Opinie o Andrzej Bochenek Auto Bochenek w Ptaszkowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Bochenek Auto Bochenek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Andrzej Bochenek Auto Bochenek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Bochenek Auto Bochenek w Ptaszkowa

Kasia Nowy wpis

Witam, umowa o prace czy zlecenie?

Mirosław Skoczkowski Nowy wpis

Wszelkiej pomyślności dla Pana Andrzeja :)

Komisarz rex Nowy wpis

Ja Andrzeja poznać na weselu u mojej siostry .. Heli .. pił znami do rana niestety rano okazało się że nasza fura nie odpali bo padl nam akumulator w naszym transicie bo wujek Staszek świateł nie wyłączył bo mówił co by dorge do domu było widać ..ale andrej nam pomógł nawet po 4 ..07.. w głowie miał taką moc Że sicagnal swoją bryczkę z końmi i ciągły nas do niego na warsztat .. nie zapomne tego do końca życia .. pochwalam każda twoja decyzje Andrzej oby.. myślę że konie żyją do dziś

Саша Nowy wpis

ПОЗДРАВЛЯЕМ АНДЖЕЯ ОТ СЕВАСТОПОЛЯ. МЫ ПОБЕДИЛИ О МИРЕ В ФОРД-ТРАНЗИТЕ

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Andrzej Bochenek Auto Bochenek? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Ford Autohaus Nuding GmbH & Co

Sympatyczny i wesoły kontrahent. W latach 90-tych odebrał od nas ok 140 szt Forda Transit V w wersji turystycznej (9 osób na podwójnym sworzniu i bliźniaku). Gratyfikacja odbywała się przelewem na wysokim oprocentowaniu. Szkoda, że firma, której wówczas był kierownikiem padła jak my nad ranem po trasie, ale głęboko wierzymy, że Auto Bochenek to nowa świeżość na europejskim rynku poparta międzynarodowym doświadczeniem. Z tej mąki bedzie chleb Panie Bochenek !!!

seba laweciarz

My z andrzej jezdzic transit do warszawy i kupywac woda chmielowa i kielbase .(usunięte przez administratora)jak to mowia u nas na slasku chluśniem, bo uśniem

Rabah z Irak

Przepraszac za moj Polska, ale kiedy ja dowiedziec sie ze Adrzej mieć firma to musim pohwalic. Solidna fahowca i umi rocić cukrowa woda. Dobrze znac sie na Toyota. Milo spedzac wieczory z nim

EDEK

SZEFUNCIO ZNA SIE NA ROBOCIE, A TAK PROPO NA SUCHO MY TEGO PLACU NIE ZAMIATALI. OCZYWISCIE KIELISZEK WODKI WSZYSTKO Z UMIAREM I DO ROBOTY.

Zadowolony klient

Polecam z całego serca, fachowa obsługa, znajomość mechaniki oraz obowiązującego prawa w szczególności ustawy o RODO.

DZIK1964

POLECAM WSZYSTKIM TEN O TO ZAKLAD PAN ANDRIJ ZNA SIE DOBRZE NA ROBOCIE I CO NAJLEPSZE ROBI TO SZYBKO ORAZ TANIO, TAKI ROZRZAD W V6 TO DLA NIEGO MALY PRYSZCZ POPRZEZ WYMIANE SWORZNI AZ PO REMONT SILNIKA

Były współpracownik

Polecam Kierownika Andrzeja! Solidny fachowiec i wyrozumiały człowiek. Współpracowaliśmy w TrasBudzie - nie raz zdarzyło mi się zamiatać plac.

FUN TRANSIT

REWELACYJNA ZNAJOMOŚĆ AUT MARKI FORD TRANSIT , WYMIANA SWORZNIA NIE STANOWI PROBLEMU A USZKODZENIE POWSTAŁO NA AUTOSTRADZIE POD SZTUDGARDEM DOJAZD I PROFESJONALIZM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE - POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Bochenek Auto Bochenek - Ptaszkowa

Andrzej Bochenek Auto Bochenek