Opinie o Intec Eu Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Intec Eu Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Intec Eu Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intec Eu Sp. z o.o. w Kraków

Srał was pies

Moim zdaniem firma INTEC jest nieporadna organizacyjnie i nigdy nie była ,zatrudniacie ludzi z dobrym angielskim którzy później muszą tłumaczyć się obcokrajowcom z Turcji przez googletranslator,co powinni wykonywać a czego nie ,co zajmuje trochę czasu to po pierwsze po drugie nie szanujecie pracowników poprzez zatrudnianie niekompetentych osób na stanowiskach koordynacyjnych,którzy nie mają szacunku do ludzi , po trzecie zatrudniacie ludzi agresywnych w stosunku do innych pracowników (nikogo nie skreślam ale ludzie agresywni i okazujący przemoc w stosunku do innych pracowników powinni zostać zwolnieni że skutkiem natychmiastowym po czwarte spóźnienia z wypłatami wynagrodzeń po parę dni (ludzie mają raty kredytyi tp. a wy swoim zarządzaniem produkujecie w pracownikach niechęć do pracy )Czy tak ma to wyglądać ?.

@Terminator

Ciężki jest ten test? Ile trzeba mieć poprawnych odpowiedzi żeby go zaliczyć? Te wypłaty to ile maksymalnie po terminie płacą? Czy za paliwo płacą chociaż w terminie. Jeszcze zapytam o te ubrania; czy dostaje się jeden komplet czy może więcej się należy?

Panek

W życiu nie spotkałem tak złej firmy, ciągłe problemy z pieniędzmi, 2 miesiące nie mogą wypłacić pieniędzy podwykonawcy, nie doceniają ludzkiej pracy, nie rozumiem jednego jak takie firmy dają pracę w ogóle nie ma żadnej odpowiedzialności, jest dużo więcej do napisania, myślę, że to wystarczy, aby ludzie zrozumieli, co to za firma.

Brajan

To ile Ci wyszło na rękę stawki godzinowej? I ile wynoszą opłaty, za mieszkanie i wyżywienie? Żebym nie musiał się domyślać, ile mogę do domu kasy przywieść.

Intec Eu jest córką

Intec Eu jest powiązana z PCWO i Solarize technology europe. Więc zapewne jest buforem prawnym dla tych spółek żebyście bili się z Inteciem a nie z firmą, która ma rozpoznawalną markę. Wygląda to tak, że robią z Was pracowników za michę ryżu, a gdyby (usunięte przez administratora) wybiło i prawda wyszła na jaw, to PCWO i jej podobni nie ucierpią wizerunkowo.

Halina
@Dawny Pracownik

O, a wiadomo coś o tym, co trzeba zrobić, żeby do biura się dostać? Z doświadczenia wiem, że nie ma reguły, czasem nawet szkoła średnia wystarczy, a czasem studia potrzebne. A tutaj jak to wygląda?

Witam, ta firma to obłęd. Nigdy więcej moja noga w tej firmie nie stanie. Spóźniania się z wypłaceniem wynagrodzenia, wymyślając różne przyczyny- gdzie w umowie jest podkreślone WYPLATA WYNAGRODZENIA DO 10 DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA! Stawka śmieszna, zatrudnianie alkoholików , brak docenienia pracowników którzy znają się na rzeczy. Pani Sylwia to osoba szukająca przygód z pracownikami . Chyba ją to podnieca jeśli się sprzeciwiasz i odmawiasz za chwilę dostajesz wypowiedzenie bez uzasadnienia. Firma zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy w inny sposób ludzie nie odzyskają swoich zapracowanych pieniędzy

burak

a co z Panem Jackiem jak odczucia?

Tymon Nowy wpis

Serio opóźnienia z wypłatą? Powiesz jak duże bo jak poślizg kilka dni to chyba nie aż taka tragedia. Chce aplikować na ich świeże ogłoszenie na elektryka - pomiarowca. Napisali że trzeba być gotowym do pracy mobilnej i wyjazdowej na terenie Europy. Zapewniają wtedy zakwaterowanie i transport i nie trzeba się o nic martwić?

