Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych R.S. Machaczka

Przeginia Duchowna

Opinie o Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych R.S. Machaczka

Xxx

Atmosfera taka sobie . slaba płaca.narzędzia trzeba przynosić swoje bo szefostwo ma w dupie ze cos sie zepsuło i nie daje nowych . praca na sezon nie polecam na dłużej

jola

Nie polecam ,nie przychodzą w umówionym czasie , nie odpowiadają na telefony .Brak wyceny-kosztorysu ,totalne olewane klientów.

Macie doświadczenie w firmie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych R.S. Machaczka jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych R.S. Machaczka - Przeginia Duchowna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych R.S. Machaczka