Opinie o Piotr Szumera Trak Piotr Szumera w Krzeszowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piotr Szumera Trak Piotr Szumera. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piotr Szumera Trak Piotr Szumera na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Szumera Trak Piotr Szumera w Krzeszowice

23 lata stażu? nie orientujecie się przypadkiem czy wpływa on jakoś na warunki zatrudnienia? podwyżki są przyznawane albo jakieś inne przywileje? Aktualna stawka by mnie też interesowała, jest teraz oferta na różne kraje. Mnie interesuje opcja PL-FR-PL. jak trasa jest płatna i czym się teraz jeździ?

Urszula Nowy wpis

Widziałam ogłoszenie na kierowcę C+E sprzed dwóch lat, ale pomyślałam, że zapytam, bo widzę tutaj dosyć aktualne dyskusje o pracy tutaj, jest teraz jakiś nabór? Wtedy pisali, że często w domu jest kierowca, jak to teraz jest? Jak wygląda grafik? Pytam w imieniu męża.

Planeta Nowy wpis
@Urszula

Trasa zajmuje około 4 dni max 5 i w domu się siedzi dużo dlatego ja prcuje już tu 17 lat a są tacy co i 23 kąta robia

Po rozmowie o pracę obiecuje, że zadzwoni. Oczywiście tego nie robi. Nie potrafi powiedzieć, że nie jest zainteresowany współpracą, strata czasu.

Kamila
@Kandydat

A na kogo była ta rozmowa tak właściwie? ciekawa byłam czy kierowcy od razu odpowiedzą, sprawdzają jakkolwiek umiejętności czy raczej same dokumenty wystarczają? jak w ogóle rozmowa dla kierowcy wygląda, o co mogą spytać?

Planeta
@Kandydat

Chcecie wiedzieć jak wygląda rozmowa to wam powiem siadasz z szefem i opowiadasz gdzie jeździłeś ile masz doświadczenia itd... ja osobiście w zeszły czwartek byłem na rozmowie w sobotę byłem już wpakowany do auta w poniedziałek wyjechale w trasę cały czas prowadziła mnie bardzo miła i sympatyczna Pani spedytor po powrocie na firmę widziałem się z szefem podał rękę zapytał czy wszystko ok No jak dla mnie petarda . Nie jest jakimś nadufanym (usunięte przez administratora) A co do Ciebie KANDYDAT nie wiem co mogło być z Tobą nie tak że nie zadzwonił bo nawet ludzie beż doświadczenia właśnie odbywają szkolenie wiec... Tak więc polecam w 1000%

KANDYDAT
@Planeta

Nie wiem co było ze mną nie tak, ale nawet jeśli mu się nie spodobałem to wystarczyło powiedzieć, że musi się zastanowić i dać znać, a nie zapewniać, że zadzwoni, żebym przyniósł dokumenty na poniedziałek. Dla mnie niezrozumiałe zachowanie i tyle.

Monia
@Planeta

Ktoś potwierdzi czy tutaj rzeczywiście ta rekrutacja tak szybko idzie? Chętnie też się dowiem jakie szkolenia przechodzą ci niedoświadczeni pracownicy i ile czasu na te szkolenia trzeba sobie zarezerwować?

Planeta Nowy wpis
@Monia

Czesc No zadzwon śmiało u umow się na rozmowę szkolenia idą tak szybko jak szybko się uczysz widziałem ja po 2 tygodniach pojechał w trasę sam a był taki co i miesiąc się szkolił wszystko zależy jak Tobie będzie szło

Kamila

Z tego co pisał jeden z pracowników podobno ze wszystkim idzie tu się fajnie dogadać. Widzę, że ktoś także próbował poruszyć temat zarobków, ale nikt się do niego nie odniósł. Wiadomo dlaczego? Stawki są zróżnicowane? Zależne od stażu pracy czy coś? Ile teraz po nowym roku zarobi Kierowca na międzynarodówce mający 3 lata za sobą? I jak oceniacie ten pojazdów? Podobno zadbane, a czym konkretnie tu jeżdżą?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piotr Szumera Trak Piotr Szumera? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Szybki

Auta zadbane ! Szefy Fajni ludzie super Pani spedytor ! polecam !!! STALE TRASY!!!

Justyna
@Szybki

trasy tylko w tygodniu czy też w weekendy się jeździ ?

@Justyna

kwestia jak sie dogadasz tak bedziesz jezdzil sa chlopaki co chca tak a sa tacy co i w sobote chca jezdzic

Beata
@Szybki

No to super, bo atmosferę zawsze się ceni. Pytanie jak z zarobkami? Na jakim są poziomie?

@Justyna

Jak się umówisz tak jest jeśli umówisz się ze chcesz ładować z Polski w poniedziałki to tak będzie a jak chcesz we wtorki to będzie we wtorki możesz ładować w piątki i ruszać w niedzielę No kwestią jak się dogadasz nie robią problemów

Joanna

Szukają kierowcy bez doświadczenia na C+E międzynarodowe trasy :3 Od 6400 do 8500 złotych na rękę. Kierowcy, napiszecie, jak się pracuje w tej firmie? Jak tabor, co jaki czas zjazdy do domu? Pytam jako żona drajwera ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Szumera Trak Piotr Szumera - Krzeszowice

• Jak się pracuje w Piotr Szumera Trak Piotr Szumera?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Szumera Trak Piotr Szumera tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Szumera Trak Piotr Szumera?

Piotr Szumera Trak Piotr Szumera
  • Słoneczna 17