Pracownik Nowy wpis

Z tego co widzę po tych komentarzach to widać że pracownicy którzy pracowali pod Bartosze to nawet nie mają pojęcia że on się nazywa Bartłomiej więc jak tak samo jesteście poinformowani o jego pracach jak o imieniu to nad wyraz musieliście być dobrymi pracownikami

@pracownik Nowy wpis

Kolejny niedorowinięty zachęcam wrócić do szkoły gdyż Bartosz – staropolska skrócona forma imienia Bartłomiej czyli jeden kij

@Były pracownik Nowy wpis

Dopóki w Intec Eu sp z.o.o pracuje Bartosz Olechowski i Sylwia Nosek to nie będzie dobrych pracowników w tej firmie ponieważ oni to jedna reka równo jeden drugiemu informacje przekazuje i zwalniają samych dobrych pracowników a zostawiają samych starych dziadów co nie umieją nic obydwoje jakby wylecieli z firmy firma by odżyła

Pracowałem w tej firmie 3miesiące opinie pracownika miałem 5/5 czyli bardzo wysoko umowa nie została przedłużona z niewyjaśnionych przyczyn po zjechaniu na 2 tygodnie do Polski otrzymałem telefon od Pani Sylwii młoda kobieta też przyczymana na umyśle z biura ktora ma uprawnienia do zwalniania pracownikow którym nie przedłuża umowy a nie potrafi wytłumaczyć dlaczego tłumaczyła się że zostawiają najlepszych pracowników a potem na olx ogłoszenie że szukają nowych.Zwalniaja pracownikowi którzy już ogarnęli robotę i pracowitych a zostawiają samych debili.Mistrz o imieniu Bartosz Olechowski jest niedorozwinięty i ma problemy z poprawną pisownia gada głupoty na pracowników że potem są zwalniani a zwalniają dobrych ludzi.Wydzwania co chwile do biura i liże innym (usunięte przez administratora) by zostać w firmie.W prac jest nieporadny nawet baggym jeździć nie umie bo rozwalił go prawie całego

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Intec Eu Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. delegowania pracowników wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Dawid

Nie polecam tej firmy, problem z wypłatami o parę dni, kierownictwo katastrofa, pan Olechowski… który ma wykształcenie zawodowe albo gimnazjalne.. nie potrafi normalnie budować zdań, ma problem z ortografią i taki człowiek zarządza pracownikami nie mając żadnego pojęcia o pracy, jedynie co potrafi to przylizać się do ludzi z biura dzięki czemu dalej jest na tym stanowisku, są pogłoski, że ma uprawnienia na koparki gdzie sam ledwo rowerem potrafi jeździć. Wyrzucili Jagę, człowieka wielu talentów i zdolnego chłopaka, który pracował dla syna, potrafił więcej niż ten łysy beret. Tak właśnie traktują ludzi w tej świetnej firmie, jak jesteś niepoczytalny lub niepełnosprawny z pewnością przedłuża Ci umowę.

Omijać tą firme

Pracowałem w tej firmie 3 miesiące opinie pracownika miałem 4,5/5 czyli bardzo wysoko umowa nie została przedłużona z niewyjaśnionych przyczyn po zjechaniu na 2 tygodnie do Polski otrzymałem telefon od Pani Sylwii że nie przedłużają umowy a nie potrafią wytłumaczyć dlaczego tłumaczyła się że zostawiają najlepszych pracowników a potem na olx ogłoszenie że szukają nowych.Zwalniaja pracownikowi którzy już ogarnęli robotę i pracowitych a zostawiają samych debili.Mistrz o imieniu Bartosz O.... jest niekompetentny i (usunięte przez administratora) głupoty na pracowników że potem są zwalniani .Dodatkowo Problemy z wypłatami spóźniają się 4 dni.Jak się weźmie l4 to nieprzedluzaja umowy

Rzuciło mi się w oczy ze szukają specjalisty ds. planowania i controllingu. Ktoś był już na rozmowie i powie czy trudno się dostać? Napisali że praca w pełni zdalna więc zastanawiam się czy rekrutacja też jest online, chociaż pierwsze spotkanie. Mam kawałek do firmy i pasowałaby mi taka forma. Dajcie info czy jest taka możliwość.

