Aj Transport Express Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Aj Transport Express Sp. z o.o.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.
Estera Nowy wpis

Hej czy jako spedytor od samego początku można pracować hybrydowo czy jednak pierwsze miesiące są stacjonarnie z biura? pierwszy wariant byłby dla mnie wygodniejszy a nie jest to niestety wskazane w aktualnej ofercie, która rozważam

Kierowca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Witam. Czy ktoś posiada numer kontaktowy do tej firmy?

Amanda Nowy wpis

Spedytorów jak często szukają? Przychodzę z aktualna oferta, że dwa tygodnie temu ją dodano ale nawinęła mi się też taka dla handlowca, która wygasła z miesiąc temu. gdzie są większe rotacje? I czy jest tu ktoś ze spedycji? Interesuje mnie aktualna sytuacja w biurze

Ktoś Nowy wpis

Super auta normalna atmosfera praca jak każda inna kasa na czas

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Adam i Justyna Nalazek Transport Adam Nalazek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Adam i Justyna Nalazek Transport Adam Nalazek? 10 kwietnia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierowca. Ktoś z Was aplikował?

Nikt ważny

Najlepsza firma w powiecie mińskim .a najlepsze auta. Szef pozytywny gość polecam firme i pracę u Pana Adama. A Pani Justyna złota kobieta . Można z nimi wszystko załatwić ale trzeba grzecznie . Jak gwiaDorzysz możesz już się wypakować. Z TEGO CO WIEM OSTATNIO TRUDNO SIE DOSTAC ????

Mała
@Nikt ważny

Trudno się dostać? A z jakich konkretnych przyczyn? Przybliżysz wobec tego warunki, które należy spełnić aby na spokojnie się zatrudnić? Mam na myśli zakres kompetencji, co na takiej rozmowie jest tak w sumie sprawdzane? Ja pytam o biuro, widziałam że sporo kierowców na forum zadawało pytania

Bobi

Miałem okazję przejechać się rekreacyjnie na Litwę, auta mają w porządku.

Roxi
@Bobi

Na te jazdy rekreacyjne jaka masz wtedy umowę? po prostu zlecenie? stawka jest mimo wszystko identyczna jak ta oferowana stałym pracownikom? podasz w przybliżeniu ile za taki jeden strzał można zgarnąć?

Ooo

Dobra firma

Jak wygląda rozmowa w Adam i Justyna Nalazek Transport Adam Nalazek na stanowisko Kierowca? Z iloma osobami się rozmawia? 10 kwietnia pojawiło się ogłoszenie.

Ktoś

Mam pytanie czy u nich tylko międzynarodówka czy na kraju też latają

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Aaaa

Piekny ma tabor

Bbbb

W Internecie na OLX POJAWILO AIE OGLOSZENIE ZAROBKI OD 7-10 NA HOLANDIĘ CZY FAKTYCZNIE TYLE PŁACI?

@Bbbb

A ile byś chciał, żeby płacił?

Danuta

O kurczę to pięknie wychodzi. Znacie dużo kobiet, które jeżdżą czy o rzadkość?

Danuta

Czyli panie tu wcale nie jeżdżą, że do panów się zwracasz?

Świeżak

Ehhh...pamietam stare czasy w tej firmie.Złote volvo fh,Volvo w manualu,,Niebieskie volvo fh...Mocna ekipa...Ząbek,Shreku,Fabian,Pawcio,Rudy jełop ????,nocne loty na Lublin i potem kochana Anglia i kwiaty na powrocie do Maximy.Dobrze było...fakt że czasem prezes korby dostawał ale tak musi być w każdej firmie.Różne rzeczy się robiło i zawsze było git malinka...Dobre wspomnienia z bazy w Zalesiu...pozdrowionka Prezesie.Ogień na tłoki ????????

Zostaw merytoryczną opinię o Aj Transport Express Sp. z o.o. - Siennica

• Jak się pracuje w Aj Transport Express Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aj Transport Express Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aj Transport Express Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aj Transport Express Sp. z o.o.