zadowolony

Ze co

Z jednym sie zgodzę - wyplata adekwatna do przepracowanych godzin i zawsze na czas. Zresztą chyba nic o samej pensji nie pisałem, jest taka na jaka sie każdy zgodzil. Odpowiadalem na pytanie o dodatki - czegoś takiego w tej firmie absolutnie nie ma. A jesli faktycznie pracownik pisze, ze z bhp nie ma problemu to albo jeszcze nie wyszedl z biura na hale, albo jest samym prezesem.

@Justyna

Moze jest to jakiś pomysl.i czas najwyższy to gdzies zglosic. A Pani niech przekaże prezesowi, ze pracy jest teraz wszędzie sporo i jak chce utrzymać ludzi, to powinien zacząć ich szanować.

Zawiedziony Nowy wpis

Nie prawda, ja do dziś czekam za sumiennie przepracowane nadgodziny a wiele dałem z siebie dla tej firmy. Dodatkowo po okresie wypowiedzenia zostałem potraktowany jak intruz, pomimo uczciwości i poświecenia do końca. Opinia, ile wynegocjujesz tyle masz też nie jest do końca prawdą, nie masz na umowie-> nigdy nie masz pewnosci.

Grzesiek

Witajcie widzę ogłoszenie na olx że poszukują spawaczy a jestem zainteresowany jakie warunki na spawalni i od jakie zarobki dla spawacza ? Może ktoś się wypowie ? Pozdrawiam

Bożena Nowy wpis
@Grzesiek

Też jestem ciekawa. Nie mogę znaleźć ogłoszenia, a akurat znajomy szuka pracy. Wiesz może jakiego doświadczenia wymagają?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SKANIX Spółka z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Grzesiek

Witam czy jest zapotrzebowanie spawaczy w tej firmie??

Prezes
@Grzesiek

Dobry spawacz mile widziany.

Sylwia
@Prezes

A można przyjść do was od razu po kursie czy szukacie kogoś z doświadczeniem raczej?

Prezes
@Sylwia

Na rozmowę z dokumentami można się umówić i pokazać co potrafi kandydat.

joł
@Grzesiek

chłopie nie pchej się do tej garażuwy to firma kogucik

Dokładnie
@joł

Dokładnie tak, to garazuwa :-) O tej firmie niech chociaz swiadczy roleta na oknie. Jest taka bardziej eko - powieszony na sznurku duzy karton :-) Zapraszamy, kreatywność, oczy wkoło glowy i zamiłowanie do prowizorki - to cechy idealnego kandydata ????

Jan
@joł

Widzę że dość krytycznie do nich podchodzisz. Ile tu płacą?

@Jan

Sama pensja moze nie jest najgorsza ale tez dupy nie urywa. Prawda jest taka, ze nie ma chyba jednakowych stawek. Ile sobie wynegocjujesz, tyle bedziesz mial. Problem jest w tym, ze nie ma żadnych bonusow typu święta czy wczasy pod grusza a to jednak jeet różnica w stosunku do innych firm. Do tego podejscie prezesa do calosci - produkcja idzie czyli jest ok. Mozna kupic nowego merca ale ludzi i warunki pracy miec w dupie. Ktokolwiek tu przychodzi z zewnątrz, robi wielkie oczy i smieje sie z tego zakladu.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Skanix Stanisław Brzeziński? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jajaja

A kto powiedział, ze jest jakis problem z nadhodzinami? Praca od poniedziałku do piątku po 8 godz

Cześć, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca w tej firmie obojętnie na jakim stanowisku, czy jest duża rotacja w firmie, jak atmosfera oraz jak to wygląda zarobkowo? Na jaką pensje można liczyć na początek i z upływem czasu. Pozdrawiam wszystkich :)

Paulina
@Zainteresowany

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą na aplikowanie do nas. Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację na kilka stanowisk. Szczegóły na portalach dotyczących ofert pracy.

joł

NO I WKOŃCU TRAFIŁEM NA PRAWDZIEWGO PRACODAWCE,SZACUNEK DLA PANA PREZESA TO JEST OSOBA KTÓRA JAK MORZE TO W WSZYSTKIM CI POMORZE ,SZCUN DLA PREZESA I ZAŁOGI,JAK TOSIĘ MUWI JESTEM W RAJU,POZDRAWIAM.

Joloyol
@joł

Jak dlugo tam pracujesz? Jakie zarobki? Jaka praca?

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat przedsiębiorstwa Skanix Stanisław Brzeziński w mieście Żory. Czekamy na nowinki od zatrudnionych.

yoł

firma przeniosła się do Drogomyśla.

Zostaw merytoryczną opinię o SKANIX Spółka z o.o. - Drogomyśl

• Jak się pracuje w SKANIX Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SKANIX Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKANIX Spółka z o.o.?

SKANIX Spółka z o.o.
4.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wiejska 22
    43-424 Drogomyśl