Ślunzok

Firma notorycznie spóźnia się z wypłatą wynagrodzeń błędnie - po jakiejś śmiesznej wymyślonej stawce nalicza wynagrodzenie należne za urlop wypoczynkowy. Omijajcie z daleka. Kadry w tej firmie to żart. Nie otrzymacie żadnych dodatków za pracę w nadgodzinach ponieważ firma rozliczy wam je jako czas wolny na zjeździe. Na zjeździe nie można brać urlopu więc co druga wypłata będzie biedna, a za branie L4 nie spodziewajcie się przedłużenia umowy. Bardzo ograniczony kontakt z biurem uniemożliwia załatwienie czegokolwiek, a dominującą filozofią pracowników firmy jest spychalstwo w każdej możliwej kwestii. Podwyżka wyłącznie przy awansie, możecie rok pracować za stawkę wyjściową jak każdy moczymorda którego przyjmą do pracy. Nie polecam.

@Ślunzok

Cześć, a co do spóźnienia wypłacania pensji, to takie ile wynosi takie opóźnienie, czy to jest kwestia kilku dni, czy wręcz tygodniu? Ciekawa jestem postawy firmy, ona wgl jakoś tłumaczy to, że kasa jest spóźniona, czy nikt nic nie wie i nie ma żadnego powodu.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Intec Eu Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

A co miałeś mieć w sensie kasy, co gadali na rozmowie? Bo tu ludzie pisali różne rzeczy, że nie ma kart paliwowych i trzeba było ponoć za paliwo samemu bulić. To sam już nie wiem, czy to prawda?

Roix
@Srał was pies

a koordynatorzy spoko ? czy da się z nimi dogadać ? w jakim kraju teraz jest firma? jak sprawy o urlop ?

Małgosia
@Srał was pies

Możesz podać jakiś przykład tej niekompetencji koordynatorow? Przeraza mnie też fakt tych wspomnianych agresywnych pracowników. Dużo takich osób tutaj pracuje? Co do tych opóźnień to często się zdarzają?

Zzz
@Srał was pies

Jak się skontaktować z biurem w Krakowie?Numer nieaktualny na stronie

Iga
@Srał was pies

To jakie są wymagania dla koordynatorów, że tak słabo oceniasz ich pracę? Ciężko dogadać się ze współpracownikami czy może nie jest to tutaj reguła i zdarzają się spoko osoby?

@Iga

Jakie są wymagania?Napewno język angielski a dalej to nie wiem.Jeden wielki chaos był teraz nie jestem pewien czy coś się zmieniło na lepsze pracowałem trochę w tej firmie i to zależy z kim pracujesz i jakie ktoś ma pojęcie o pracy.

Larysa
@Srał was pies

A wiadomo na jakim poziomie ten angielski powinien być? Może ktoś wie jak jest sprawdzany podczas procesu rekrutacji? Rozmowa o pracę odbywa się po angielsku czy jakoś inaczej?

@Larysa

Wystarczy komunikatywny moim zdaniem,można się przygotować wcześniej ja podejmując pracę w Intec przygotowałem się do rozmowy wcześniej.

Terminator
@Srał was pies

Dobrze mówisz i potwierdzam. Najbardziej śmieszy mnie test z angielskiego na wstępnej rozmowie, po to żeby 80% Turków później mówiło do Ciebie w swoim języku. Nawet ich formani hah cyrk. Gość Ci mówi co masz robić a Ty nic nie rozumiesz ... Na budowach błoto do którego trzeba się przyzwyczaić, ale wchodzisz taki brudny do busa za którego jak jesteś kierowcą potrącają Ci co trochę premie za kierowanie, zawszę znajdą coś... O ile sama flota to nowe auta, to te przekazane Turkom wyglądają jakby swinie w nich wożono. Nie dbają nic. Mieli już 2 wypadki we Włoszech gdzie auta skasowane. Na budowach brakuje paliwa do maszyn, ba nawet karty paliwowe często poblokowane, kierowcy płacą ze swojej kieszeni po to by się później prosić o zwrot przy wypłacie, które ostatnio non stop są po terminie kilka dni. Na maszynach koledzy zza Bosforu obstawiają głównie swoich operatorów czasem bez papierów. A Polscy chodza skręcają konstrukcje, częsty widok. Lokalizację zależy od budowy i tego co się trafi, raz chłopaki mają fajne pokoje 1 lub 2 osobowe a nie raz 6 chłopa siedzi na 35m2. Loteria Kontakt z biurem muszę ocenić na bardzo dobry, choć nie zawsze tak było, szczególnie na początku roku. Jak nie dostaniesz ubrań roboczych na początku to później czekasz nie raz miesiace żeby Ci spodnie ogarnęli. Co ja mówię. Rękawiczek często nie ma na budowie bo muszą przyjechać z Polski. Ogólnie jak chcesz coś zarobić więcej niz w Polsce to tak, ale odmóżdżenie gwarantowane i obrzydzenie do gumowców.

