Opinie o Golden Estate Monika Krasicka-Krzyczmonik w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Golden Estate Monika Krasicka-Krzyczmonik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Golden Estate Monika Krasicka-Krzyczmonik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Golden Estate Monika Krasicka-Krzyczmonik w Częstochowa

Nabywca mieszkania

Dzień dobry, Pani Monika nie zostawiła po sobie dobrego wrażenia. Malo empatyczna, nie zwracała uwagi na potrzeby Klienta. Niestety momentami brakowało jej zwyczajnej kultury, gdyż nie dawała dojść do słowa wykrzykując swoje zdanie. Nie polecam nikomu styczności z tą Panią w jakiejkolwiek transakcji gdyż dla niej liczy się tylko jej racja i jej argumenty. Zrobi wszystko aby sprzedać mieszkanie i wygląda na to, że liczą się tylko i wyłącznie jej profity z tego tytułu. Przy kolejnej okazji gdy będę miał możliwość zrobienia z nią interesu najzwyczajniej podziękuje za współpracę i wszystkim pozostałym polecam ten sam krok.

Zbywca mieszkania. Nowy wpis
@Nabywca mieszkania

Ty chory człowieku wiesz co wogóle napisałeś. Napisałeś to z zazdrości bo też masz biuro nieruchomości i nie masz co robić. Firma pani Moniki to najlepsza firma w Częstochowie. Zbiera wszystkie nagrody i pochwały co roku w tej branży. Pomyśl następnym razem jak coś głupiego napiszesz. Polecam tą firmę wszystkim. Agenci profesjonalni i tyle. Pozdrawiam

Monika Nowy wpis
@Nabywca mieszkania

Dzień dobry, W sytuacjach takich jak 20 latek kupuje mieszkanie po raz pierwszy w życiu i w kancelarii notarialnej wykłóca się o szafkę na buty za 200 zł to niestety ale taka moja rola, aby podnieść głos i uspokoić sytuację, bo po prostu nie wypada robić takich rzeczy. Cała transakcja przebiegła prawidłowo, z korzyścią dla Pana, ponieważ cenę też udało mi się dla Pana wynegocjować. Na wydaniu nieruchomości nie miałam kompletnie ochoty już przebywać w Pana towarzystwie, zrobiłam dokumenty, które musiałam i wyszłam, bo nie mam ochoty przebywać wśród ludzi, którzy mnie nie szanują. Nie mam sobie nic do zarzucenia przy tej transakcji, ale Pana postawa młodego człowieka była karygodna wobec nie tylko mnie, ale również osób sprzedających. Transakcja to nie pole walki, ani mma, a Pan tak do tego podszedł. Życzę na przyszłość więcej pokory, jeszcze wiele się Pan musi nauczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Estate Monika Krasicka-Krzyczmonik - Częstochowa

Firma Golden Estate Monika Krasicka-Krzyczmonik prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Doradca ds nieruchomości, Częstochowa - Listopad 2023
  • Pracownik administracyjno-biurowy, Częstochowa - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Golden Estate Monika Krasicka-Krzyczmonik lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Golden Estate Monika Krasicka-Krzyczmonik
  • Kilińskiego 16 lok. 4b