Polinord Sp z o.o.

Opinie o Polinord Sp z o.o.

Cukierek

Pracując w tej firmie powinni karnet na terapię u psychologa...

Kola

Żeby pracować w dobrej firmie trzeba sobą coś reprezentować a nie każdy to potrafi!!

@Kola

Właśnie musi to być dobra firma... A ta nią nie jest..

Cukierek

Najpierw zgnoją,zrobią z człowieka (usunięte przez administratora)... Pensja... Brak słów...

Cukierek

Nie polecam pracy w tym jakże beznadziejnym zakładzie pracy.. Jeśli chcesz zniszczyć swoje zdrowie psychiczne i fizyczne to miejsce dla Ciebie... Kierownictwo i liderzy... Litości.. Jak ładnie się uśmiechniesz i podlizujesz masz u nich jak w niebie.. Segregacja pakowaczek według osiągniętej normy.. Kpina.. Ciekawe co będzie następne?

Laborant

Przedstawiono mi zakres obowiązków. Właściwie pracę otrzymałem od ręki.

Czy lubię ryby? Czy nie przeszkadza mi przeklinanie...

Cukierek

Nie polecam pracy w tym jakże beznadziejnym zakładzie pracy... Jeżeli chcesz zniszczyć swoje zdrowie psychiczne i fizyczne tam szybko doprowadzisz się do ruiny.. Panie Dyrektorki.. Litości... Jak się ładnie usmiechasz i podlizujesz to masz dobrze u nich.. Liderzy i kierownictwo... Szkoda,że mózgu nie sprzedają na wagę... Pracuje tam juz chwilę,ale najwyraźniej czas na zmiany..

Ster.

Alfa twoja wypowiedź na temat P. Ali S i M ........jest nie na miejscu troszkę kultury.Pracuje tam ponad 4 lata i owszem są stanowcze ale taka ich praca.Mam do ciebie jedno pytanie,jak długo tam już pracujesz ? PAMIĘTAJ NA SIŁĘ NIKT NAS TAM NIE TRZYMA ZAWSZE MOŻESZ SIĘ ZWOLNIĆ I PODJĄĆ PRACĘ????????

@Ster.

No cóż ja pracuję ponad dziesięć i wiem co mówię . Trochę takich cwaniaków się tu przewinęło a darcie m....rady na pracownika o niczym dobrym nie świadczy wyładowywanie swoich sfrustrowanych prywatnych emocji też nie więc może trochę kultury z ich strony......co????

Dostawca
@Ster.

Tak jak strajkujący policjanci i inne służby mundurowe, nauczyciele, sędziowie itp. nie !a obowiązku pracy, nie pasuje? Zmieniam, ale wytłumacz to w/w grupie zawodowej, życzę powodzenia

Danuta

@Mlody jeśli miałeś okazję pracować w firmie Polinord, czy mógłbyś opowiedzieć nam w kilku zdaniach jak wygląda kwestia warunków zatrudnienia oraz atmosfery? Może posiadasz również informacje na temat aktualnych rekrutacji w tej firmie? Daj znać, każda wypowiedź, zawierająca merytoryczną treść będzie cenna.

Mlody

Nie wiem o co niektorym chodzi ale ok maja swoje zdanie

Danuta

@Polinord czy jesteś pracownikiem Polinord i rzeczywiście jest tak jak mówisz? Zależy mi, żeby użytkownicy tego forum mieli pewność pod kątem takich informacji. Jeśli możesz, to rozwiń swą wypowiedź w kilku zdaniach i poinformuj nas, skąd masz taką wiedzę.

Danuta

@Aniolek, interesuje mnie kwestia atmosfery jaka panuje w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Polinord? Możesz także powiedzieć coś na temat benefitów pozapłacowych w tym miejscu? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

@Danuta

Atmosfera zależy od dnia. Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko chcesz aplikować. Nie jest źle. Ogólnie stresująca praca ale którą nie jest. Gonią Cię o wydajności i potrafią unosić się gdy coś nie po myśli tych wyżej. Benefity pozaplacowe? Hmmm impreza zakładowa, doładowanie na karty pracownicze na święta, imprezy dla dzieci z okazji Mikołajek k dnia dziecka. Dodatkowe soboty dla chętnych płatne 100%-nadgodziny. Czasami soboty do odrobienia bo rozliczenie 3miesieczne

Danuta

Czy ktoś ostatnio aplikował do Polinord? @Gość90, w Internecie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Może udało Ci się czegoś dowiedzieć? Czy ktoś z obecnie pracujących osób w firmie może wziąć udział w dyskusji i podzielić się informacjami na temat aktualnej sytuacji w Polinord?

@Danuta

A co dokładnie chcesz wiedzieć? Praca jak każda inna, brakuje rak do pracy a ktoś kto ledwo przyjdzie chciałby zarabiać 2500 na rękę i się nie napracowac

Gość90

mam jedno pytanie czy to prawda bo doszły mnie słuchy że na tej firmie jest komonik

@Gość90

Ż tego co mi wiadomo firma ma się świetnie. O komornikach to chyba dział finansowy może się wypowiedzieć.