@Terminator

Witam , na wstępie chciałbym się dowiedzieć czy ktoś poleca tą firmę i jaka opinia dotychczas panuje na ich temat

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko ekspert ds. skarbu i płatności . Ogłoszenie zostało napisane w języku angielskim , czy to oznacza , że na co dzień w firmie porozumiewa się właśnie z pomocą tego języka ? Poza tym , firma oferuje pracę hybrydową . Jak to wygląda ? Ile dni pracuje się z domu , a ile z firmy ? Kto decyduje , które to dni mają być ?

Cześć, co jest z tym ogłoszeniem Pomocnik budowlany - farmy fotowoltaiczne od 45zł brutto? Dali w listopadzie jeszcze a jak wchodzę to mi pokazuje, że sorry, już nieaktualne. To już wzięli kogoś do pracy? Szybko, a dużo doświadczenia wymagali, jak to teraz wygląda? Ciekawe, czy łatwo się dostać .

Dawid

Ogłoszenie jest aktualne, normalny kontakt z Paniami z rekrutacji. Stawka 11€ Polska/14 € zagranica. Umowa o pracę, a nie jakieś zlecenia jak to u innych. Wypłata czasami się spóznia, ale finalnie jest. Mieszkania też spoko. Ludzie tu głupoty pisza, albo nigdy nie pracowali w budowlance- alkoholu nie ma na budowach- jak ktos sie pojawi to jest zwalniany z miejsca.

AntyKebab

Powiem tak. Poprzedni komentarz w punkt. Ale trzeba dodać że firma traci mnóstwo pieniędzy na pracownikach z Turcji. Większość kierownictwa jest TR i myśleniem nie grzeszą. To co Oni wyprawiają na projektach to cyrk. Ale w tym cyrku nikt się nie śmieję. Panele w błocie pozniej leca do śmieci, konstrukcje też naciągane na siłę a narzędzia to zawsze wielki problem bo nie ma. Robią wszystko na hurra , nie myślą w przód i za błędy płacą spóźnionymi projektami i karami. Później się dziwić że wypłaty spóźnione. Operatorzy w większości Turki bo Tureccy koledzy kierownicy nie chcą wpuszczać Polaków na maszyny. Słyszałem że na jednej budowie w Niemczech Polscy operatorzy chodza po polu bo im Turki maszyny nie chca dać. Jeżdżą bez uprawnień, przebijają widłami palety z panelami, a ile maszyn juz zajeździli to jest szok. Nie dbają o nic. Polaków traktują gorzej i to widać mimo że co jakiś czas gadają o braterstwie PL TR i żeby współpracować. Ogólnie ostatnia wyplata na czas I może z dwie tak były a tak to niestety spóźnione. Rotacja ludźmi coraz większą, stawki coraz niższe i tryb pracy 7/2 sprawia że te wolne 2 tyg siedzisz na bezpłatnym i średnio co 2 miesiące masz wypłatę jak w fabryce w Polsce. Pochwalić muszę kontakt z Paniami w biurze choć na początku było z tym kiepsko ale widać progres i problemy kadrowe szybko rozwiązują. Flota busów też w porządku, choć problemów np z tankowaniem nie brakowało (puste karty routex) A Busy użytkowane przez Turkow po chwili są zajechane lub uszkodzone. Myjkami czyścili wnętrza, lali Adblue do paliwa i wiele innych rzeczy odwalili w ostatnich czasach. Proszę żeby zarząd zastanowił się nad ilością pracowników z Turcji bo nie ma Polskiej osoby która by sądziła inaczej w całej firmie, że marnują wszystko co in wpadnie w ręce. Ogólnie nie pozdrawiam, Jaga dobrze zrobiłeś! Pozdro wariaty

Ogłoszenie na pomocnik budowlany do Intec Eu Sp. z o.o. pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

Lidka

Mąż myśli czy wziąć udział w rekrutacji na stanowisko Pomocnik budowlany - farmy fotowoltaiczne, wpadliśmy właśnie na ofertę (usunięte przez administratora). Napisane jest, że po okresie próbnym pracownik może liczyć na benefity, co takiego konkretnie wchodzi w skład takiego socjalu? Ile trwają takie wyjazdy na zlecenia do UE?

