Opinie o Autoexpert Mariusz Cudny w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Autoexpert Mariusz Cudny. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Autoexpert Mariusz Cudny o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoexpert Mariusz Cudny w Mińsk Mazowiecki

Emilka i Jakub Nowy wpis

Szczerze polecamy usługi Pana Mariusza. Do nas należało tylko wybrać samochód który nam się podoba, o cała reszte zadbał Pan Mariusz. Na samym początku trafnie odrzucił podejrzane oferty aut, następnie wstępnie uzgodnił ze sprzedawcami aut wszystkie istotne kwestie, potem pojechał z nami oglądać wybrane oferty, a finalnie szczegółowo zbadał i ocenił wszystkie kwestie techniczne samochodów. My, szarzy Kowalscy nie zwrócilibyśmy uwagi na 90% aspektów które zbadał Pan Mariusz. Byliśmy w szoku, jaką wiedzę i doświadczenie posiada ten człowiek. Każda wydana złotówka na usługi Pana Mariusza była tego warta. Kupując z jego wsparciem samochód możecie być pewni, że bezpiecznie lokujecie swoje pieniądze w auto, które posłuży wam długi czas i co ważne! Pan Mariusz doskonale orientuje się w rynkowych cenach napraw i części, dzieki czemu z łatwością możecie ocenić czy stać was na auto, które wybraliście. Polecamy gorąco wszystkim naszym znajomym!

Paweł Nowy wpis

Polecam usługi Pana Mariusza przy zakupie auta. Bardzo dokładnie sprawdza samochody. Polecam osobom, które mają ograniczony budżet. Mnie uratował przed kupnem „rozbitków”. Jeśli ktoś chce kupić dobry używany samochód w rozsądnej cenie to współpraca z Panem Mariuszem jest najlepszym rozwiązaniem.

Ania i Artur Nowy wpis

Polecamy z czystym sumieniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z samochodu który wspólnie wybralismy

Paweł Nowy wpis

Bardzo polecam usługi Pana Mariusza. Jego wiedza i doświadczenie pozwoliły wybrać mi pierwszy samochód, przy ograniczonym budżecie :)

Firma Autoexpert Mariusz Cudny poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Krzysiek

Pan Mariusz, to fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Pomógł wybrać odpowiedni samochód, a następnie milimetr po milimetrze sprawdził, czy nie posiada jakichś ukrytych wad. Na koniec pomógł w wynegocjowaniu korzystniejszych warunków. Jednym słowem - polecam!

Grażyna M

Witam, chciała bym serdecznie podziękować panu Mariuszowi za pomoc w kupnie samochodu,zrobił to szybko i profesjonalnie, wiem że wszystko było sprawdzone pod każdym względem, mimo mojego nie zbyt dużego budżetu a dużych wymagań udało mu się sprostać moim wymaganiom i to w krótkim czasie. Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Autoexpert Mariusz Cudny - Mińsk Mazowiecki

Autoexpert Mariusz Cudny