Opinie o Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska w Mława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska w Mława

Klient Nowy wpis

Uciekajcie od tego dewelopera jak najdalej i od biura sprzedaży również. W nosie mają klientów. Z wielkiej łaski wszystko załatwiają. Budynki przy Nowaka w Olsztynie to jedna wielka porażka. NIE POLECAM!!!

El tower Nowy wpis

Wstyd nic więcej firma krzak O terminie odbioru można zapomnieć rok czasu przesunięcie terminu

Polecam! Kupiłem mieszkania w wielu lokalizacjach u tej firmy! Większość prac zrobiona na czas, nie ma problemu z dogadaniem się z właścicielem (jeśli ktoś chce i umie rozmawiać ;), a ja zbyt wyrozumiały i tak nie jestem). Ceny stosunkowo niskie co do lokalizacji inwestycji oraz standardu. Posiadam mieszkania w Olsztynie, Ciechanowie i Ostrołęce i żadnemu obiektowi nie można nic zarzucić. Jeżeli ktoś chce niskiej ceny, świetnej lokalizacji oraz dobrej roboty to polecam bardzo serdecznie!

Olga
@Piotr

Tak szczerze mówiąc to wcale nie dziwi mnie Twój komentarz, ponieważ słyszałam całkiem dużo dobrego o tej Firmie Budowlano-Deweloperskiej. Dobrze, że te stosunkowo niskie ceny nie oznaczają w ich przypadku gorszej jakości. Powiedz mi, czy ta firma zajmuje się tylko mieszkaniami, czy także i nieco większymi powierzchniami?

Klinet Nowy wpis
@Piotr

Całkowicie się z tym nie zgadzam. Przykładowo osiedle Gruszowe Sady, deweloper nie wywiązał się z żadnych terminów, opóźnienia w oddaniu pierwszego etapu kilkunastu miesięczne. Kontakt z deweloperem przez pseudo pośrednika i to w zasadzie zawsze z inicjatywy klienta. Na drugi etap budowy były rezerwacje, ponad rok temu. Deweloper miał problemy z pozwoleniem (choć pierwotnie ani słowa o tym), więc opóźnienie kolejny ponad rok. W międzyczasie pisemnie potwierdzał niezmienność ceny, itp. Tylko dostał pozwolenie od razu pismo, że podwyższa cenę. Na maile w sprawie podwyżki nawet nie odpowiadają, więc jakie tu rozmawianie, o którym piszesz. Dziwne, bo Dyrektor u tego pośrednika też ma na imię Piotr.

Rzeczywistsze nie polecam tej firmy blok w opłakanym stanie podbitka odpada już po 2 miesiącach użytkowania takiej niechlujnej firmy to ja jeszcze nie widziałem balustrady były tak brudne i okna ze chyba nie używali wcale foli ochronnej .poza tym mieszkanie gubi metry ,przecieki na parkingu podziemnym .nie polecam i właściciel bardzo nie miły.

Jurek Nowy wpis
@Michał

Ciężko żeby były czyste balustrady skoro z obróbki balkonu po nich leci. To jest woda a w kontakcie z innym podłożem nakłada kamień. Proste jak budowa cepa

Brałeś udział w rekrutacji do Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Olsztyn

TRAGEDIA to mało powiedziane... Deweloper nie wywiązuje się z terminów. Przed zakupem opowiadanie bajek, że odbiór mieszkań będzie w grudniu 2020 roku w akcie notarialnym termin do końca kwietnia następnie mydlenie oczu, że w styczniu nastąpi odbiór później że niestety w kwietniu. Mamy maj i okazuje się ze do 29 lipca powinni się wyrobić... w co wątpię na budowie nie widać pracowników ani efektów pracy która można byłoby zrobić w miesiąc. NIE KUPUJCIE mieszkań w Olsztynie u tego dewelopera! Mam nadzieje, że za pare miesięcy nie zacznie wszystko odpadać z tego cudownego bloku i dzięki ekipom jakie tam pracują...

@Olsztyn

Proszę o info o którą inwestycję chodzi? Zamierzam kupić mieszkanie i zbieram informacje o deweloperze.

Olsztyn

Jedna wielka masakra. Każdy powinien się bardzo zastanowić nad kupnem od tego dewelopera. Zapewniano nas że klucze dostaniemy w styczniu, później w akcie że do końca kwietnia i co? I nic pomimo tego że w umowie deweloperskiej mamy że do 30 kwietnia musimy podpisać akt notarialny tak się nie stanie. Budynek jest w rozsypce na budowie prawie nikogo nie ma. Widocznie przerzucili pracowników na kolejną inwestycję nieopodal. Tłumaczenia typu pandemia są śmieszne bo inni deweloperzy nie mają takich opóźnień.

PORAŻKA!!! Zero jakiegokolwiek nadzoru nad budową. Bałagan wokół budowy, brak jakiegokolwiek zabezpieczenia. Z obiecanej zieleni pozostały tylko 2 zdechłe tuje, brak ogrodzenia terenu... Radzę poważnie się zastanowić...

Aneta

Jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w firmie Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska? Czy odczuli oni skutki pandemii, jeśli chodzi o zatrudnienie? Czasy są jakie są, stą moje pytanie. Czy ktoś pokusi się o odpowiedź?

Mirek

Proszę uważać przy zakupie od tej pseudo firmy mieszkanie podsuwają papiery do podpisania że zrzekasz się wszelkich roszczeń

gosc
@Mirek

masz racje nie polecam tej pseudo firmy są nie...... oddają mieszkania z dziurami w ścianach , i rzeczywiście podsuwają do podpisania papiery tytułem zrzeczenia się roszczeń inaczej nie wydadzą kluczy .

KLara
@gosc

Można bardziej rozszerzyć wpis ? jak podsuwają papiery do zrzeczenia się roszczeń ?

Roman

A ja polecam-cena mieszkań była stosunkowo niska do tej świetnej lokalizacji,klucze odebrałem wcześniej-ogarnąłem szybko i mieszkam.Co do odbioru budynku to miał on miejsce w czerwcu.

KRZYSZTOF

Brak kontaktu ze strony firmy czy tez przedstawiciela. Inwestycja w Ostrołęce miała być oddana z końcem kwietnia 2019 jest koniec Lipca jeszcze nie jest oddana brak odpowiedzi na wysłane listy ogólnie nie polecam od nich kupować mieszkania.

Zostaw merytoryczną opinię o Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska - Mława

Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska