Opinie o Zakład Instalacyjny Eltex 2 Jolanta Barwacz w Tarnów

counter
Bronisław Nowy wpis

Witam. Trafiłem do wątku dotyczącego Zakładu Instalacyjnego Eltex i chcę dowiedzieć się, czy firma ta normalnie funkcjonuje? Pojawiały się w wątku tym głosy, że rzekomo szef ma zakaz prowadzenia działalności do roku 2021 i w tym właśnie roku chcę ustalić, co dalej z losami tej właśnie firmy.

Zbych Nowy wpis

To prawda, Krzysztof.B ma zakaz prowadzenia działalności do 2021 r chyba , firma , którą poleca , również urzad pracy w tarnowie. Bylem zarejestrowany w urzędzie i zaproponowano mi te firmę. Jak przeczytałem co jest grane , wrocilem zpowrotem do urzędu przedstawiając sytuacje. Powiedziano mi , ze nie są kontrolowane firmy. Tak , ze odradzam , i uwaga rowniez praca przez urzad. Możecie trafić nawet na osobę z wyrokiem sadowym

Bronisław Nowy wpis
@Zbych

Mam przez to rozumieć, że tak naprawdę firma Zakład Instalacyjny Eltex 2 Jolanta Barwacz aktualnie nie istnieje? Piszesz o jakimś Krzysztofie a przecież z nazwy tej firmy wychodzi, że właścicielem jest ktoś inny. Wyjaśnisz mi o co w tym wszystkim chodzi?

Kinga Nowy wpis

To prawda co pisza że są problemy z wypłatami?

Łukasz

Trzymajcie się z daleka od eltex 2 jesli nie chcecie mieć problemow z wypłatami i jakiemi kolwiek dokumentami.cała rodzina uwikłana w te oszustwa ktora dowodzi pan Krzysztof Barwacz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 580 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Zakład Instalacyjny Eltex 2 Jolanta Barwacz?

Widzę, że nie ma tu wieści odnośnie firmy Zakład Instalacyjny Eltex 2 Jolanta Barwacz w miejscowości Tarnów. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników.

Michał
@Administrator

Teraz firma nazywa się ELTEX 2. Dalej jest to samo co wyżej napisano, prowadzi ja Krzysztof Barwacz, nie wypłaca pensji pracownikom! Zatrudnia na czarno bez umowy!

Normalny

To jakim cudem jeśli jest tak źle z tą firmą non stop poszukują nowych prawocników do Tarnowa jak i do Niemiec ?? Czy ktoś tam pracował w ostatnim czasie czy jest sens wogóle tam iść zaczynać prace obawiam się nie wypłacalności wynagrodzenia głownie

Voltar

Firma OSZUST - (usunięte przez administratora) nie wypłacają żadnych należności. Całością kieruje Krzysztof Barwach jako pełnomocnik, który ma sądowy zakaz prowadzenia działalności. Spółki zakłada na córki: Agnieszka, Jolanta, Katarzyna. Wszystkie windykowane, sprawy sądowe i komornicze. Sprawdź: VOLTEX Krzysztof Barwacz - upadłość za długi.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Instalacyjny Eltex 2 Jolanta Barwacz - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad