Zarząd Targów Warszawskich S.A.

Opinie o Zarząd Targów Warszawskich S.A.

Obóz pracy

Jeżeli ktoś szuka pracy, jest to najgorszy możliwy wybór. Atmosfera w ZTW jest gorzej niż zła, człowiek przychodzi do niej jak na skazanie. Pracownik nie ma absolutnie żadnej swobody, nad każdym ruchem pieczę sprawuje dwójka nadzorców, potrafiących najczęściej wysławiać się jedynie w tonie krzyku i popędzania, mimo że w ciągu dnia nie ma czasu nawet na zjedzenie przysłowiowej kanapki.Ciągła krytyka, a od czasu do czasu nawet epitety są na porządku dziennym.(w stosunku do wszystkich, nawet długoletnich pracowników). Nadgodziny są tutaj wymaganym standardem, za które nie otrzymuje się wynagrodzenia, a upominanie się o nie skutkuje zwolnieniem. Pracuje się w atmosferze kompletnej ciszy, co na dłuższą metę jest nie do zniesienia.Nie ma mowy o awansie, podwyżce, słownych ustaleniach czy też byciu docenioną. W trakcie rozmowy o pracę wszystko wydaje się w porządku, jednak po złożeniu podpisu pod umową kończy się dobra mina do złej gry.

Trzeba to jasno powiedzieć - osoba zarządzająca tą firmą ma niezły odlot - od euforii i bycia miłym do bólu, poprzez terroryzowanie pracowników... Klimat jest dość ciekawy, praca sama w sobie nie jest zła, ale ta atmosfera ciągłego stania nad przepaścią jest dla wielu nie do zniesienia. Zostają tylko najbardziej wytrwali albo podobni w zachowaniu. Albo firma zmieni kierunek albo, jak ktoś już wyżej napisał utonie jak statek.

Zszokowany

Rozmowa kwalifikacyjna - masakra! P. prezes z przyklejonym uśmiechem do twarzy, bo nie zniknął nawet wtedy, gdy rozmowa obrała nieprzyjemny kierunek i tu jestem pod wrażeniem:) Wymagania dużo powyżej od tych zawartych w ogłoszeniu. Prowizja wypłacana raz - po wpływie należności z faktur za wydarzenie, podstawa - nie wiadomo, do ustalenia później, no żart po prostu jakiś i strata czasu...

ciekawie

Zatrważające jest to, że przez to miejsce przewija się wiele fajnych, młodych, energicznych osób, które po tym jak sobie uświadamiają co tam się dzieje całkowicie tracą entuzjazm...Ludzi się w ogóle nie szanuje, traktuje na zasadzie, że przyjdzie ktoś inny. Nie mówiąc już o bardzo nieprzyjemnej atmosferze... Odradzam, jeśli ktoś szuka stałej pracy. Nie zrobisz tam kariery, ani nie zarobisz przyzwoitych pieniędzy.

zaintrygowana

... zadzwonili dzisiaj w sprawie spotkania rekrutacyjnego . Weszłam do netu i trochę poszperałam ...Okazało się, że chyba najlepszy okres tej instytucji minął bezpowrotnie . Jeden z moich Klientów był uczestnikiem jednego z organizowanych spotkań ...Był w ciężkim szoku ...Przerażająco mało odwiedzających i kiepski poziom merytoryczny .Coś mi się wydaje, że to jeszcze jedna z instytucji z korzeniami i tradycjami z przed 1989 :P

znismacozny

zgadzam się w 100% z powyższą opinią. Firma to tonący statek, szukają taniej siły roboczej. Odradzam podjęcia współpracy z tą firmą.

Firma ma problemy z utrzymaniem pracowników. Rotacja pracowników jest dosyć spora. Problemem jest traktowanie pracowników przez każdą osobę starszą w firmie. Jeżeli szukasz pracy w tej firmie to tylko na chwile. Ogólnie nie polecam tej firmy. Na pewno nie możesz liczyć na duże pieniądze a tym bardziej na jakikolwiek awans.

anomim

Zostaw opinię o Zarząd Targów Warszawskich S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zarząd Targów Warszawskich S.A.