Opinie o Inproel w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Inproel, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inproel o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inproel w Kraków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Inproel?

Joanna Nowy wpis

@były, w swoim komentarzu piszesz o umowie za najniższą krajową, uważasz aby firmę Inproel było stać na lepsze płace? Piszesz także o złym rozliczaniu urlopów, czy możesz ten aspekt przybliżyć nam bardziej? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku, twoje uwagi będą dla nas niezwykle pomocne.

były Nowy wpis
@Joanna

Jakiś czas już tam nie pracuję więc mogło się coś zmienić w tej materii. Nie przypuszczam jednak, znając mentalność właściciela. To raczej kwestia podejścia do ludzi, a nie finansowa. Nie raz słyszałem teksty od właściciela typu "Dlaczego otaczają mnie sami idioci?" To wskazuje raczej na problem ze sobą, a nie ze światem.

były Nowy wpis
@Joanna

Jeśli chodzi o rozliczanie urlopów, to sytuacja wyglądała mniej, więcej tak: Umowa była na najniższą krajową, ale do ręki (nie na konto) dostawało się jakąś tam sumę odpowiednio wyższą. Świadczenie urlopowe dostawało się raz w roku, za całość urlopu przysługującego w danym roku kalendarzowym, ale liczonego od najniższej krajowej. Przeważnie następowało to w okresie urlopowym, suma była płacona na rękę przed pójściem na urlop. Suma wynosiła tyle co najniższa krajowa za 1 miesiąc roboczy. Powiedzmy, że zarabialiśmy na rękę prawie dwa razy tyle co najniższa krajowa w tamtym czasie. Więc dostaję najniższą za miesiąc, ale mnie przysługuje 26 dni urlopu a miesiąc roboczy ma 21-22 dni więc już jestem w plecy podwójnie. I teraz najlepsze. Powiedzmy, że poszedłem na dwa tygodnie. Dostaję to świadczenie w takiej wysokości, że akurat pokrywa mi te dwa tygodnie jakbym był w pracy, ale co z tego jeśli w następnych miesiącach wezmę jakieś wolne to dla pracodawcy będzie to urlop bezpłatny, ponieważ on już zapłacił mi całe świadczenie urlopowe jednorazowo! Dodajmy do tego podpisywanie na początku roku dokumentów o wykorzystanym zaległym urlopie, którego wcale nie było i mamy pełny obraz tego cwaniaka.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 11-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej atmosfery w firmie Inproel?

były

Swoją półtoraroczną pracę w tej pożal się Boże "firmie" wspominam jak zesłanie na przymusowe roboty. Umowa na najniższą krajową, reszta pod stołem. Nawet przelewu na konto nie było, w związku z czym najprostszej rzeczy nie można było np. wziąć na raty. Urlopy rozliczane w skandaliczny sposób. Właściciel to typ choleryka, któremu się wydaje, że zjadł wszystkie rozumy. Niby grzeczny, ale w chwilach gdy coś szło nie po jego myśli, cała słoma z butów wychodziła na wierzch. Ogólnie totalny brak poszanowania elementarnych zasad współpracy. Serdecznie odradzam. Aha, i jeszcze słynny Pan G., o którym można by długo opowiadać. Gdyby nie kilku normalnych, szeregowych pracowników, z którymi pracowałem nie wytrzymałbym tam tak długo. Jednym słowem, zastanów się dwa razy zanim zaaplikujesz.

@były

a pan Grześ to tam jeszcze się chroni czy go wylał Pan Wojciech bo zobaczył jaki z niego kręt

Joanna

@były pracownik firma widnieje jako aktywna w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Działa również strona internetowa Inproel. Od jak dawna nie pracujesz już w firmie? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak oceniasz ją jako pracodawcę? Chętnie jednak usłyszymy również od obecnych pracowników. Co możecie powiedzieć na temat aktualnej sytuacji w firmie?

były pracownik

a istnieje to to jeszcze ???? czy G.... to wyprzedał

derto

jak beda posiadali jakies zlecenia to pewnie beda szukac intalatorow poki co cisza

Ja pracuję w tej firmie ponad 4 lata i jestem zadowolony :) Electric, elektryk, Starscream, Anonim i Swojak to jedna osoba która została zwolniona dyscyplinarnie za to że spożywała alkohol w pracy - pamiętam tą sytuacje. Wypisując takie rzeczy w 2010 i na początku 2011 zapewne chciał się zemścić lecz to tylko o nim świadczy.

@Pracownik

ta jasne- to pipidówa która naciąga ludzi

elektryk
@Pracownik

Otoz gadasz bzdury "pracownik" i to sa rozne osoby a nie jedna, a praca polegala na naprawianiu Twojej lodki i auta ktore ciagle Ci sie psulo... szerokim łukiem panowie omijac ta firme!!!

swojak

znowu pojawiło się ogłoszenie że szukają pracownika (frajera) UWAGA!!!! POMYŚL 2 X

Siemanko Panowie widzę że nas cenzura dopadła, bo wykasowano najwyższą prawdę z prawd. Ciekawe jakim prawem i sposobem to się stało? Mam nadzieję że komuś sie lepiej na sercu zrobiło jak się pozbywał prawdy:) Zgadzam się z moimi kolegami nie opłaca się tam pracować, nie panują tam normalne warunki pracy, mało dać dużo chcieć to może być dewiza tej firmy. Nie dajcie się nabrać na piękne gadki na początku- wszystko wyjdzie w praniu. Pogadajcie z pracownikami Pozdrowienia z normalnej firmy

starscream

Tak, tak, nic dobrego nie wniesie praca w tej firmie. Będziecie ciągle nękani głupimi pomysłami [usunięte przez moderatora]. dotyczącymi firmy czy spraw prywatnych, jak np. nie kończąca się przeróbka łódki. Niskie zarobki, ciągle nie trafione pomysły, brak nadgodzin, nie możność planowania urlopów. Ogólnie uciążliwa firma.

elektryk

firmy zdecydowanie nie polecam, zarobki to najnizsza krajowa, brak urlopow, nieplatne nadgodziny, nie jasne warunki pracy, roboty tam jest tylko na 2 miesiace w roku, reszta to sciema w piwnicy, sprzatanie na okraglo, albo roznoszenie ulotek po miescie, rotacja jest na okraglo, non stop czepianie sie pracownika o wszystko i totalna niewiedza przelozonych na temat tego czym sie zajmuja,

electric

Ogólnie firmy nie polecam doświadczonym elektrykom. Firma ma duże wymagania ale mało oferuje, nie jasne warunki zatrudnienia, (tzw od roboty) ale roboty mają mało i potem zaczyna się problem. Zawsze znajdą pretekst zeby mniej zapłacić. nie normowany czas pracy, brak nadgodzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Inproel - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inproel?

Kandydaci do pracy w Inproel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inproel
3.4/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Kremerowska 12 lok. 3
    31-130 Kraków
  • NIP: 6760005615 REGON: 350657520

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.