Societas Sp. z o.o.

Opinie o Societas Sp. z o.o.

uczciwy

Odradzam prace w tej firmie straszna zenada placa strasznie malo wymagania niewiadomo jakie praca tylko dla rencistow i emerytow chociaz im tez bym odradzal pracowac u nich

SERWIS KUBIK

WITAM jestem jednum z wielu klijetow SOCIETAS polecam wszystkim kto ma zamiar spac spokojnie.Dzialania tej firmy sa profesionalne o czym moglem sie przekonac osobiscie.

krzysiek
@SERWIS KUBIK 10.05.2015 19:14

witam mam pytanie pan pracuje w tej firmie societas jak placą??

Zostaw opinię o Societas Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Societas Sp. z o.o.