Systra SA

Wrocław

Opinie o Systra SA

AN

Z tego co wiem tylko umowy o pracę.

AN

Z mojego doświadczenia - uczciwa firma. Do roboty gonią, ale lepsze to niz siedzenie bez zajęcia. Atmosfera wśród pracowników jest w porzadku.

Hanna

Na stronie firmy zamieszczone są oferty pracy - http://www.systra.pl/-offres-d-emploi,38- Będziecie aplikować? Macie jakieś doświadczenia?

ania

aktualnie nie prowadzą rekrutacji, oferta pracy dla koordynatora technicznego już nie jest aktualna,@2345, zapewne maja stabilna kadrę i nie potrzebują nowych pracowników, a pojedyncze wystawione oferty pracy szybko znajdują chętnych na te stanowiska

spec

a może właśnie brakuje im takich specjalistów

kate

umowy czasowki- kontrakt np na 2 lata ale jesli za pol roku pracy bedzie (dla Polakow oczywiscie), kontrakt zrywają, bez zalu, bez sentymentow...

inzynier

widać po opiniach pracowników,że firma ta nie rózni sie od pozostalych firm projektowych w branzy infrastrukturalnej z kapitalem zagranicznym. Maja projekty, masz zasuwać nawet w weekendy. Nie mają - zwalniają. Tym firmom zalezy tylko na wyciągnięciu kasy z projektów dofinansowanych przez UE i tyle...a Polacy zasuwają. Dyrektorzy i managerowie tych firm to [usunięte przez moderatora], którzy nie szanują swoich pracowników.

K.S.

niestety musze się zgodzić z przedmówcami... wycisną wszystkie soki i zostawią...

Bartek

Praca dla maszyn bez ambicji- kopiuj- wklej

praca dla asystentów architektów- detale, zestawiania stolarki, zestawienia balustrad, detale, zestawiania stolarki, zestawienia balustrad, detale, zestawiania stolarki, zestawienia balustrad, detale, zestawiania stolarki, zestawienia balustrad- i tak w kółko- jeśli ktoś nie ma ochoty na coś kreatywnego to ok

Zawsze mozna sie zwolnic i samemu otworzyc firme projektowa.

[usunięte przez moderatora]Pracodawcy.Zmusza do pracy w wolne soboty niedziele i święta. Wykorzystuje i wykańcza polskich pracowników.

Zostaw opinię o Systra SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Systra SA