BHB Bertsch Holzbau

Nowy Sącz

Opinie o BHB Bertsch Holzbau

Pracownikbhb

Polecam tą firmę, pracuje w niej od około 3 lat. Pieniądze zawsze na czas, dość wysokie zarobki jak na rynek nowosądecki. Wszystkie komentarze gdzie ludzie skarżą się na niskie zarobki są żałosne. Nawet jeżeli szef dałby wam 10.000 PLN to i tak wam by było mało, zapominacie że aby zarabiać takie pieniądze trzeba mieć wykształcenie. Dla wszystkich którzy narzekają, pamiętajcie nikt was nie trzyma na siłę.

Były BHB
@Pracownikbhb 06.10.2017 20:37

Witam tez pracowałem w Bertschu. Dość wysokie zarobki jak na rynek nowosądecki to ile ty zarabiasz w ty Bertschu ? No chyba że jesteś Panem dyrektorem G. to pewnie zarabiasz dość dobrze

Pracownikbhb

Pawel

Brak perspektyw, brak rozwoju po prostu szkoda fatygi !!!!!

ADMIN

Nie polecam - szkoda nerwów za marne grosze.

aaa

Wie ktoś coś więcej na temat pracy na stanowisku " kreślarz - auto cad" ??

Nick

nie polecam tej firmy mała kasa duże wymagania i upierdliwa dyrekcja rotacja ludzi. pracując w owej firmie zapomnij o wakacjach chyba że w zimie. osobiście nie wrócił bym już do tej firmy

drwal

jestem byłym pracownikiem tej firmy i powiem tak. praca jak praca nie jest najgorsza natomiast to co się od pewnego czasu zmieniło na gorsze to nowy dyrektor pan G. wprowadził do firmy bardzo dużo zamieszania (ukryte kamery , masowe zwolnienia oraz praca w stresie) ludzie albo zostawali zwalniani albo się sami zwalniali. Ogólnie to nie polecam tej firmy chyba że ktoś lubi pracować za małe pieniądze w dużym stresie

Anonim

Polecam. Były pracownik. Wypłata wysoka jak na brak matury większości pracowników na hali. Praca ciężka ale się opłaca.

PRACOWNIK BHB

Jestem bylym pracownikiem. Jak dla mnie to bylo za malo. Ale kazdy ma inne cele. Jednego zadawala wieczne- "no moze" +50+200 podwyzka co trzy lata-stale pensje. Pensje jak na calym rynku sadeckim. Bez rewelacji. od 2000 do 3000 (na reke) - pracownik biurowy. Brak Benefitow tzn. przepraszam nie wiem czy aktualne ale sa paczki na swieta dla tych co maja dzieci. NIC WIECEJ. Ogolnie musisz wiedziec sam co chcesz w zyciu. Moje zdanie: Niskie zarobki, BRAK Rozwoju, brak benefitow... nic specjalnego. Dla ludzzi po maturze na pierwsze doswiadczenie ok.

PRACOWNIK BHB

worker

Nic specjalnego. Praca jak inna w Nowym Saczu i okolicach. Kto ma rodzine to siedzi i dziekuje za regularne wyplaty, niskie ale sa. Ludzi zapracowani iwyciska sie z nich wszystko co mozna. Ogolnie niskie perspektywy na dorobienie sie godnego zycia.

Domi

Polecam.

Animano

dobrze płaci, praca bardzo dobra, polecam !!

dużo wymaga mało płaci wiecznie narzeka że może zbankrutować a sam jeździ furami, przymusowe urlopy zimowe, wykorzystuje sytuację jaka jest na rynku nowosądeckim z pracą,stworzył taki mały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] generalnie nie polecam

aniamo

Szefo buja sie drogimi samochodami a ludzie zarabiaja grosze. [usunięte przez moderatora] Niemca w Polsce. Dostaniesz na przezycie od 1 do ostatniego.

...

Nie polecam.

Zostaw opinię o BHB Bertsch Holzbau - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHB Bertsch Holzbau