Opinie o LUMEN Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LUMEN Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LUMEN Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUMEN Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Czy pracownicy LUMEN Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pracuś

O integracje trzeba zadbać.

Mariusz
@Pracuś

Czy rożnego rodzaju wyjazdy integracyjne bądź spotkania pracownicze są organizowane w LUMEN Polska? Dzięki za odp.

była

pytanie kto takie bzdety wypisuje z pracowników . Jaka integracja ta firma to dno rotacja ogromna szanse na awans ? to tylko dla rodziny do działu kazali mi zatrudnić kuzynkę na cały etat ale paniusia mogła przychodzić tylko 2 razy w tygodniu na 4 godz. uciekać jak najdalej od tej firmy

Rysiu

Jak ktoś chce pracować to pracuje i nie narzeka. Prawda jest taka ze w firmie nie ma się czego przyczepić. Polecam i pozdrawiam.

Jan
@Rysiu

Fajnie że jesteś zadowolony ze swojej pracy. Możesz mi powiedzieć jak firma zapatruje się na pracowników bez doświadczenia? Liczę na to, że wiesz coś na ten temat.

Rysiu
@Jan

Pracownicy z doświadczeniem poszukiwani są przede wszystkim do realizacji, niskich i wysokich prądów. Moim zdaniem warto pytać o staże. Ja nie zatrudniam wiec sam rozumiesz. Pozdrawiam.

Joanna
@Rysiu

Mnie także ciekawiło to, czy w LUMEN osoby bez doświadczenia mają szanse na zatrudnienie. Wspomniałeś coś odnośnie staży. A jak myślisz, czy po jego odbyciu istnieją tam realne szanse na pozostanie w firmie na dłużej?

@Joanna

Pewnie szanse na ewentualne zatrudnienie można obgadać jeszcze przed podjęciem stażu. Myśle ze firma jest otwarta na różne rozwiązania i możliwości kontynuowania współpracy.

Przyszły

Interesuje mnie praca na budowie. Ktoś, coś o warunkach finansowych i poza płacowych?

inzynier

Pracowałem w firmie i dziwi mnie taka liczba pozytywnych komentarzy , wiem co się dzieje w firmie , jakie jest podejście i jakie sa przekręty , fałszowania dokumentacji i faktur . Zastanawia mnie to tak cicho na temat wielkiego kłamcy MM.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Jest dobrze

Zdecydowanie polecam. Firma dba o pracownika.

Rudy

Wszystko ok, polecam tego pracodawcę. Kasa się zgadza, szefostwo ok, praca spoko.

No

Są uczeni !!! Są doradcy!!! Sam szef lubi uczyć wyjadaczy!! Polecona firma

Doceniający

Dla mnie praca bardzo spokojna, może dlatego ze lubię to co robię i doceniam ze mogę z tego godnie żyć. Pracuje w firmie od dłuższego czasu i nie mogę narzekać. Zarobki bardzo w porządku, profesjonalni współpracownicy i kierownicy. Zarzad, dyrektorzy bardzo ok. Firma godna polecenia.

Duża rotacja pracowników.

Pracuś

Nie narzekam na prace w Lumenie. Firma dobrze traktuje pracowników. Dobre zarobki, dobra atmosfera. Dyrektorzy ogarniają, zmiany na dobre.

Kumpel

Zmiany na lepsze. Nie narzekam i polecam jako dobrego pracodawcę.

Firma się rozwija to bardzo dobrze. Następstwem rozwoju są zmiany. Ja nie narzekam ani na kadrę zarządzająca ani na współpracowników. Firma raczej zatrudnia a nie zwalnia. Jeżeli już to pracownicy sami odchodzą. Zarząd - ok, dyrektorzy spoko. Po drugie nie można szeregowego pracownika porównywać do dyrektora. Doświadczenie różne i odpowiedzialność. Każdy niech zna swoje miejsce w szeregu.

wert

Jakiej kasy można się spodziewać na produkcji. Każdy ma tyle samo czy od skilli macie jakieś dodatki?

alsqw
@wert

no wiadomo kasa zależy od umiejętności i doświadczenia a jakie stanowisko konkretnie? W sensie budowa?

