Opinie o BHB Bertsch Holzbau w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BHB Bertsch Holzbau. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BHB Bertsch Holzbau o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BHB Bertsch Holzbau w Nowy Sącz

Opiszcie proszę sytuację na utrzymaniu ruchu. Z miesiąc temu elektryka na ten dział szukali, oferta mi umknęła i w sumie nie wiem czy żałować? Ktoś też kiedyś się praca interesował ale mu nie odpowiedziano. Ja chce się zorientować czemu kogoś szukali, to rozwój czy rotacja?

Pracownik Nowy wpis

Super firma. Polecam

Kandydat Nowy wpis

Witam potrzebuje poznać opinię na temat pracy w firmie BHB Betsch Holzbau - nowy sącz

Krystyna Nowy wpis

Jakie jest to 'motywujące wynagrodzenie' elektryka? Mąż nie wie, czy wysyłać papier do nich, tak w ciemno.. A co do tego, co się dzieje na zakładzie. Do bójki pracowników nikt nie wysyła brygady antyrerrorystycznej, bo ona jeździ do chwytania uzbrojonych grup przestępczych. Tak że trudno brać serio takie wpisy, i może ktoś poważniejszy da znać, jak koleżeństwo na zakładzie wygląda :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie BHB Bertsch Holzbau? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Były pracownik bhb

Niedawno na zakładzie doszło do bujki miedzy dwoma pracownikami. Dyrektor Pan G. nie powtrzymał agresji na zakładzie i musiał wezwać posiłki w postaci "brygady antyterrorystycznej". Firma jest prowadzona w nieodpowiedni sposób tylko przez jedną osobe pana G.

@Były pracownik bhb

czy Pan G. jest tylko dyrektorem firmy czy ma nad sobą jakiegoś właściciela do którego można zgłosić takie zaisntniałe i opisane przez ciebie sytuacje?

dzięcioł
@Ewa

Pan G ma w tej firmie za dużo władzy jest nad nim właściciel szef ale on ma to gdzieś co robi pan G w skrócie pan G to kawał ch

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w BHB Bertsch Holzbau?

ptaku

niestety jeśli chodzi o atmosferę to psuje ją jedna osoba

miś
@ptaku

Ta Pani już nie pracuje, nabawiła się "kontuzji" poza zakładem i ze względów zdrowotnych zrezygnowała z pracy.

Elżbieta

Chciałabym uzyskać więcej informacji na temat tej firmy, dlatego proszę o kontakt pracowników. Jestem dość świeżo po studiach, ale mam na swoim koncie jakieś doświadczenie biurowe, jak i na produkcji. Nie bardzo jeszcze się orientuje, dlatego naprawdę zależy mi na rzetelnych opiniach.

Wojtek

@zwykły robotnik ale dlaczego trzeba mieć mocne nerwy?

zwykły robotnik

praca idealna dla ludzi o mocnych nerwach bo niestety takie trzeba tu mieć. szkoda czasu ja już nie długo uciekam z tej firmy. dyrektor nie do zniesienia

Igor

Wysokość wynagrodzenia jest bardzo różna w zależności od różnych uwarunkowań!!

Pracownik BHB

Jeden z lepszych pracodawców w Nowym Sączu, według mnie TOP3 w NS. Praca w miłej atmosferze, zadowalające wynagrodzenie i dyrekcja pierwsza klasa. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie pracować w innym miejscu.

Zaintetesowany
@Pracownik BHB

Witam a mógł bys napisać cis więcej na jakim stanowisku pracujesz jakie wynagrodzenie ?

Norbert

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Warto aplikować, podpowiedzcie.

aaa

Wie ktoś coś więcej na temat pracy na stanowisku " kreślarz - auto cad" ??

BHBkreslarz
@aaa

Bardzo dobre zarobki. Praca na dwie zmiany. Polecam

M
@aaa

Witam dobre na początek żeby nabrać doświadczenia. Na dłuższa metę brak podwyżek brak socjalu brak możliwości na rozwój i perspektyw. A zarobi średnie jak na to stanowisko. Praca dwo zmianowa , przymusowe urlopy zimowe około 20 dni co zostawia 6 dni do wykorzystania dla siebie

Pracownikbhb

Polecam tą firmę, pracuje w niej od około 3 lat. Pieniądze zawsze na czas, dość wysokie zarobki jak na rynek nowosądecki. Wszystkie komentarze gdzie ludzie skarżą się na niskie zarobki są żałosne. Nawet jeżeli szef dałby wam 10.000 PLN to i tak wam by było mało, zapominacie że aby zarabiać takie pieniądze trzeba mieć wykształcenie. Dla wszystkich którzy narzekają, pamiętajcie nikt was nie trzyma na siłę.

Były BHB
@Pracownikbhb

Witam tez pracowałem w Bertschu. Dość wysokie zarobki jak na rynek nowosądecki to ile ty zarabiasz w ty Bertschu ? No chyba że jesteś Panem dyrektorem G. to pewnie zarabiasz dość dobrze

Pracownikbhb

Pawel

Brak perspektyw, brak rozwoju po prostu szkoda fatygi !!!!!

ADMIN

Nie polecam - szkoda nerwów za marne grosze.

nie polecam tej firmy mała kasa duże wymagania i upierdliwa dyrekcja rotacja ludzi. pracując w owej firmie zapomnij o wakacjach chyba że w zimie. osobiście nie wrócił bym już do tej firmy

drwal

jestem byłym pracownikiem tej firmy i powiem tak. praca jak praca nie jest najgorsza natomiast to co się od pewnego czasu zmieniło na gorsze to nowy dyrektor pan G. wprowadził do firmy bardzo dużo zamieszania (ukryte kamery , masowe zwolnienia oraz praca w stresie) ludzie albo zostawali zwalniani albo się sami zwalniali. Ogólnie to nie polecam tej firmy chyba że ktoś lubi pracować za małe pieniądze w dużym stresie

Polecam. Były pracownik. Wypłata wysoka jak na brak matury większości pracowników na hali. Praca ciężka ale się opłaca.

Zostaw merytoryczną opinię o BHB Bertsch Holzbau - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w BHB Bertsch Holzbau?

Zobacz opinie na temat firmy BHB Bertsch Holzbau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHB Bertsch Holzbau?

BHB Bertsch Holzbau
2.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Jana Pawła Ii 29
    33-300 Nowy Sącz