Opinie o Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska w Mława

counter
Michał Nowy wpis

Rzeczywistsze nie polecam tej firmy blok w opłakanym stanie podbitka odpada już po 2 miesiącach użytkowania takiej niechlujnej firmy to ja jeszcze nie widziałem balustrady były tak brudne i okna ze chyba nie używali wcale foli ochronnej .poza tym mieszkanie gubi metry ,przecieki na parkingu podziemnym .nie polecam i właściciel bardzo nie miły.

Roman Nowy wpis

A ja polecam-cena mieszkań była stosunkowo niska do tej świetnej lokalizacji,klucze odebrałem wcześniej-ogarnąłem szybko i mieszkam.Co do odbioru budynku to miał on miejsce w czerwcu.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 280 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Mirek

Proszę uważać przy zakupie od tej pseudo firmy mieszkanie podsuwają papiery do podpisania że zrzekasz się wszelkich roszczeń

gosc Nowy wpis
@Mirek

masz racje nie polecam tej pseudo firmy są nie...... oddają mieszkania z dziurami w ścianach , i rzeczywiście podsuwają do podpisania papiery tytułem zrzeczenia się roszczeń inaczej nie wydadzą kluczy .

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

KRZYSZTOF

Brak kontaktu ze strony firmy czy tez przedstawiciela. Inwestycja w Ostrołęce miała być oddana z końcem kwietnia 2019 jest koniec Lipca jeszcze nie jest oddana brak odpowiedzi na wysłane listy ogólnie nie polecam od nich kupować mieszkania.

TakNie

Nadal oczekujemy na aktualne info, ponieważ wątek o warunkach w firmie Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska w mieście Mława nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska - Mława

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad