Int-Serwis Rączka Michał

Opinie o Int-Serwis Rączka Michał

oszust

Boksee
@pracownik 18.10.2018 19:53

Sorry mógł bym wiedziec w jaki sposób was oszukal

Grzegorz

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę imię i nazwisko oszust i wszystko wiadomo...

Cxxx
@Grzegorz 12.09.2018 21:28

Hej . Możesz się ze mną skontaktować ? Jestem tez oszukana przez tego człowieka

@Cxxx 27.09.2018 09:11

podaj maila

Marta0089

Pozytywnie szybko wykonane dobry kontakt

Szukasz pracy?

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Int-Serwis Rączka Michał w miejscowości Mława? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw opinię o Int-Serwis Rączka Michał - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Int-Serwis Rączka Michał