Opinie o Sprzedaż Drzwi i Okien Max-Bud Sławomir Hul w Zabierzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sprzedaż Drzwi i Okien Max-Bud Sławomir Hul. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprzedaż Drzwi i Okien Max-Bud Sławomir Hul o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprzedaż Drzwi i Okien Max-Bud Sławomir Hul w Zabierzów

Alutka Nowy wpis

A tak w normalny sposób mógłbyś opisać swoją pracę w firmie i dlaczego ostrzegacz innych pracowników? Mąż chciałby się zatrudnić na stanowisku montażysty gdyby pojawiła się oferta, dlatego pytam. Ogólnie u tego pracodawcy kasa jest na czas?

Wiesław Nowy wpis

Podziękowania za super montaż drzwi wejściowych na ul. Opolskiej w Krakowie . Czysto Szybko na raty 0% będziemy polecać firmę na pewno .

Dyzio Nowy wpis

Jeszcze w 2020 roku ktoś określający się, jako właściciel pisał, że firma zatrudnia jednego pracownika od samego początku istnienia działalności, i że nie zamierza nikogo więcej zatrudniać. Ale po ostatnich opiniach, jak i tych z początku zeszłego roku, wynika, że jest tu praca dla większej ilości osób. Ciekawe więc, na jakiej podstawie przyjmuje się tu ludzi do pracy przy montażu stolarki. Trzeba mieć jakieś wcześniejsze doświadczenie w tego typu pracy, czy jest to do nauczenia?

Dominika

Profesjonalny montaż drzwi , Panowie punktualni , uprzejmi , pozostawiają porządek po wykonanej usłudze ,efekt końcowy Wow . Polecam tą firmę .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sprzedaż Drzwi i Okien Max-Bud Sławomir Hul? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bardzo dużo pozytywnych opinii, szkoda że żadna nie dotyczy pracy, bo jestem zainteresowany pracą jako monter. Może ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć, ile wynosi wynagrodzenie + ewentualne dodatki?

Jolanta

Firma super-profesjonalna obsługa,z dużą empatią,wiedzą i pomocą.Wymieniałam kilka drzwi ,które wybrałam z kilku propozycji i efekt końcowy wow.Poprzednie drzwi wyniesione pod wiatę śmietnikową.Jednym słowem-szybko,czysto i spokojnie.Polecam firmę pana Sławka Hul z Zabierzowa

Szykam pracy jako serwisant, niestety nie widać nigdzie w sieci żadnych ogłoszeń. Klienci natomiast są raczej zadowoleni z wykonywanych usług jak i montaży. Aktualnie pracuje ktoś na tym stanowisku i powie jak z warunkami pracy? Jakie przedstawiają się stawki godzinowe? Że 30 zł na h wychodzi? UoP czy zlecenie?

Jaki dress code obowiązuje w Sprzedaż Drzwi i Okien Max-Bud Sławomir Hul?

Gosia

Wymiana drzwi wewnwnych. Wszystko poszło sprawnie obsługa profesjonalna.praca dokładna w miłej atmosferze.ciesze się że wybrałam tą firmę.????????????????

Tutaj ktoś ostatnio pisał, że praca ekipy trwała kilka godzin. A tak w ciągu dnia to ile mniej więcej się pracuje, często trzeba zostać więcej niż te 8 h? I czy wtedy płacą jakoś dodatkowo czy jak to jest rozwiązane? Mąż szuka pracy więc każda wskazówka cenna

Wymiana drzwi wejściowych. Duży wybór drzwi, porządne solidne. Sama wymiana przebiegła bezproblemowo, w kilka godzin. Rezultat super, fachowa robota, szybko i solidnie. Dodatkowo poza wymianą drzwi wejściowych firma podcięła inne drzwi wewnętrzne pod wykładzinę za symboliczną opłatą. Polecam szczerze ????

