`Dan Service` Skarżyński Daniel Marcin

Opinie o `Dan Service` Skarżyński Daniel Marcin

Filtruj opinie po kryteriach:

Kamil
 Opinia

Przegląd - drobna naprawa - sprawnie i szybko - polecam warsztat i stacje Moje sugestie dla `Dan Service` Skarżyński Daniel Marcin: Brak sugestii wszystko sprawnie Lubię atmosferę w `Dan Service` Skarżyński Daniel Marcin za: szybka obsługa

TakNie

Natalia
 Opinia

SZYBKA sprawna naprawa - ceny umiarkowane - wreszcie mam swój warsztat Lubię atmosferę w `Dan Service` Skarżyński Daniel Marcin za: szybkość naprawy i miła obsługa

Tak1Nie

Martyna
 Opinia

Fachowo w dobrej cenie i szybko polecam

Tak1Nie

Radik
 Opinia

Fachowa obsługa wszystko ok Moje sugestie dla `Dan Service` Skarżyński Daniel Marcin: Wszystko ok Lubię atmosferę w `Dan Service` Skarżyński Daniel Marcin za: Szybkość i dość dobre ceny

Tak3Nie

Kamila
 Opinia

Szybka naprawa usterki polecam bo naprawiono szybko i w dobrej cenie Moje sugestie dla `Dan Service` Skarżyński Daniel Marcin: Wszystko ok Lubię atmosferę w `Dan Service` Skarżyński Daniel Marcin za: Sprawność miła obsługa awaria naprawiona w ciągu 30 min

Tak4Nie

Wojtek
 Opinia

Sprawna obsługa dobre ceny polecam zapewne ponownie skorzystam, Moje sugestie dla `Dan Service` Skarżyński Daniel Marcin: Brak sugestii Lubię atmosferę w `Dan Service` Skarżyński Daniel Marcin za: Szybka miła obsługa,

Tak3Nie

Opinia

Co aktualnie dzieje się w firmie `Dan Service` Skarżyński Daniel Marcin w mieście Mińsk Mazowiecki? Jeśli znasz najświeższe informacje, dodaj komentarz. To pomoże wielu osobom szukającym tutaj pracy.

TakNie

Zostaw opinię o `Dan Service` Skarżyński Daniel Marcin - Mińsk Mazowiecki