Danuta

@Zibi, rozumiem, że chciałeś podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w Polinord, ale wypowiadając się na forum przestrzegaj proszę zasad, które tu obowiązują (https://www.gowork.pl/regulamin ). Komentarze pisane w obraźliwym i wulgarnym tonie nie będą tolerowane na forum GoWork.pl @ada, widziałam, że byłaś zainteresowana pracą w Polinord. Zdecydowałaś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu?

ada

czy trzeba mieć komplet badań do pracy w GRaal ,czy na miejscu zlecą?

@ada

sanepidowskie trzeba miec i z tym do lekarza ,lekarz jest na miejscu

a prześwietlenie pluc

@koszmar

czy spod pucka dowożą do kartoszyna?

nie ,krwi tez nie

@ada

Pracodawca zapewnia: bezpłatny dowóz do pracy z Gniewina, Krokowej, Choczewa, Strzeszewa, Lęborka, Linii, Wejherowa, Pucka, Karwieńskich Błot, Redy, Gdyni (i mniejszych miejscowości zgodnych z trasą dowozu),

@koszmar

a na ile mogę liczyć netto/za godz

@koszmar

i czy coś odliczane jest za transport

@ada

pracodawca twierdzi ,ze zapewnia bezplatny transport

@anonymous

w granicach 12 zl

cześć , książeczkę już wyrabiam , a coz RTG płuc i krew i mocz

@ada

RTG,krwi i moczu nie potrzeba a z sanepidu powinnas dostac trzy zaświadczenia o wynikach bo trzy probki dawalas do badania

Mnie tam się podoba. Zależy czy ktoś szuka pracy czy kolegów i koleżanek. Praca ok. Ludzie dwulicowi. Marta. Tez nowa od 22lutego. A pani Ala mi nie kazała czekać 3miesiace na szszafkęOwszem młoda ale morze inni ją wkurzają

@Marta

podasz telefon

58-774-61-07

Danuta

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że nie jest to miejsce na plotki ani komentarze a) w obraźliwym i wulgarnym tonie, b) wskazujące na konkretne osoby trzecie za pomocą inicjałów czy też imion. Takie rzeczy są niezgodne z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ), który każdy akceptuje publikując komentarz. @koszmar, widocznie było to niedopatrzenie, niemniej jednak myślę, że takie cytaty są niepotrzebne, a tym bardziej nie trzeba ich powtarzać. @Ster., możesz napisać coś o warunkach proponowanych przez Polinord Sp z o.o., skoro pracujesz w tym miejscu?

KJW
@Danuta

Wydaje mi się że to też jest wyrażanie opinii bo ma na myśli traktowanie ludzi a przecież o to tu chodzi a jak ktoś źle traktuje to inni powinni o tym wiedzieć.Czyz nie o tu chodzi.

@Danuta

i dalej to "niedopatrzenie "istnieje i wiele innych wyraznie wskazujacych na konkretna osobe.

koszmar

do ADMINISTRATORA:JAK ROBISZ CENZURE POSTÓW TO RÓB TO UCZCIWIE.USUNAŁES CZĘŚĆ MOJEGO POSTU A BYŁ TO CYTAT ZACZERPNIETY Z INNEGO POSTU.tO CO ZOSTAŁO USUNIĘTE U MNIE W TAMTYM POŚCIE POZOSTAJE WIEC JAK TO JEST Z TWOJA UCZCIWOSCIA.Bardziej "słonych" postów nie redukujesz w moim przesolenia nie było.

Alfa

....wiele osób ma problem z tą p.Ala którą ledwie się turla a jej męża czy konkubenta wyj...za pijaństwo,a druga p.Alicja to ta na tym wyższym stołku duecik....

Kuba

Czy tak dobrze się tu pracuje, że od dawna nikt nie pisze?

Zolza
@Kuba

Bo juz nikt nie przejmuje się plotkami i pomówieniami. Teraz na tapecie są obcokrajowcy.

Niewaznekto
@Kuba

Tak. Pracuje tam kilka dni i czy jest się pi studiach czy nie pracować trzeba a nie czekać aż praca spadnie z nieba. Jest tam problem tylko z panią Ala z. Portierni która karze 3miesiace czekać na ciuchy czy szafkę mimo ze wyżsi i starsi stopniem każą jej inaczej. Zjedzie cię z blotem bo czuje się wyższa gowniara. Niech firma ją zmieni no to z nią się zrobi porządek idiotka

@Niewaznekto

Panie Alicję są dwie jedną franca i druga też.a tobie o którą chodzi?

@Alfa

napisane jest,ze"Jest tam problem tylko z panią (usunięte przez administratora)

X

Widzę że bez zmian

Zostaw merytoryczną opinię o Polinord Sp z o.o. - Kartoszyno

• Jak się pracuje w Polinord Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polinord Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polinord Sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polinord Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polinord Sp z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polinord Sp z o.o.