Inproel

Kraków

Opinie o Inproel

Joanna

@były pracownik firma widnieje jako aktywna w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Działa również strona internetowa Inproel. Od jak dawna nie pracujesz już w firmie? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak oceniasz ją jako pracodawcę? Chętnie jednak usłyszymy również od obecnych pracowników. Co możecie powiedzieć na temat aktualnej sytuacji w firmie?

były pracownik

a istnieje to to jeszcze ???? czy G.... to wyprzedał

derto

jak beda posiadali jakies zlecenia to pewnie beda szukac intalatorow poki co cisza

Ja pracuję w tej firmie ponad 4 lata i jestem zadowolony :) Electric, elektryk, Starscream, Anonim i Swojak to jedna osoba która została zwolniona dyscyplinarnie za to że spożywała alkohol w pracy - pamiętam tą sytuacje. Wypisując takie rzeczy w 2010 i na początku 2011 zapewne chciał się zemścić lecz to tylko o nim świadczy.

starscream
@Pracownik 09.10.2014 15:56

ta jasne- to pipidówa która naciąga ludzi

elektryk
@Pracownik 09.10.2014 15:56

Otoz gadasz bzdury "pracownik" i to sa rozne osoby a nie jedna, a praca polegala na naprawianiu Twojej lodki i auta ktore ciagle Ci sie psulo... szerokim łukiem panowie omijac ta firme!!!

swojak

znowu pojawiło się ogłoszenie że szukają pracownika (frajera) UWAGA!!!! POMYŚL 2 X

Siemanko Panowie widzę że nas cenzura dopadła, bo wykasowano najwyższą prawdę z prawd. Ciekawe jakim prawem i sposobem to się stało? Mam nadzieję że komuś sie lepiej na sercu zrobiło jak się pozbywał prawdy:) Zgadzam się z moimi kolegami nie opłaca się tam pracować, nie panują tam normalne warunki pracy, mało dać dużo chcieć to może być dewiza tej firmy. Nie dajcie się nabrać na piękne gadki na początku- wszystko wyjdzie w praniu. Pogadajcie z pracownikami Pozdrowienia z normalnej firmy

starscream

Tak, tak, nic dobrego nie wniesie praca w tej firmie. Będziecie ciągle nękani głupimi pomysłami [usunięte przez moderatora]. dotyczącymi firmy czy spraw prywatnych, jak np. nie kończąca się przeróbka łódki. Niskie zarobki, ciągle nie trafione pomysły, brak nadgodzin, nie możność planowania urlopów. Ogólnie uciążliwa firma.

elektryk

firmy zdecydowanie nie polecam, zarobki to najnizsza krajowa, brak urlopow, nieplatne nadgodziny, nie jasne warunki pracy, roboty tam jest tylko na 2 miesiace w roku, reszta to sciema w piwnicy, sprzatanie na okraglo, albo roznoszenie ulotek po miescie, rotacja jest na okraglo, non stop czepianie sie pracownika o wszystko i totalna niewiedza przelozonych na temat tego czym sie zajmuja,

electric

Ogólnie firmy nie polecam doświadczonym elektrykom. Firma ma duże wymagania ale mało oferuje, nie jasne warunki zatrudnienia, (tzw od roboty) ale roboty mają mało i potem zaczyna się problem. Zawsze znajdą pretekst zeby mniej zapłacić. nie normowany czas pracy, brak nadgodzin.

Zostaw opinię o Inproel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inproel