Ale nie polecasz tylko przez te Benefity czy jeszcze jest jakiś powód? W ogóle jeszcze mówisz właśnie o tych zjazdach dwutygodniowych. A to jest w ogóle płatne czy za to już nie płacą? Jak to wygląda tam? Poprzednie firmy mi płaciły. Ale kto wie.

kto pracował lub pracuje w tej firmie to jej napewno nie poleci, wad jest wiele aż nie wiadomo od czego zacząć. Jeśli myślisz żeby się zatrudnić teraz to zrezygnuj, praca w zimę na farmie to najgorsze co cię czeka, praca po kolana w błocie, w gumiakach, na mrozie w szczerym polu. Wypłaty zawsze są spóźnione, zazwyczaj się nie zgadzają. Twoim kierownikiem najpewniej będzie Turek(nawet na projektach w Polsce), który nie mówi ani słowem po angielsku co powoduje nieraz nieporozumienia i brak komunikacji. Każdy projekt, który robią jest spóźniony. Brak kompetencji i organizacji to drugie imiona tej firmy. Zjazdy dwutygodniowe są darmowe, dojazd i powrót z projektu też. Za przerwy nie płacą. Jeśli szukasz nowej pracy to nie tutaj. powodzenia

Panek

Halina
@Panek

A jak oni to tłumaczą? O ile udało się nawiązać jakiś kontakt. Wszyscy tak mają z tymi pieniędzmi czy po prostu jakiś błąd czy nieporozumienie się czasem zdarza?

Filip
@Halina

Na 4 wypłaty otrzymałem tylko 1 na czas. Lecz racja każda przyszła. Ja uważam że w Intecu w Dani można zarobić, mimo że (usunięte przez administratora) z mieszkaniami, wypłatami, BHP i kontakami jest nieunikniony - to jak ktoś jest facetem z jajami to ominie to szerokim łukiem i wpadnie cosNIEcos do portfela. Ogólnie rzecz biorąc Pomocnik ma na umowie 12€/Majster15€ ale tu I tam nie ma to znaczenia gdy jesteś w Dani gdyż wtedyy jest to koło 19/20€

Wanda
@Filip

Jest jakiś konkretny czas na jaki się wyjeżdża do pracy za granicę? Łatwo o urlop taki, żeby do Polski przyjechać rodzine odwiedzić? I w ogóle to jaki rodzaj umowy dają?

Brajan

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Intec Eu Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Jedyne co opłaca się w tej firmie to L4. Polecam z czystym sumieniem. Obiecali po 3 miesiacach pracy podwyżki a wszyscy dostali te same warunki. Pozwolę sobie powiedzieć że na umowie jest tylko zapisane " pomocnik" a wykunujesz pracę montera i wszystkich innych z większymi stawkami. Kręcić klemy w baraku się opłaca przy tej stawce a nie w polu i z drabiny panele montować i 3 linie ręcznie wrzucać.

Urszula
@Tomek

Dasz radę napisać jaka to jest stawka? Na jakiej umowie się tutaj pracuje? Można dostać umowę o pracę? Pytam bo mąż chciał aplikować do pracy.

@Urszula

Ciężko powiedzieć jaka jest stawka. Ze względu na to że są 2 umowy. Polska i Duńska. Wiele osób miało problem z policzeniem tego wszystkiego. Umowa o pracę ale odradzam pracę w tej firmie. Jeden wielki bałagan od momentu podpisania umowy kontakt z biurem jedt praktycznie niemożliwy. Warunki mieszkaniowe fatalne. Niektórym udało się trafić na przyzwoite warunki. Ale to przypadek. Jak mąż chce mieć spokój i nie dostać rozstroju nerwowego to niech omija tą firmę z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Intec Eu Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Intec Eu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intec Eu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intec Eu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intec Eu Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Rakowicka 8 lok. 14
    31-511 Kraków