Bronisław

Większość tu zachwala, zarówno kontakt z właścicielem, jak i pracownikami, podobnie jak i ich fachowość. A skąd Pan Sławomir bierze pracowników i czy nie potrzeba mu teraz kogoś? Bo jeśli tak, to czy trzeba umieć montować drzwi i okna, czy byłby tu czas na przyuczenie? No i jakie są obecnie stawki oraz jaki Pan Sławomir jest, jako szef?

Eliza

Pracownicy firmy Max-Bud wymieniali drzwi sąsiadowi. Posiadali dodatkowe drzwi, które upchnęli moim rodzicom. Aby namówić, wymyślali nieprawdziwe informacje na temat tego, jak cudowne to są drzwi. Drzwi które zamontowali otwierają się w przeciwną stronę niż miały się otwierać, ale pracownicy powiedzieli, że tak będzie na pewno lepiej. Dodatkowo framugi drzwi są bardzo krzywo przycięte i jakość zamontowania bardzo kiepska.

Sabina

Firma Pana Sławka na wysokim poziomie. Punktualni, profesjonalna usługa, estetyczne wykonanie .Prace wykonane super-wymieniłam kilka drzwi. Kontakt z firmą bez zastrzeżeń. Polecam firmę Max-Bud Pana Sławomira Hul z Zabierzowa- ja jestem bardzo zadowolona z Ich usług. Sabina ze Sławkowa.

Dominik

Firma na złoty medal !! błyskawiczny montaż drzwi na stare ościeżnice i co ważne czysto i dokładnie. Kontakt z szefem i pracownikami bez zastrzeżeń - pełen profesjonalizm. Polecam Dominik z Rzędowic.

Honorata

To w sumie wiecie na jakie zarobki mogą tu liczyć chwaleni w komentarzach fachowcy? Chłopak będzie pracy potrzebował a widzę po opiniach, że chyba sporo tu pracy. Znajdzie się może jakieś zlecenie? Na jakiej potencjalnej stawce?

JANINA

Gorąco polecam firmę Max Bud z ZABIERZOWA. Szybko, czysto i solidnie. Całość zamknęła sie w 3,5 godziny - drzwi solidne bez wykuwania starych futryn. Fachowo czysto i rzetelnie a obaj panowie bardzo mili. Polecam JANINA Z KRZESZOWIC

Dąbrowa

Gorąco polecam! Szybko, czysto, solidnie. Jak chcecie wymienić drzwi na starej futrynie, dzwońcie do chłopaków. Ogarną szybciej niż Turek kebaba.

Miła Pani

Polecam firmę z Zabierzowa i dziękuje za super wykonaną usługę wymiany drzwi na Prokocimiu. Fachowcy w pełni tego słowa znaczeniu.

Grażka_58

Dołączam się do innych pozytywnych opinii naprawdę warto wybrać te firmę Cena termin i wykonanie na 10.

Justyna
@Grażka_58

A dużo wcześniej trzeba zamówić usługę? Czy od ręki mają cały asortyment?

pankuleczka
@Justyna

Pan Slawomir wspominal o mniej wiecej 6 tygodniach w normalnym trybie

Wojciech
@pankuleczka

A jak wyglada kwestia dowozu? Firma się tym zajmuje?

pankuleczka
@Wojciech

Nowe drzwi mieli akurat w vanie (z kompletem innych, wiec jak ktos ma szczescie, to od reki sa), stare drzwi zabrali i tyle je widzialem - wiec chyba jest z dowozem wszystko :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sprzedaż Drzwi i Okien Max-Bud Sławomir Hul - Zabierzów

• Jak się pracuje w Sprzedaż Drzwi i Okien Max-Bud Sławomir Hul?

Zobacz opinie na temat firmy Sprzedaż Drzwi i Okien Max-Bud Sławomir Hul tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sprzedaż Drzwi i Okien Max-Bud Sławomir Hul
4.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Krakowska 402
    32-080 Zabierzów