Rugul

Wzialem niedawno multisorta, zaczynam postanowienia noworoczne haha bede pakowal :D

Mikac
@Rugul

Lepiej pozno niz wcale... powodzenia

Hugos
@Rugul

i co dalej pakujesz? ile ci w bicku przybyło? :P

Rugul
@Hugos

Nie poznalbys mnie normalnie prawie jak Pudzian wygladam haha

pazio
@Rugul

To chyba sterydki weszły w ruch bo nie uwierze. pokaż foto, pochwal się :D a tak serio chyba tez bede sie staral wrocic do formy dobrze ze jest ten multisport bo bez tego to by mi tylko bebzol rósł

JK12

Ile mniej wiecej mozna zarobic na budowie? tak mniej wiecej

Miki
@JK12

ok 4k brutto

zygmnd
@Miki

no chyba minimum...

Odu
@zygmnd

tak czy inaczej godziwa stawka

rat

5 na 6 gwiazdek mówi samo za siebie

Popek
@rat

Całkiem wysoko ale trudno się nie zgodzić z takim ratingiem

Abc

Na stronie lumena widzialem, że szukają elektromotera i na serwisanta

tod
@Abc

Chyba bede aplikowal, ktos cos wie jakie warunki na budowie? chodzi mi bardziej o klimat, atmosfere czy cos

Tsaa
@tod

Bąków nie zbijaj za plecami nie gadaj i będzie dobrze

Lord
@Tsaa

Są jakies tzw benefity?

Franiu
@Lord

koleeeego multisporcik ale nie wiem czy caly placa czy pol i luxmed

Może ktoś nie spełniał swoich obowiązków właściwie? Za nic nikt nie ukarze ani nie nagrodzi!!

M.
@Andrzej

Dokladnie, a z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak sie zasuwa to doceniają pzdr :)

inzynier budowy

Pracowałem kilka lat w realizacji i i się naoglądałem , wieszanie psów na inżynierach kontraktu to norma(usunięte przez administratora)Podwyżka po zrobieniu uprawnień to 500 zeta , no szał w szczególności , że na rynku brakuje takich ludzi.

elektryk
@inzynier budowy

Jak piszesz , że tak jest w firmie to nie ma co się do niej ładować

Mam
@elektryk

Za nadgodziny nie ma kasy , tylko premia uznaniowa , delegacje cały czas podwyżki ludzie nie mają po kilka lat , szkoda czasu

@inzynier budowy

Zakładając na potrzeby dyskusji że podpisywanie nie swoich budów jest faktem....dlaczego tak się dzieje? Raz ktoś się zgodził i nadal się godzi. Przyczyna i skutek. Ktoś pozwala po sobie jeździć to po nim jeżdżą. Nie wiem jakie masz doświadczenia z innych firm z tej branży ale nie znam podobnej firmy która by płaciła za nadgodziny. Zawsze się wykręcą. Jak chcesz coś osiągnąć, dostać awans i podwyżkę to trzeba zasuwać. Za 8 godzin dziennie zapłacą podstawę i tyle. Sory, taki mamy klimat.

byly
@Anonim

...kiedyś w Lumenie miałem ponad 300 godzin miesięcznie, ponad 140 nadliczbowo i dostałem premię 500 zl. 500 zł : 140h = 3,57 zl/h. Wtedy na układaniu tworu w KL dawali 7 zł.

O
@byly

Po "kiedyś w lumenie" automatycznie nasunęło mi sie za lasami na górami za siedmioma dolinami it :D dud, wracasz do jakiś zamierzchłych czasów

Pier

widzę, że jakiś trol konkurencji sam z sobą rozmawia, pogadał inżynier z elektrykiem. Natomiast Anonim, z Tobą ciężko się nie zgodzić w końcu każdy jest kowalem własnego losu. Nie da się dojść do czegoś leżąc

@Pier

Ponoć naukowcy dobrze płacą ludziom którzy dają się badać w trakcie snu. Chyba można do czegoś dojść leżąc ale nie w Lumenie ;-) Praca jest w porządku, firma też. Jestem zadowolony.

symso
@Anonim

a co do badań to podobno osoby, które rozmawiają same z sobą lepiej radzą sobie z problemami tylko nie wiem czemu tu?!

Zostaw merytoryczną opinię o LUMEN Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w LUMEN Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUMEN Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUMEN Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LUMEN Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUMEN Polska Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 141 ocen.
  • Długosza 42-46
    51-162 Wrocław