Opinie o Anna Jagniątkowska Ems Studio Studio Treningu Personalnego i Elektrostymulacji Mięśniowej w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Anna Jagniątkowska Ems Studio Studio Treningu Personalnego i Elektrostymulacji Mięśniowej. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Anna Jagniątkowska Ems Studio Studio Treningu Personalnego i Elektrostymulacji Mięśniowej o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Jagniątkowska Ems Studio Studio Treningu Personalnego i Elektrostymulacji Mięśniowej w Szczecin

Janusz Kopeć Nowy wpis
Klient

Ta pani to moja koleżanka już nie prowadzi tego studia ,pracuje jako kierowca autobusu w szczecińskim przedsiębiorstwie autobusowym Dąbie, wszystko co robi traktuje z pełnym zaangażowaniem i profesjonalnie

Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa Anna Jagniątkowska Ems Studio Studio Treningu Personalnego i Elektrostymulacji Mięśniowej w mieście Szczecin, bo nie zamieszczacie nic o nich, a nie wiemy jak u nich z zatrudnieniem jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Jagniątkowska Ems Studio Studio Treningu Personalnego i Elektrostymulacji Mięśniowej - Szczecin

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Wojska Polskiego 31 lok. 4
    70-475 Szczecin
  • NIP: 9551658786 REGON: 366677288

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Przejdź do nowych opinii