MNI PREMIUM

Opinie o MNI PREMIUM

mikron

anonim, czasem przekłada się rozmowy, to nie jest zazwyczaj duzy problem, jak ktoś nie może. Jak słyszałem to w firmie panuje dobra atmosfera.

umawiają się i przekładają 5 razy rozmowę, Pan Prezes nie zna znaczenia słowa powaga

migotka

To ja jeszcze powtórzę co napisano powyżej mili ludzie i złe zarządzanie. Co roku przejecie nowej firmy i zniszczenie jej. Ale to chyba zabawa Piechockiego vel Krokody lubi zwalniać ludzi a w MNI już osób brakuje :) Z tym turystą to trochę prawda ale co się dziwić jak człowiek jest na detoksie? W sumie lepiej było jak pił przynajmniej nie przeszkadzał firmie się rozwijać.

tsh

Zgadzam sie, ludzie naprawde fajni i bardzo pozytywna atmosfera ale zarząd to nieporozumienie, banda oszołomów którzy bez podania powodów zwolnią Cie z dnia na dzień, pomimo że dobrze pracujesz :/ Pan (usunięte przez administratora) wygląda jak bułgarski turysta na Złotych piaskach..

MM

Miła atmosfera, gorzej z zarządzaniem.

Zostaw opinię o MNI PREMIUM - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MNI PREMIUM